Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Dziękuję elik za rozliczenie!

Teraz pisze z telefonu, a po śniadaniu usiądę przy laptopie i powysyłam konto do wpłaty i wkleję link do rozliczenia na pierwszej stronie.

 

Elik, wkleiłam link do rozliczenia pod pierwszym zdjęciem. Teraz to nie wiem czy ja w ogóle wiem co to jest ten link, bo po otwarciu linku pokazuje mi  sie zdjęcie małej Igi. Zaznaczyłam, ze rozliczenia są na 3 stronie wątku.

 

Konta nie otrzymałam.

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękujemy za wszystkie odwiedziny i zaoferowaną pomoc! buzki.giftrzeba przyznać ,że trochę...'jaśniej' rysuje się przyszłość Iguni :) wiadomo ,ciężko jest! wszystkie mamy zobowiązania, ale .. Razem, możemy więcej :) Malwa, na pewno ,już teraz nie zostaniesz sama!  masz nasokok.gif   lecę czynić przygotowania, będą goście, w poniedziałek melduję się! :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry Wam Wszystkim. Po długiej przerwie....

Wróciłam na Dogo, zajrzałam do Maleństw Ewu i znalazłam Igunię. 

Malwo, zostanę z Sunią ze stałą deklaracją 30 zł od grudnia. Proszę, przyślij mi numer konta.

 

Dziekuje za stala deklaracje. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, AlfaLS napisał:

Elisabeta- jak dobrze, że jesteś!!!! Cuda się na dogo zdarzają!!!

Tak zdarzaja sie.

Chcialabym jeszcze cudu na dwoch pozostalych watkach, ktore wczoraj zalozylam tj. Dla Foksika i Fugi -szczeniakow oddanych z adopcji iaz staruszeczki z guzami.....

Same z ewu nie damy rade....

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry Wam Wszystkim. Po długiej przerwie....

Wróciłam na Dogo, zajrzałam do Maleństw Ewu i znalazłam Igunię. 

Malwo, zostanę z Sunią ze stałą deklaracją 30 zł od grudnia. Proszę, przyślij mi numer konta.

 

Witaj, tak dawno Cię nie było   :)  Dzięki za deklarację  :)    kwietki.jpg.8b350a4a49e8451e897ddc4e1e717933.jpg

10 godzin temu, seramarias napisał:

Poproszę o nr konta i proszę uwzględnić od nas 50 zł jednorazowo.

Pięknie dziękujemy :)      kwietki.jpg.8b350a4a49e8451e897ddc4e1e717933.jpg

10 godzin temu, AlfaLS napisał:

Elisabeta- jak dobrze, że jesteś!!!! Cuda się na dogo zdarzają!!!

Ano :)

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

5a17521b65bcf_imageproxy(3).jpg.3b788d177448718f49fc9645ad1b3302.jpg

Wielkie dzięki Gusiaczku za wspaniały banerek        kwietki.jpg.8b350a4a49e8451e897ddc4e1e717933.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MALWA napisał:

Elik, wkleiłam link do rozliczenia pod pierwszym zdjęciem. Teraz to nie wiem czy ja w ogóle wiem co to jest ten link, bo po otwarciu linku pokazuje mi  sie zdjęcie małej Igi. Zaznaczyłam, ze rozliczenia są na 3 stronie wątku.

. . .

Zrobiłaś link do Twojego postu z cytatem mojego rozliczenia.  Zrób link do mojego postu, bo w moim poście będą bieżące rozliczenia :)

Skopiuj poniższy tekst i wklej go w miejsce tamtego linku. Najpierw wykasuj tamten link, a potem skopiuj ten napis i wklej go na I stronę wątku.

Post rozliczeniowy finansów Iguni – klik

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam niedzienie do Iguni. :-)

I tu Cię spotykam, Eliku. :-)

Witaj Elisabetko :) Bo ja i tu jestem skarbnikiem :) I jeszcze u Teo. Oprócz tego mam pod swoją opieka 3 psiaki w hotelikach i jednego w domu na BDT, a i kilku ulubieńców na dogo także mam  więc bywam na wielu wątkach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...