Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Amber'][COLOR=#000000]Tak, tak gops... Już wszystko wiem, twój gruby pies ledwo mieszczący się we wzorcu (a nawet poza) jest urodzonym obrońcą, genialnie wygląda nawet w obroży 10 cm i waży tyle co ojciec albo dziadek mimo, że żaden, nawet dorosły staffik nie powinien tyle ważyć.[/COLOR][/QUOTE]

:klacz:


Myślisz, że da coś do myślenia? Bo niektóre przypadki są beznadziejne.
W sumie co tam - niech ma tego swojego pieska, w dodatku niewychowanego (w życiu nie chwaliłabym się tym, że mój pies kogoś pogryzł - uważałabym to za osobistą porażkę, a nie traktowała to jak "mam świetnego, obronnego pieska"), o wadze niektórych dorosłych barbetów, choć parę razy mniejszego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nie zamknęłam galeri ;) przestałam pisać bo przeniosłam się na inne forum (i cóż nikt tam sie nie czepia) .
więc zakończmy na tym dyskusje , mój pies nadal będzie nosił szerokie obroże w których mu pięknie, będzie mnie bronił i będzie miał tak sama świetna kondycje jak przed ta dyskusją .
a no i będzie nadal zgodny ze wzorcem :diabloti:

ja nie muszę pisać jaki to mój pies jest agresywny, jaki obronny (zajeżdza a niusią) , nie jara mnie to i strasznie mnie to denerwuje jak ktoś się z tego cieszy, ja pracowałam z suką ponad 2 lata żeby móc wyjśc na normlany spacer a ktoś się z tego cieszy ..
mam zasady i Ewa wie że nie lubie agresji bo kiedyś już jej pisałam i zrobię wszystko by mój młody nie był agresywny .
póki co idzie idealnie mimo że od jakiegoś czasu już myśli jajami .

eot

Link to comment
Share on other sites

jak mnie tam kiedyś dawno temu , chciał uderzyć ktoś tam ... to miał 14 szwów na przedramieniu :evil_lol: i nie był to staffik ani inne bydle ino słodkie 9 kg foksiątko :loveu: nie jeden miał ślady na ciele , po zamachu na mnie :evil_lol: krwawe , szarpane rany
Bronił mnie jak leff :loveu: tylko ja dziękuje za takie bronienie ;) Bo pies obronny nie powinien siać spustoszenia na ciele ludzkim. W obecnych czasach i przy obecnym prawie i ani lubieniu psów. Niewskazane wręcz.
Po obronie w wykonaniu Lalki , pozostają jedynie ślady , po zasranych gaciach i tak to ma wyglądać właśnie.

Moje staffiki mnie bronią , a jakże :loveu: na szczęście nie przed ludźmi :evil_lol: Owszem one chcą bronić ino matka natura nie do końca wyposażyła staffiki w rozpoznanie realnego zagrożenia. I tak np dziś , napadł nas krzak :cooldevi: zamaskowany w śniegu. Przyczaił się , trzymając gałęzie nisko.Skradał się i gdy już prawie wtargnął na naszą posesje - stado agresywnych psów obronnych marki staffik , go powstrzymało HA. Gdy napadły na wroga , cały śnieżny kamuflaż spadł i co ? i okazało się , że to nie wróg tylko krzak który rośnie tu od lat i przy każdym nowym opadzie śniegu ... próbuje nas napaść.

Ja dbam o ich edukacje obronną i co raz im robię wroga i mam polewkę z tego straszną :evil_lol: Też bywam wrogiem , a pewno !! np jak kupiłam sobie kapelutek z moskitierą , w rękę wzięłam miotle - aaaaaaaaaaaaa sie działo :evil_lol:

[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/480571_412246158862858_438444970_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Instant']Vectra, przyjmujesz gości? Bo takie stadko to zdecydowanie warte zobaczenia jest ;)[/QUOTE]
pod warunkiem że założysz czapkę z daszkiem , okulary przeciwsłoneczne i weźmiesz gazetę w rękę.
zaprezentuje Ci moje staffiki obronne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Ewa mój broni na prawde , złapał za rękę wcale nie na żarty osobe która się na mnie zamachneła(nie w celu uderzenia ale tak to wygladało, to były żarty ) więc mam ta pewność że to nie tylko groźne pokazywanie zębów, krew była , piękne ślady zębów też .[/QUOTE]
Nie ma się czym chwalić ;) Kiedyś znowu może źle odebrać zamiary, ugryźć obcą osobę i będziesz miała same problemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Nie ma się czym chwalić ;) Kiedyś znowu może źle odebrać zamiary, ugryźć obcą osobę i będziesz miała same problemy ;)[/QUOTE]
nie chwale sie , nie jestem z tego dumna .
mam już jednego debila w domu który uważa że trzeba nas bronić przed wszystkimi(przy okazji działki , mieszkania ) i nie chce drugiego zaufaj .
nie toleruje agresji u siebie w domu , suki już nie zmienie ale młody jest jeszcze elastyczny i został za to skarcony zobaczymy czy zapamięta jesli kiedyś znowu będzie taka sytuacja.

nie moja galeria nie będę ciągle offować tymbardziej że dyskusja juz skończona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no, bo lepiej jak wszyscy dookoła titają i wad nie widzą :loveu:[/QUOTE]
Dokładnie :lol: Kto z kim przystaje taki się staje. Ja znam miejsce w sieci, gdzie można się chwalić sprzedaniem 2,5 letniego psa i kupnem nowego, co nie zmienia faktu, że chyba coś z tymi ludźmi jest nie tak? :diabloti:

Przypomniało mi się a propos jeszcze na temat forum "miłośników", że "szastałam tam zdjęciami" :evil_lol:, fakt, Jari miał największą galerię, teraz widzę, że i zdjęcia mogą zostać negatywnie odebrane :eviltong:
[QUOTE]
mój pies nadal będzie nosił szerokie obroże w których mu pięknie, będzie mnie bronił i będzie miał tak sama świetna kondycje jak przed ta dyskusją .
a no i będzie nadal zgodny ze wzorcem :diabloti:[/QUOTE]
Twój pies ważący 17 kg (nie mówiąc o 18 ) nie jest zgodny ze wzorcem, bo to jest waga jak już dla dorosłych psów. A i dorosłe nie powinny tyle ważyć. Tak jak normalny dobek nie waży 45 kg. Nie wiem czemu się z tego tak cieszysz i wmawiasz innym, że ziemia jest płaska. Chyba ci się fora pomyliły :lol:

[QUOTE]ja nie muszę pisać jaki to mój pies jest agresywny, jaki obronny (zajeżdza a niusią) , nie jara mnie to[/QUOTE]
Nie w ogóle :lol: Tak samo opowieści jak kilkukilogramowe pieski zrywają wszystkie obroże.

Na sralniku spotkałam chyba entuzjastów socjalizowania pieska ze wszystkim co tam przebywa, jak widać nawet z zakagańcowanym samcem dobka. Podbiegł do nas wyrośnięty DON. Oczywiście zanim się dowiedziałam, że to młody pies - on już przy nas był i sama musiałam o to spytać :loveu: Mój agresor akurat do szczeniaków jest spoko więc chciał się bawić, ale nie pozwoliłam na to, bo ludzie by pewnie DONka musieli by suszyć 2 tyg. jak by go przetyrał po tych zaspach, nie mówiąc o tym, że nie uważam, żeby Jari się nadawał na psią nianię.

I patrząc na to co się dzieje na dworze nic, a nic ci się Vectra nie dziwię, że nie masz ochoty jechać po pączki :diabloti: A jak o autach mowa, to moja piękna, wymyta Corollka, stoi właśnie z kilku centymetrową warstwą białego syfu na sobie... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

kto by mnie kazał jechać do sklepu - po pączki :mdleje: rozumiem po papierosy , ale po pączki ? NEVER

ja mam bardzo prosty sposób na odśnieżanie samochodu ... przekręcam stacyjkę , włączam ogrzewanie i dmuchawę na maksa ... odpalam podgrzewanie przedniej , tylnej szyby i lusterek i idę do domu na kawę :diabloti:
a reszta spada , zanim wyjadę z lasu ;)

a teraz to sobie leżę pod kołderką i lookam w necik :loveu: lewy boczek grzeje mi Terrierek , prawy Franio , nóżki Marysia ... ino Urszula mnie podgryza :( agresor mały :shake:

poznaje kremy BB .. matko ja to jestem lata świetlne z nowinkami kosmetycznymi :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

A do mnie pączki same przyjadą :loveu: Z samochodem robię tak samo, z tym, że w trybie ekspresowym :eviltong: Oprócz tego, że można dostać mandat za to, że samochód stoi odpalony, a nie jedzie :diabloti:

Kremy BB są super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Oprócz tego, że można dostać mandat za to, że samochód stoi odpalony, a nie jedzie :diabloti:
[/QUOTE]
wolnoć tomku w swoim domku :diabloti: mandat mi nie grozi.

poszukam tego kremu BB , w naturalnych sklepach. Te drogeryjne pewno mnie podrażnią :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A do mnie pączki same przyjadą :loveu: Z samochodem robię tak samo, z tym, że w trybie ekspresowym :eviltong: [B]Oprócz tego, że można dostać mandat za to, że samochód stoi odpalony, a nie jedzie[/B] :diabloti:

Kremy BB są super :)[/QUOTE]

taa większej głupoty w naszym kraju nie mogli chyba wymyślić:diabloti:

a ja jeszcze nie próbowałam żadnego BB :oops:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]wolnoć tomku w swoim domku :diabloti: mandat mi nie grozi.[/QUOTE]
Że na posesji nic nie zrobią to wiem, ja niestety takiej nie mam, dlatego odśnieżam ekspresowo :eviltong: Całe szczęście u mnie na osiedle się policja często się nie zapuszcza ;)
[QUOTE]
Polecam ten krem BB z Garniera! Już ponad miesiąc używam i mogę pochwalić. :smile:


[/QUOTE]
Ja tak samo. Od gwiazdki używam pod podkład i jest OK :)

Link to comment
Share on other sites

[I][B]a ja polecam krem który jest teraz w promocji w biedrze z nivea rozświetlający! jak dla mnie super :)
a i właśnie się dowiedziałam, że Pawełek podał hasło do naszego internetu sąsiadce, którą ja widziałam 2 razy na oczy w życiu.... :flaming:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']


Ewa mój broni na prawde , złapał za rękę wcale nie na żarty osobe która się na mnie zamachneła(nie w celu uderzenia ale tak to wygladało, to były żarty ) więc mam ta pewność że to nie tylko groźne pokazywanie zębów, krew była , piękne ślady zębów też .[/QUOTE]

tak jak napisała Beata, nie ma się czym chwalić. nie pisz, że to nie jest chwalenie się, bo pisanie 'piękne ślady zębów' to po prostu są przechwałki. mój pies pewnie też by mnie tak 'obronił', ale w świetle prawa staje się on wówczas bronią i masz przechlapane.

[quote name='Amber']


, nie mówiąc o tym, że nie uważam, żeby Jari się nadawał na psią nianię. [/QUOTE]

no coś Ty, Jari był świetną psią nianią dla małej Etny :loveu: nawet piszczała z radości :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]a ja polecam krem który jest teraz w promocji w biedrze z nivea rozświetlający! jak dla mnie super :)
a i właśnie się dowiedziałam, że Pawełek podał hasło do naszego internetu sąsiadce, którą ja widziałam 2 razy na oczy w życiu.... :flaming:[/B][/I][/QUOTE]
Miałam kiedyś rozświetlający chyba z Olay z tym, że one są chyba lepsze na lato.

Teraz mam jakąś emulsję nawilżającą też z Olay i tak sobie jestem zadowolona, no ale muszę zużyć ;) Tym bardziej, że ma rzadką konsystencję i trzeba jej kłaść 2x więcej niż zwykłego kremu. Czuję, że mi szybko z nią pójdzie ;).

I nie wiem czy nie powinnam już zacząć używam kremów przeciwzmarszczkowych :roll:

[quote name='motyleqq']tak jak napisała Beata, nie ma się czym chwalić. nie pisz, że to nie jest chwalenie się, bo pisanie 'piękne ślady zębów' to po prostu są przechwałki. mój pies pewnie też by mnie tak 'obronił', ale w świetle prawa staje się on wówczas bronią i masz przechlapane.
no coś Ty, Jari był świetną psią nianią dla małej Etny :loveu: nawet piszczała z radości :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
No co ty, gops pęka z dumy, że ma TTB agresora :-P

A Jari sam był wtedy dzieciakiem w sumie... Ale nic się od tamtej pory nie zmienił, jak już to na gorsze :evil_lol: Lepiej, żeby się DONuś z jakimiś ostrożniejszymi pieskami socjalizował ;-)

[QUOTE]Skoro tak o kosmetykach gadacie, to co polecicie na tłustą cerę, wiecznie pryszczatą? :roll: Powinnam ruszyć się do dermatologa, ale szkoda mi na niego kasy :evil_lol:[/QUOTE]
Tabletki antykoncepcyjne albo plastry :diabloti: Ja właśnie niedługo będę testować nowe, bo niestety stare się nie sprawdziły.

A tak to kremy dostosowane do cery, unikać ciężkich, które zapychają pory. U mnie fajnie się sprawdzała np. Vichy Aqualia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']dermatolog to najczęściej strata czasu ;) chyba, że dobry i polecany. Poczytaj sobie o kwasach ;)[/QUOTE]

Mój brat- pedancik- chodzi sobie do dermatologa, bierze jakieś leki, smaruje się jakimiś maściami i innymi paskudztwami i pryszcze mu poschodziły, a był cały wysyfiony :roll:
Tylko ja nie mam zamiaru wydawać tyle kasy na to...
Poczytam w wolnej chwili :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...