Jump to content
Dogomania

Hendra

Members
 • Posts

  297
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Hendra last won the day on June 13 2017

Hendra had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

1592 profile views

Hendra's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

350

Reputation

 1. Witam,moja koleżanka z FB prosi o zamówienie dla niej 8 domków i jednego octu winnego .Pytała również czy domki można jakoś zawiesić przy parapecie .Jeżeli jestes na FB,podałbym na priv namiary do niej
 2. Pytaj.kasa na transport byłaby chyba,a teraz przed świętami dużo ludzi kursuje po kraju,a ponieważ Iga z kotami żyje w zgodzie,to może ?
 3. Wysyłasz do osoby prowadzącej bazarek tekst,zdjęcia i ona zamieszcza ogłoszenia na kilkunastu portalach
 4. Ściągnij ode mnie.Zaznaczam,że ja z kolei skopiowałem prawie słowo słowo z bazarku imiennego Havanki (za jej przyzwoleniem,oczywiście)
 5. Pytanie do Anecik - do kiedy ten awaryjny tymczas ? Pytanie do osób,że tak powiem,od ogłoszeń - jakaś ekspansywna akcja ogłoszeniowa ? Zdjęcia są i chyba tekst gdzieś widziałem Do użytkowników FB - promowanie Igi na swoich profilach !
 6. Będzie problem.Z tego co wiem,do tego domu w Warszawie są kolejki i pewnie już jakiś psiak tam trafił zamiast Igi. Malwa w szpitalu,wczoraj miała wyjść ,stąd jej nieobecność na wątku.Musimy jej pomóc ogarnąć wątki,szczególnie watek Igi i Igi finanse,bo deklaracji ma ledwie 100 zł,a koszty hotelików,które znalazłem na dogo to od 300zł wzwyż Ktoś może pomóc w jakikolwiek sposób ?
 7. Na bazarku na FB,w którym jednym z beneficjentów jest Iga,zauważyłem suszone podgrzybki po 8zł za 5dag i kosz z super zawartością,m.in. 0,7l pięcioletniej śliwowicy plus super przetwory od dogomaniaczki Atulek .Nie chcecie ? Dzsiaj koniec
 8. Był chyba na poprzedniej stronie,trzeba tylko dodac informacje od Anrcik
×
×
 • Create New...