Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 26.06.2023 o 22:36, maarit napisał:

Dzisiaj za Tęczowy Most pobiegł Pirat 🖤

 

1748577488_witajwdomu.jpeg.43b2fdd7515dd1227f4926de46ee1ba0.jpeg      znicz_970.gif.bfb52960cc154fbdb88d6ac372ef0157.gif

Ogrom smutku i cierpienia spadł ostatnio na Ciebie Marysiu   😥   

Współczuję i przytulam.   

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witajcie ❤️ 

Przepraszam za nieobecność, miałam problem z komputerem, ale w sumie to był najmniejszy mój problem w ostatnim czasie 😞

Ostatnie tygodnie były dla mnie tragiczne, załamały mnie zupełnie.... a niestety najbliższe lepsze nie będą 😞 😞

Dziękuję Wam za obecność tutaj, za słowa otuchy i wsparcia ❤️ 

Nie ma słów, które wyrażą żal i ogrom bólu.... Od dłuższego czasu wetka "przygotowuje" mnie na fakt, że staruszki zaczną kolejno odchodzić, spodziewałam się, że ktoś odejdzie... ale nie Pikuś [*], nie Pirat [*]....

Zaczyna pogarszać się stan Betty, ten straszny guz odrasta na dziąśle...  Kajtuś też gorzej... 😞 😞 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2023 o 19:58, maarit napisał:

Cioteczki, pilna sprawa. Taki rudy/czekoladowy okruszek musi szybko znaleźć schronienie. Piesio ma problem z wchodzeniem po schodach. To przez wypadek, któremu psina uległa pół roku temu.  Jego pani musi się wyprowadzić, a właściciel ,,nowego" mieszkania nie zgadza się na psa.

Marysia się zamartwia... 😢

IMG-20230527-WA0004_as81nuj81N.jpeg

IMG-20230527-WA0003_tlB0siNh9G.jpeg

IMG-20230527-WA0005_ERwvu7LS4C.jpeg

A co z tym okruszkiem? Udało się znaleźć miejsce dla niego?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz przeczytałem zaległości. Strasznie tu ostatnio. Śmierć goni śmierć. Rudy potrącony przez samochód, Tofik, Pikuś i Pirat. Biedne psiaczki. Co w życiu przeżyły to nikt nie wie. Dobrze, że w pewnym momencie ich życia los się do nich uśmiechnął i mogły zaznać czym jest dom i miłość.  [*]

Mari, nawet nie wyobrażam sobie jaką stratę odczuwasz gdy ich już nie ma. Śmierć jednego psa jak boli, a co dopiero gdy odchodzi kilka, w tym takie, które miały specjalne miejsce w Twoim sercu. Ale przetrwasz to, jak zawsze, bo masz dla kogo i jesteś niewiarygodnie silna. Jednocześnie też nie zaniedbaj siebie w tym czasie. Psychicznie i fizycznie odpocznij, nie zmuszaj się do zbędnych rzeczy. W Twoim stadzie to Ty jesteś najważniejsza bo bez Ciebie nie ma też ich wszystkich. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2023 o 22:58, elik napisał:

Jak się ma śliczna Betty?

Niestety od kilku dni zaczyna być widoczny postęp choroby 😞 😞  narośl na dziąśle odrasta a Betty słabnie jakby... byłyśmy w poniedziałek w gabinecie, dostała zastrzyki do piątku.... "zobaczymy" - powiedziała wetka.....

Dnia 3.07.2023 o 12:23, elik napisał:

A co z tym okruszkiem? Udało się znaleźć miejsce dla niego?

Udało się :) zrobiłam OLX i ogłoszenie na FB, odezwała się bardzo fajna rodzina, której lekka niepełnosprawność pieska nie przeszkadzała, dom bez schodów, piesek pojechał..... ech, żeby taki sam Odisiowi się trafił....

Wczoraj znalazł domek malutki piesek wyrzucony we wsi przy autostradzie, kilka dni siedział na drodze ( na, nie przy drodze!) , w końcu przeniósł się pod pobliską  bramę ludzi, którzy dali wody i karmę (za bramą dwa wielkie psy omal ogrodzenia nie rozniosły na widok  "tego trzeciego"). Mieli go wieczorem przywieźć do mnie (bo oprócz piesków i męża to jeszcze moje Lupo "choruje"). Zamiast pieska dostałam wiadomość, że ich znajomi przygarnęli tego biedaka... choć tu dobre wieści ❤️ piesio ewidentnie domowy, nawet siad robił i łapkę dawał.... no ale wakacje....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No nie. Betty trzymaj się!

Gratuluję znalezienia dwóch domów 🙂 Oby więcej takich informacji. Zwłaszcza teraz by przerwać tę czarną serię. 

Wakacje ledwo rozpoczęte, a już "ludzie" wyrzucają psy 😕 

Swojego wilczka też zabierz do wetki 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...