Jump to content
Dogomania

Rinuś

Members
 • Posts

  8388
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Rinuś

 • Birthday 04/27/1988

Contact Methods

 • AIM
  7571509

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rinuś's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

52

Reputation

 1. Widzę, że opinie są ok o tej karmie, dzisiaj na próbę zamawiam łososia bo za 12kg teraz jest 164 zł, więc cena dosyć niska :)
 2. Czy ktoś coś wie o tym, że TOTW zmienił skład?
 3. Dziękuję :) Salma obecnie została mamusią dwójki chłopaków :)
 4. Zamówiłam wersję renifera z dzikiem. Granulki sa dużo większe niż TOTW-a. Pachnie względnie :) bąków brak, kupy są ok, zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu :)
 5. Wypełniłam, ale wyniki ankiety są dosyć mocno niepokojące...
 6. Pamiętajcie, że yorki to jednak TERIERY. Wiadomo, że różnica wielkości ma znaczenie, ale to jest terier, który nie powinien być psem takim delikatnym jak to piszecie. :) Gosia Fur ma chociażby Kaukazy i Boerboela i grzywka i jak widać tworzą idealne stado :) [attachment=19297:12108770_718228878277003_2792056694555727416_n.jpg] [attachment=19299:12191939_724176767682214_8693025628973162150_n.jpg]
 7. Mój tryb pracy od momentu kiedy wzięłam Salme, czyli drugiego psa do domu nieco się zmienil.... wcześniej miałam zmiany tydzień na rano do 15 a tydzień na popołudnie do 21 bądź 22. Taki tryb pozwalał mi na zajęcie się psami oraz na czas wolny dla siebie. Teraz niestety ale pracuję głównie do wieczora, ranek w miesiącu mam max 7... wiadomo, że psy są najważniejsze i jak wracam z pracy wieczorem gdzie cały dzień mnie nie było w domu to nie ma opcji że idę z nimi na siku a potem wychodzę jeszcze na silownię... co innego jak jest ktoś w domu oprócz mnie i siedzi z psami w ciągu dnia, to jest inna sytuacja. Ale teraz gdy w dodatku ciemno się robi już o 17 to po pracy biorę psy i idziemy polazić na oświetlony teren Uniwersytetu Mikołaja Kopernika bo mam pod nosem, a potem robimy coś razem w domu, albo dostają napełnione kongi ,albo się bawimy albo razem leżymy w łózku, po prostu wiem że muszę z nimi pobyć bo one tego potrzebują w momencie jak mnie nie ma cały dzień. Każdy wolne dzień staram się spędzać na maxa czasu z nimi. Wiadomo, że przez to , że zmienił się mój tryb pracy nie oddam ich. Są dni kiedy wracam o 22 do domu, idziemy na spacer, wracamy i ide spać a następnego dnia wstaję po 6 i znowu wychodzę. Jednak potem im to wynagradzam . Na siłownię chodzę w weekendy, w dni wolne, w dni kiedy mam na rano albo kiedy mam na 15 to idę sobie z rana. Oczywiście spotykam się ze znajomymi, nie popadajmy w paranoję :) Ale zanim się z nimi spotkam to idę najpierw porządnie zmęczyć psy aby sobie po prostu smacznie spały jak ja wyjdę. Musisz to tak zorganizować aby pies nie dostał pierdolca, bo jak on Cię widzi po 9h kiedy Cie nie ma to jego radość nie ma końca, po czym Ty wychodzisz z nim na siku i zostawiasz go znowu samego w domu... mi by chyba serce pękło. Dlatego musisz przeorganizować sobie czas i pies powinien być ważniejszy niż silownia czy kino, bo to jest żywe stworzenie :)
 8. Ale inne firmy przeznaczają na bazarki ofert uszycia obróżek, przeznaczają gotowe obróżki i jest tego nawet sporo jak się rozejrzeć po bazarkach na FB. Nie no jasne cel szczytny, ale chodzi tutaj o wygląd po prostu, że ten obroże zatrzymały się chyba kilka lat temu , jak się komuś to podoba i kupuje to super, no ale w moim guście to już kompletnie nie leży.
 9. Te taksowe obroże już kompletnie mi sie nie podobają... przy tylu firmach HM teraz już wypadają bardzo słabo.
 10. Ja patrzyłam na kubki na pik-pik i tam jest cena za PP 22zł, więc też się zdziwiłam i napisałam do nich, ale odpisali mi po chwili, że jest jakiś błąd i że dziękują za informację i będą to poprawiać .
 11. Rinuś

  Brit Care - nowość

  Nie ma podanej nigdzie % zawartego mięsa w tej karmie? ;-) Bo się zastanawiam ile tego jest :)
 12. Karolina gratulacje ;-) u nas też potwierdzona :D
×
×
 • Create New...