Jump to content
Dogomania

FredziaFredzia

Members
 • Content Count

  3,693
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by FredziaFredzia

 1. shnooreck, Mudi to już całkiem malutkie jest, no i raczej nie odstrasza samym wyglądem. ;) Może mały musternlander?
 2. Nikomu nie polecam buldoga. :) Chyba że chce bywać często u weterynarza.
 3. Halo, mam pytanie! Gdzie kupię w dobrej cenie smycz okrągłą nieprzepinaną, w miarę długą (150-160 cm), niekoniecznie skórzaną?
 4. Zdjęcia ze zlotu do obejrzenia na grupie fb ;)
 5. A ja zamówiłam szele norwegi z MYSMO dla pipeta, ciekawa jestem jak będzie wyglądał ;)  I chętnie policytowałabym coś dla reszty od taks...
 6. Co do żywotności jamników... Nasz Pepper żył 19 lat ;)
 7. Ostatnio dzięki adresówce mój TŻ zadzwonił do właściciela husky który się błąkał, okazało się że uciekł im z działki i akurat byli w schronisku bo szukali go wszędzie. Myślę że lyssetka tak szybko by nie zadziałała.
 8. No właśnie nie da się... A moja prośba wysłana kilka dni temu nie wiem czy nawet została przeczytana.
 9. Ojej, faktycznie! Muszę to zmienić, na razie zgłosiłam prośbę o zmianę tytułu w wątku, zajmę się tym niedługo. :) Angi, Satha, Kropi - dzięki! Amber, akurat miskę to Eris usłyszy nawet i z innego miasta!
 10. Śmieszne uszy ;) Ale fajnie rośnie i ciekawa jestem co to będzie z niego.  Zapraszamy też do nas, można zobaczyć jak mój wyrósł ;)
 11. Rośniemy, bawimy się, Jugo ma rok! Byliśmy na warsztatach frisbee i na dogozlocie w międzyczasie. Zrobił też licencję coursingową na zawodach w Przywidzu, jeszcze w Warszawie trzeba go zmierzyć i będzie mógł startować w zawodach!  :)           A Eris, jak to Eris... Starzeje się, ale nadal turbo słodki. Trochę mniej już słyszy (albo udaje, dziad!), dlatego częściej chodzi na smyczy. W trzy wystawy skończył championat weteranów, jako pierwszy pies samoyed w Polsce ;)      
 12. Ale ma fajną głowę! :) I rośnie jak na drożdżach!
 13. Aśka fajnie było was zobaczyć! ;)
 14. Norwegi ;)    Są już ubranka w TKMaxx?
 15. Widzieliście nowe wzory w MYSMO? Ja nie wiem co zamawiać! :D          
 16. Nie panikujcie, ostatnio logowała się wczoraj ;)     PS, I też doceniam, moje czworonogi chodzą w taksówkach i są to jedne z lepszych wyrobów dla psów
 17. Pokończyły bo niektórzy hurtem kupowali żeby teraz sprzedać w necie drożej... Widać to na grupie sprzedażowej na fb na przykład. ;) Wczoraj w Poznaniu w CC - jedna smycz, w Malcie większy wybór jakby się ktoś wybierał.
 18. Pierwsze zdjęcie - to nawet nie wyglada jak zdrowy buldog, więc trudno żeby nim był. Bierzcie psa z dobrej hodowli z ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) a nie z innych stowarzyszeń, sprawdzajcie rodziców, czy są zdrowi i czy nie charczą - bo zdrowy buldog NIE charczy.    I nie szukaj bo blisko... 
×
×
 • Create New...