Jump to content
Dogomania

PaulinaBemol

Members
 • Content Count

  848
 • Joined

 • Last visited

About PaulinaBemol

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  kobyłka
 1. PaulinaBemol

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  Chyba tak. Jak czytam opowiesci nba tym wątku to stwierdzam ze moje zadupie jest świetne
 2. PaulinaBemol

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  Ale kto o zdrowych zmysłach puszcza swojego psa do tybetana w kagańcu na smyczy i to jak właściciel go sadza. Raczej widać ze to nie material do zabawy...piesek raczej malo przyjazny. Poki to on nie podbiega do mnie nie mam nic przeciwko
 3. PaulinaBemol

  Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM

  TŻ wie że otworzyłaś schronisko?:diabloti: tyle dobra że szybki DT oby i stały się szybko znalazł. A Freja pewnie zostanie w rodzinie tylko będziesz musiała obiecać że podszkolisz jak Etne :lol:
 4. PaulinaBemol

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  10 szt? faktycznie nie najtaniej :P co do moich to nie wiem ile prawdy w tym ich eko ale napisane jest :multi: też są czarne ale takie cienkie/miękkie. Przyznam się że poza nimi też używałam śniadaniówek więc nie wiem czy się czymś różnią :roll:
 5. PaulinaBemol

  PCMZ, a ZKwP

  też nie rozumiem co w tym jest nie tak? bo suka z cieczką to już problemowe ale wysterylizowana ?
 6. PaulinaBemol

  Pies w pociągu

  ja nie pisałam o przepisach tylko w kontekście opłata za usługę. Uważam że jak się korzysta za jakąś usługę to się za nią płaci, możemy dostać usługę gratis jak wyrazi na nią zgodę usługodawca. A czy to duży czy maly pisek zostal przewieziony. Co do jeden pies jeden człowiek zgadzam się niestety, tez wolę by większość nieogarniętych ludzi jednak pozostała przy tym jednym:roll: I ja się nie spinam prowadzę luźną rozmowę bo akurat pracuję w domu. Tak jak pisałam nie uważam tego za jakieś przestępstwo wielkie natomiast unikanie dokonania opłaty za usługę pozostaje pewną nieuczciwością. Pan mógł byc od nas nie słyszałam by równie genialny zapis był gdzieś indziej :P chociaż tez nie widziałam by u nas kogokolwiek o to ścigano a psów w kagańcu nie widuję w ogóle.:cool3:
 7. PaulinaBemol

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  hmm a może psiak strachliwy i woli zachować dystans? ale podejrzewam że chodziło o posłuszeństwo
 8. PaulinaBemol

  Pies w pociągu

  gdyby sytuacja wyglądała tak że chce kupić bilet a słyszy "ależ nie nie trzeba piesek gratis" to super, tak jak my teraz mamy w kolejach mazowieckich wybór przewoźnika że nam taki gratis zapewnił. Ale co innego jest "nie kupię biletu, może nikt nie zauważy/nie złapię mnie za rękę" tak jak koleżanka podcięła sobie końcówki podano jej kwotę a ona stwierdza że nie zapłacę bo koleżanka sobie robiła drogą fryzurę więc sobie to wliczcie. Usługodawca ma wolną wolę by Ci ten gratis [U]zaproponować[/U]. PS: a prawdą jest że przede wszystkim trzeba być człowiekiem
 9. PaulinaBemol

  Pies w pociągu

  mówimy o psie w pociągu o skorzystaniu z odpłatnej usługi.(a nie o przepisach państwowych, konstytucji etc.) Jak cię przewieźli z punktu A do B wykonali usługę za którą należy się wynagrodzenie i już. Oni wykonali cześć swojej umowy twoją częścią jest zakup biletu. Usługa jest odpłatna więc płacisz albo nie korzystasz. Wolny wybór. Renoma to Panowie sprawdzający bilety, firma zatrudniona w tym celu i oni nie są tak przyjemni jak konduktorzy.
 10. PaulinaBemol

  Pies w pociągu

  a wykupienie biletu na człowieka już ci nie wisi? co to z logika? No co cie w takim razie ochodzi czy Pan X obok ciebie ma bilet?
 11. PaulinaBemol

  Pies w pociągu

  chamstwem jest jazda na gapę czy to człowieka czy psa. Chamstwem po prostu jest uchylanie się od obowiązków, nie chcesz płacić za psa to ładuj go do własnego samochodu albo zostaw w domu koniec tematu. Jedziesz pociągiem pąłacisz czy to człowiek czy pies
 12. PaulinaBemol

  Pies w pociągu

  [QUOTE][COLOR=#000000]Przez to ,że ja nie kupuje biletu Ty nie musisz płacić więcej, czy też nie zmienią przepisów że będzie zakaz wprowadzania psów do pociągu. Ty na tym nie tracisz.[/COLOR] [/QUOTE] a podwyżki się biorą z.... a jak spotka jednego i drugiego bez bilecików etc. Dla mnie taki sposób rozumowania jest analogiczny do sprzątania własnie, i tylko czekać aż będzie zakaz albo coraz więcej konduktorów/pasażerów będzie się burzyć na psy w pociągach [QUOTE][COLOR=#000000]Nie zgodzę się z tym, że niekupienie biletu na przewóz psa jest chamstwem. Bo niby dlaczego? [/COLOR] [COLOR=#000000][B]Chamstwem jest dla mnie jazda na gapę[/B], chowanie się po kiblu itp choć to też zależy od konkretnej sytuacji[/COLOR][/QUOTE] a pies bez biletu jedzie na....na gapę.
 13. PaulinaBemol

  smycze automatyczne

  [quote name='rashelek']To wiesz, jakby się nie sprawdziła to ja chętnie ją odkupię :evil_lol:[/QUOTE] hehe, nie liczyłabym :eviltong: rzadko bo rzadko ale będziemy używać, a może się przekonam:cool3: Po prostu flexi to dla mnie smycz do miasta my mamy 8 min do lasku, zaraz obok kawałek pola, w drugą stronę z 8min do parczku no i podwórko na szybkie siku czy zabawy piłeczką, wiec nie smyczujemy się za bardzo :) Z drugiej strony z tym wypierdkiem łatwiej się kwaterować/zabrać na wakacje wiec większe szanse na wspólne wypady i z tą myślą smycz została zakupiona bo w obcym miejscu nie ma mowy o spuszczaniu ze smyczy za bardzo się boję :mad:
 14. PaulinaBemol

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  Szczuć dzieci...w ogóle szczuć...gdzie wy mieszkacie. Zostaje na moim zadupiu nigdzie się nie wynoszę. Koło mojego domu jest kilka bloków i tam jakiś rok temu był koleś który kupił sobie dobermana i miał takie dziwne zapędy. Pewnego dnia przestałam widywać dobka (w sumie to mi ulżyło) później sie dowiedziałam, że jego sąsiadka odwdzięczyła się mu za szczucie pieskiem i jego ciągłe ujadanie (psiak był młody i mega znudzony) szczując na właściciela swoich dwóch synów... Jej argumenty okazały się mocniejsze :evil_lol: od tamtej pory brak pomyleńców.
 15. PaulinaBemol

  smycze automatyczne

  ja jutro wysylam kaskę za vario. Ten klips też mnie zastanawia, dotrze i dam znać jak to wygląda namacalnie :)
×