Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Iga z psiakami coraz lepiej - w zasadzie pyszczy tylko na Tigrę która zachęca ją do zabawy. Ale Iga to taki Blekuś w damskim wydaniu. Nie musi mieć psiego towarzystwa. na razie nie jest typową przytulanką - oczywiście cieszy się na widok człowieka, kręci pupcią i merda ogonkiem ale widocznie potrzebuje więcej czasu na nachalne przytulanie :) Zdjęcia będą w sobotę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem u Iguni. Przepraszam,że mało się od trzech dni udzielam ale zostałam sama z wnukiem i psami i mam szaleństwo.

Dodatkowo dwa dni spędziłam na jeżdżeniu.

Nie wiem w co ręce włożyć:(

Idze trzeba na cito zrobić ogłoszenia.

Przypominam ,że jest u anecik awaryjnie bo nie dojechała do umówinego dt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Malwa - skrobnij jakiś zarys ogłoszenia.

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie. Jutro podjadę do weta to ją zważę i określimy ile ma lat. Zdjęcia też będą jutro ale jakby tekst był gotowy to można jutro ruszyć z ogłoszeniami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, anecik napisał:

Malwa - skrobnij jakiś zarys ogłoszenia.

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie. Jutro podjadę do weta to ją zważę i określimy ile ma lat. Zdjęcia też będą jutro ale jakby tekst był gotowy to można jutro ruszyć z ogłoszeniami.

Popieram :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

Malwa - skrobnij jakiś zarys ogłoszenia.

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie. Jutro podjadę do weta to ją zważę i określimy ile ma lat. Zdjęcia też będą jutro ale jakby tekst był gotowy to można jutro ruszyć z ogłoszeniami.

 

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie.   - chyba nie do końca rozumiem o co chodzi? To jest do ludzi czy nie ?

 

Tekst do ogłoszenia:

 

 

Iga - słodki rudasek do adopcji!

 

Jestem Iga, mam trzy latka i ważę......

Jestem wysterylizowana   ?            i  zaszczepiona.

Jestem grzeczna i spokojna. W domu zachowuję czystość. Miałam wcześniej swoja ukochana panią, głaskanie, spacerki i jedzonko w swojej miseczce. Nie wiem co się stało w moim dotychczasowym życiu, ale zostałam nagle przez starszą Panią oddana do schroniska. Przebywam obecnie w woj. śląskim.

Jeśli chcesz podarować mi domek, taki najlepszy na świecie,  rączki, które głaszczą, serce, które utuli, to zadzwoń proszę na poniższy numer:

 

Dane do ogłoszeń - dane ewu (tak ustaliłam z Basią).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

 

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie.   - chyba nie do końca rozumiem o co chodzi? To jest do ludzi czy nie ?

 

Tekst do ogłoszenia:

 

 

Iga - słodki rudasek do adopcji!

 

Jestem Iga, mam trzy latka i ważę......

Jestem wysterylizowana   ?            i  zaszczepiona.

Jestem grzeczna i spokojna. W domu zachowuję czystość. Miałam wcześniej swoja ukochana panią, głaskanie, spacerki i jedzonko w swojej miseczce. Nie wiem co się stało w moim dotychczasowym życiu, ale zostałam nagle przez starszą Panią oddana do schroniska. Przebywam obecnie w woj. śląskim.

Jeśli chcesz podarować mi domek, taki najlepszy na świecie,  rączki, które głaszczą, serce, które utuli, to zadzwoń proszę na poniższy numer:

 

Dane do ogłoszeń - dane ewu (tak ustaliłam z Basią).

 

Iga zachowuje czystość,

do ludzi ok,

psi towarzysz niekoniecznie.  

 

Igusia to raczej takin biszkopcik nie rudasek :) Jutro reszta będzie wiadoma.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Malwa - skrobnij jakiś zarys ogłoszenia.

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie. Jutro podjadę do weta to ją zważę i określimy ile ma lat. Zdjęcia też będą jutro ale jakby tekst był gotowy to można jutro ruszyć z ogłoszeniami.

Zapytaj proszę, czy suczka jest wysterylizowana/ czy widoczna  jest  blizna na brzusiu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

Wiadomo że spytam, natomiast wiem że nieraz blizna jest prawie niewidoczna.

No właśnie, ale ona przed adopcją mogła być wysterylizowana. Trzeba by zapytać w schronie. Powinni mieć adnotacje jeśli była u nich wysterylizowana. Na sterylizacje u starszej pani raczej bym nie liczyła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...