Jump to content
Dogomania

Hendra

Members
 • Content Count

  297
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Hendra last won the day on June 13 2017

Hendra had the most liked content!

1 Follower

About Hendra

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,114 profile views
 1. Rozi,dziękuję za podpowiedź Poproszę o podliczenie,
 2. Witam,moja koleżanka z FB prosi o zamówienie dla niej 8 domków i jednego octu winnego .Pytała również czy domki można jakoś zawiesić przy parapecie .Jeżeli jestes na FB,podałbym na priv namiary do niej
 3. Hendra

  ROZLICZONY I ZAMKNIĘTY - do usunięcia.

  Ja również dzisiaj wyjeżdżam,nie spieszy mi się,może być po trzech królach
 4. Pytaj.kasa na transport byłaby chyba,a teraz przed świętami dużo ludzi kursuje po kraju,a ponieważ Iga z kotami żyje w zgodzie,to może ?
 5. Hendra

  ROZLICZONY I ZAMKNIĘTY - do usunięcia.

  Dzień dobry
 6. Najprościej wpłaty bezpośrednio do Anecik
 7. Dzień dobry,poprosze 1. Bałwan z choinką wysokość 7cm -2sztuki 2. Śnieżne domki - 2 sztuki 3, Snieżne choinki. -1 sztuka 4. Aniołki. -3 sztuki I od razu poprosze o rozliczenie
 8. Wysyłasz do osoby prowadzącej bazarek tekst,zdjęcia i ona zamieszcza ogłoszenia na kilkunastu portalach
 9. Ściągnij ode mnie.Zaznaczam,że ja z kolei skopiowałem prawie słowo słowo z bazarku imiennego Havanki (za jej przyzwoleniem,oczywiście)
 10. Pytanie do Anecik - do kiedy ten awaryjny tymczas ? Pytanie do osób,że tak powiem,od ogłoszeń - jakaś ekspansywna akcja ogłoszeniowa ? Zdjęcia są i chyba tekst gdzieś widziałem Do użytkowników FB - promowanie Igi na swoich profilach !
 11. Będzie problem.Z tego co wiem,do tego domu w Warszawie są kolejki i pewnie już jakiś psiak tam trafił zamiast Igi. Malwa w szpitalu,wczoraj miała wyjść ,stąd jej nieobecność na wątku.Musimy jej pomóc ogarnąć wątki,szczególnie watek Igi i Igi finanse,bo deklaracji ma ledwie 100 zł,a koszty hotelików,które znalazłem na dogo to od 300zł wzwyż Ktoś może pomóc w jakikolwiek sposób ?
×