Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
 • Content Count

  9,925
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

6 Followers

About mariusz pp

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

3,932 profile views
 1. coś mi się namieszało chciałem usunąć ale nie wiem jak. proszę o nr konta i mam pytanie ,czy wysyłka może jeszcze poczekać ? :)
 2. We Wrocławiu/Kużniki/ zaginęła sunia adoptowana z Kielc , może jest ktoś z okolic i mógłby pomóc?, Nie umiem wstawić zdjęcia NikaEla dasz radę ? Ma wydarzenie na fb-Znajdźmy Bezę - Wrocław! Beza zaginęła dnia 27.12.2019 na os. Kuźniki we Wrocławiu, w okolicy ul. Woźniczej. Mamy nadzieję, że to wydarzenie pomoże nam ją odnaleźć. To suczka dzikawa, bojąca się ludzi, Ten pies jest dla nas bardzo ważny i prosimy o każdą możliwą pomoc. Prosimy nie gonić jej, nie próbować łapać na siłę. Boi się i będzie uciekać. Beza jest średniej wielkości, czarna z jasno-brązowymi i białymi znaczeniami. Ma charakterystyczne oczy niebieskie i mieszane z brązem. W chwili zaginięcia miała na sobie obrożę. Jeśli ktoś ją zauważy, prosimy nie zwlekać, obserwować i natychmiast dzwonić pod nr tel. 693 899 579, 514 556 092.
 3. o widzę ,że koniec bazarku, to przez to ,że rzadko tu wchodzę , widziałem zaproszenie, no trudno jakoś to przeżyję ha ha
 4. dzięki za zaproszenie :) proszę "Zakonnice odchodzą po cichy", potem na spokojnie zobaczę czy coś jeszcze
 5. Ja bardzo przepraszam ,ostatnio nie wchodziłem na dogo ,byłem przekonany ,że wszystko mam opłacone.W ramach rekompensaty zamiast 40 zł wpłacę 80 zł.
 6. a to nie za zimno będzie? pytam bo się na tym nie znam :)
 7. Mam potwierdzenie, wczoraj nasionka dotarły ,dzięki
 8. nasze nasionka pewno doszły, tylko my mieszkamy w Holandii a przesyłki idą na adres teściowej ,teściowa nie otwiera nam przesyłek :).nie chce żeby coś się zgubiło :)Będziemy w czerwcu to odbierzemy
×
×
 • Create New...