Jump to content
Dogomania

FredziaFredzia

Members
 • Content Count

  3,692
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About FredziaFredzia

 • Rank
  ANTERIS FCI
 • Birthday 01/22/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://anteris.cba.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Poznań/Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FredziaFredzia

  Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)

  Zdjęcia ze zlotu do obejrzenia na grupie fb ;)
 2. FredziaFredzia

  Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris

  No właśnie nie da się... A moja prośba wysłana kilka dni temu nie wiem czy nawet została przeczytana.
 3. FredziaFredzia

  Whippet do (prawie) wszystkiego

  Aśka fajnie było was zobaczyć! ;)
 4. FredziaFredzia

  Psia moda by taks

  Nie panikujcie, ostatnio logowała się wczoraj ;)     PS, I też doceniam, moje czworonogi chodzą w taksówkach i są to jedne z lepszych wyrobów dla psów
 5. Aniusia, dwa Twoje psy mają "rozpoczęty championat". ;) 
 6. FredziaFredzia

  Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris

  Dla zainteresowanych, film z pierwszego w życiu biegu Jugosa! Komentarze Aśki też są obowiązkowe ;)   https://www.youtube.com/watch?v=24RNrqGblBY
 7. FredziaFredzia

  Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris

  Pora napisać co u nas.   Nasza rodzinka nadal wynosi sztuk 2 człowieki + 4 psy. Jeszcze mieszkamy osobno, ale wszystko wskazuje na to że wkrótce już będziemy mieszkać wszyscy razem. Czuję, że oszaleję z ilością kłaków... ;)   Jugo trochę podrósł odkąd go wzięłam, otworzył się sporo, nawet zaczyna mu sprawiać frajdę szarpanie się - co jest super, bo chcielibyśmy się pobawić w jakieś frisbee czy coś tam. Sprostuję od razu - nie wzięłam go pod konkretny cel typu wystawowy show czy sportowy freak. Najważniejszym kryterium było zdrowie. Chciałam żeby pies był moim i Erisa kumplem, towarzyszył mi w długich spacerach, wyjazdach w góry czy nad morze - z Franiem niestety nie mogłam tak jeździć. No i póki co (odpukać) spełnia swoje zadanie w 100%! Wystawy, czy jakieś sporty typu coursing/frisbee itp. będą tylko dodatkiem. Był już na swojej pierwszej wystawie w Inowrocławiu, gdzie zdobył Best Puppy i ładny opis, teraz będziemy z nim w Lesznie w następny weekend. Też w papisiach jeszcze. Co do coursingów - pierwszy start będzie w czerwcu na Mistrzostwach Poznania.  Podsumowując wąż (bo tak też jest nazywany) jest w porządku. Borys też się cieszy, bo ładnie potrafią się z Aresem wybiegać.   Po Erisie nadal nie widać, że to dziadek. Na spacerach hasa jak hasał, a w domu spokój i opanowanie. Ostatnio w Łodzi na wystawie zdobył Best Veteran i był w pierwszej 6 na BISach! Tym samym rozpoczęliśmy championat weteranów, który (W KOŃCU) został uchwalony.  Ale na wystawowe nowości zapraszam na moją stronę, tam są uzupełniane na bieżąco: http://anteris.cba.pl   W międzyczasie Ares miał badanie HD i ED. ED czyste, HD niestety C jednak nic go nie boli, dostaje suple więc jest okej. A Vini został celebrytą! Ma swój funpage na facebooku (Marvel the french bulldog), zapraszam!        Szklarska Poręba (kwiecień)       Najaktualniejsze zdjęcie chyba z wczoraj, podoba mi się jak Jugo się zmienia!  
 8. FredziaFredzia

  Whippet do (prawie) wszystkiego

  No właśnie o to szczekanie i łapanie za skórę mi chodzi, bo często właścicieli denerwuje, że ich piesek nie bardzo wie co ma wtedy robić. Jugo się nakręca, ale nie robi krzywdy i nie robi tego mocno, ale ludziom się nie podoba.
 9. FredziaFredzia

  Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris

  Dziad żyje i ma się dobrze (odpukać!), przedstawiam w galerii też i młodego.    128 miesięcy ( ;) )   6 miesięcy
 10. FredziaFredzia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Jakie kolory dla piaskowego psa?
 11. FredziaFredzia

  Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)

  Ja i Borys tak.  Asia i Maciek tak.
 12. FredziaFredzia

  Westowo - astowa galeria, czyli Lena & Ibiza

  Ewa a jak jest okazja to nie bierzesz! 
 13. FredziaFredzia

  Potworne charczenie - problem zdrowotny czy cecha rasy?

  Problem zdrowotny, zdrowy buldog nie charczy! Biec do weterynarza, dobrego od bulw (skąd jesteś, albo rodzina? to pomogę z jakimś z okolic) i zdiagnozować, zobaczyć, czy można jeszcze pomóc i czy w ogóle. Prawdopodobnie jest to spowodowane za długim albo za grubym podniebieniem miękkim a może nawet dodatkowo zbyt wąskimi skrzydełkami nosa. Leczy się to operacyjnie.
 14. FredziaFredzia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  A jaka firma robi szelki na styl hurtty? Bo DS nie ma ich na allegro a tak mi chodziło po głowie że oni
 15. FredziaFredzia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  No ja dzisiaj właśnie weszłam na ich profil na allegro (mam w ulubionych sprzedających) i widnieje komunikat, że użytkownik nie sprzedaje teraz żadnych przedmiotów.
×