Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Naklejka']Mój brat- pedancik- chodzi sobie do dermatologa, bierze jakieś leki, smaruje się jakimiś maściami i innymi paskudztwami i pryszcze mu poschodziły, a był cały wysyfiony :roll:
Tylko ja nie mam zamiaru wydawać tyle kasy na to...
Poczytam w wolnej chwili :)[/QUOTE]
tez tak mialam, jednak potem jakoś nie było kiedy podjechać do dermatologa no i znów mam to samo na ryju :lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie jak śnieg spadnie .. (haha) to odśnieżam tak jak Vectra :P ale szyby z rana bardzo często pokryte są lodem, więc też włączam i idę do domu :P nie wiem jakie prawo jest w IRL :) ale samochód stoi na ulicy , nie na posesji ;) bo wjazdu nie mamy :D ale nie rzadko widzę odpalone samochody w centrum miasteczka a wł. przy bankomacie a auto puste ;)

Uwielbiam podbiegające pieski... dziś przez taką sytuację miałam spieprzony spacer, jeszcze raz spotkam kobietę z owym pieskiem to poleci kundel z kopa :/

Link to comment
Share on other sites

Jakim cudem chwalicie BB Garniera? U mnie sie kompletnie nie sprawdza niby nie ma efektu maski ale lepiej już się dopasowuje podkład Maybelline Affiniton w ogóle jakoś mi się łuszczy A tak się cieszyłam że w Polsce będzie krem BB ehhh....zazdroszczę że u was działa...choc one powinny się zacząć rozwijać Azjatki np bardzo je lubią i jest ich pełno u nich zwłaszcza w Korei. Ostatnio się dowiedziałam że lubią tez naszą Ziaje tylko tam jest strasznie droga :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']Jakim cudem chwalicie BB Garniera? U mnie sie kompletnie nie sprawdza niby nie ma efektu maski ale lepiej już się dopasowuje podkład Maybelline Affiniton w ogóle jakoś mi się łuszczy A tak się cieszyłam że w Polsce będzie krem BB ehhh....zazdroszczę że u was działa...choc one powinny się zacząć rozwijać Azjatki np bardzo je lubią i jest ich pełno u nich zwłaszcza w Korei. Ostatnio się dowiedziałam że lubią tez naszą Ziaje tylko tam jest strasznie droga :evil_lol:[/QUOTE]
ten bb garniera to nie jest prawdziwy bb ;)

Link to comment
Share on other sites

oj wiem że nie prawdziwy ale miałam nadzieję na dobry początek w Polsce w sumie ostatnio widziałam BB nivea. Muszę powiedzieć że nie spotkałam jeszcze kogoś niezadowolonego z tego garniera oprócz mnie:roll: a właśnie ja tam prawie nie używam mazideł i wybredna nie jestem również. Co do tych prawdziwych to one są rewelacyjne przynajmniej ten co ja miałam znajoma mi przywiozła ale ich ceny też są od kilku zł po takie że mnie i tak nie stać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jak odchudzic jamnika w sile wieku? Mam sucz ponad 14letnia. Czasem sie "spasie". Pierwszy raz odchudzilam ja na rc obesity. ok 3 miesiecy jadla ta karme. Pozniej doslzy ogromne ilosci spacerow. ;p ok 20km dziennie szybkim marszem musiala zrobic.

Teraz moje psy pachna na kanapie. Sucz znowu odchudzilam. Da sie nawet bez tych km. Najpierw jadla troveta na watrobe, pozniej zamienilam na troveta odchudzajacego. I jest fajnie :) A ruch dopiero wprowadzimy. Przy czym teraz suka je brita light. Po badaniach bede wiedziala czy moze jesc cos "normalnego" czy nadal diete wet ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']A to z jakiej racji? :evil_lol:[/QUOTE]
[I][B]a wyczujesz? bo POPROSIŁY :diabloti: ale najpierw zj...ał go kumpel, potem ja przez telefon i się ocknął , że chyba nie powinien tego robić :diabloti: na szczęście hasło zmieniłam i jest git.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ten bb garniera to nie jest prawdziwy bb ;)[/QUOTE]
o to to właśnie ... te BB mają swoją nazwę , bo i zastosowanie i działanie - temu taka nazwa.I kupe firm robi pewno , bo są "modne"
ja nie mogę żadnych garnierów , lorealów , avonów , nivea

Te są podobno super , ale w mordę jak mnie uczuli ? tyle kasy :placz:

[url]http://allegro.pl/krem-skin79-super-beblesh-balm-bb-pink-gratisy-hit-i3011284866.html[/url]

po kremach z filtrami to już w ogóle mam jazdy na gębie :evil_lol:

Naklejka , szukaj sprawdzonego dermatologa który ci gębę wyleczy. Bo samemu to potem będziesz miała jazdy jak ja :grins:
Niemniej maseczki z glinek szczególnie zielonej i różowej , powinnaś sobie fundować ze 2 razy w tygodniu. Bo one super działają na pryszczydła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Jak odchudzic jamnika w sile wieku? Mam sucz ponad 14letnia. Czasem sie "spasie". Pierwszy raz odchudzilam ja na rc obesity. ok 3 miesiecy jadla ta karme. Pozniej doslzy ogromne ilosci spacerow. ;p ok 20km dziennie szybkim marszem musiala zrobic.

Teraz moje psy pachna na kanapie. Sucz znowu odchudzilam. Da sie nawet bez tych km. Najpierw jadla troveta na watrobe, pozniej zamienilam na troveta odchudzajacego. I jest fajnie :) A ruch dopiero wprowadzimy. Przy czym teraz suka je brita light. Po badaniach bede wiedziala czy moze jesc cos "normalnego" czy nadal diete wet ;)[/QUOTE]
Powiem, że Finka nawet się tak nie pasie, mimo, że mniej się rusza (choć też jest za gruba), za to Cortina to jakiś koszmar :roll: Strasznie nie chce zmieniać Kobersa, bo ma dobry skład, psom smakuje bardzo i ma fajną cenę, ale nawet taka karma przy połowie dawkowania okazała się za bogata dla nich.

[quote name='Vectra']Te są podobno super , ale w mordę jak mnie uczuli ? tyle kasy :placz:

[URL]http://allegro.pl/krem-skin79-super-beblesh-balm-bb-pink-gratisy-hit-i3011284866.html[/URL]
.[/QUOTE]
Jak ci się nie sprawdzi zawsze możesz MI oddać :evil_lol:

[quote name='asiak_kasia']2 dni człowiek spędza w stajni a tu takie cuda.. :diabloti:

Nienawidzę was kupiłam sobie to masło i olej arganowy, czy jak mu tam. Boże... :shake:[/QUOTE]
Haha ;). Ja stwierdziłam jednak, że mam tyle niezużytych balsamów w domu, że kolejnego mazidła nie potrzebuje ;)

Link to comment
Share on other sites

No ja i tak miałam wsio na wykonczeniu, wiec czuje się uspawiedliwiona :evil_lol:

Za to TZ mnie zabije bo kupiłam nowe siodełko, wiec te smary jakoś przejdą niezauważalnie :diabloti:

Swoja drogą, ja to chyba jakas dziwna jestem bo moja kaukazica popierdziela w obroży 2cm...i się nie boję, że zerwie, a jednak i silniejsza i wieksza niz stafior. Chyba mam poprzewracane w głowie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Psy gops są owiane już od dawna na dogo legendą, że 16 kg przecinki zrywają wszelkie obroże i smycze... I tylko one. Nikt więcej się nie skarży.

Dlatego ona nie ufa np. kolczatce, którą mam dla Jariego za 14 zł chyba, on musi mieć taką za 100 zł, bo jej bestie na pewno ją rozwalą. Nasza się trzyma już prawie 1,5 roku i nic jej nie jest, ale doberman to w końcu lamus, jaką on może mieć siłę? :evil_lol:

Jedyne co rozwalił, to faktycznie puścił słabszy karabińczyk w smyczy DS ale pies był przywiązany do drzewa w szelkach, rozpędził się i ups... Powiedzmy sobie szczerze drzewo ma gorszą amortyzację niż ludzkie ręce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Psy gops są owiane już od dawna na dogo legendą, że 16 kg przecinki zrywają wszelkie obroże i smycze... I tylko one. Nikt więcej się nie skarży.

Dlatego ona nie ufa np. kolczatce, którą mam dla Jariego za 14 zł chyba, on musi mieć taką za 100 zł, bo jej bestie na pewno ją rozwalą. Nasza się trzyma już prawie 1,5 roku i nic jej nie jest, ale doberman to w końcu lamus, jaką on może mieć siłę? :evil_lol:
[/QUOTE]
Ej ej łańcuszki chyba też kiedyś zerwały :evil_lol: Mi tam nigdy nic nie poszło, jedną codzienną obrożę na takie spacery wieczorne i ranne mam od taks od ponad 4 lat używana dzień w dzień i smycz przepinaną od lat 3 i jedyne co z nią nie tak to część zaciskowa się już do czystej żółci nie dopiera, a smycz zrobiła się szara a była czysto czarna :evil_lol: ale pewnie powinnam już się bać na niej prowadzić 25 kg psa :evil_lol:

To ty nie wiesz, że doberman to chodząca oaza spokoju i NIGDY na smyczy nie ciągnie do żadnego pieska ani kotka, więc jak ma cokolwiek zerwać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ale z drugiej strony , to od jutra Marysia będzie nosiła 5cm obroże. Bo tylko ona jest umięśniona i super wygląda :loveu:
Może od razu pójdę na całość i włożę jej obroże z obciążnikami ?
Ew jeszcze Lalka by wyglądała zacnie , ale by lans był jak należy , oplotę jej szyje drutem kolczastym , a na ryj wsadzę metalowe wiadro. Bo to taka agresywna rasa. Mam takie wiadro , popiół do niego wybieram :evil_lol:

Taki Terrierek czy Hania , to obciach wyjść na miasto. Małe to to , chude , zabidzone :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ej ej łańcuszki chyba też kiedyś zerwały :evil_lol: Mi tam nigdy nic nie poszło, jedną codzienną obrożę na takie spacery wieczorne i ranne mam od taks od ponad 4 lat używana dzień w dzień i smycz przepinaną od lat 3 i jedyne co z nią nie tak to część zaciskowa się już do czystej żółci nie dopiera, a smycz zrobiła się szara a była czysto czarna :evil_lol: ale pewnie powinnam już się bać na niej prowadzić 25 kg psa :evil_lol:

To ty nie wiesz, że doberman to chodząca oaza spokoju i NIGDY na smyczy nie ciągnie do żadnego pieska ani kotka, więc jak ma cokolwiek zerwać :diabloti:[/QUOTE]
Jamnice nigdy niczego nie zerwały :shake: Co prawda poszło kilka flexi, ale to przez ząbki :lol:

Nie, Jari nigdy nie miał zrywu... Never... Czasem się zastanawiam bardziej kiedy mi się flexi zepsuje, bo ono najbardziej obywa, ale trzyma się dzielnie. Jest do 50 kg ale bardzo lekka i taka delikatna się wydaje. Te smycze są niesamowite :)

[quote name='Vectra']a ja powinnam nosić 15 cm szpilki i makijaż wieczorowy ... co by podziw był większy :diabloti:[/QUOTE]
O tak jak tutaj:

[IMG]http://static4.depositphotos.com/1000507/424/i/450/dep_4247159-Lady-with-dog.jpg[/IMG]

Ale w moim przypadku idąc na spacer, jest bardziej tak (z drugiej strony przydał by mi się taki karabin na podbiegacze :eviltong:)

[IMG]http://dobermansden.com/wp-content/uploads/2008/05/ww2doberman1.jpg[/IMG]

:evil_lol:

[quote name='Vectra']ale z drugiej strony , to od jutra Marysia będzie nosiła 5cm obroże. Bo tylko ona jest umięśniona i super wygląda :loveu:
Może od razu pójdę na całość i włożę jej obroże z obciążnikami ?
Ew jeszcze Lalka by wyglądała zacnie , ale by lans był jak należy , oplotę jej szyje drutem kolczastym , a na ryj wsadzę metalowe wiadro. Bo to taka agresywna rasa. Mam takie wiadro , popiół do niego wybieram :evil_lol:

Taki Terrierek czy Hania , to obciach wyjść na miasto. Małe to to , chude , zabidzone :shake:[/QUOTE]
To są TTB! Lalka czy Marysia, jeden pies :p Wszystkie muszą się lansić.

Terrierek to fakt mizerniak ;), ale Hanka powiem ci, że jak dla mnie wygląda bombowo. Jak staffik to tylko taki :loveu: Szkoda, że niektórzy wolą otłuszczone batyskafy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...