Jump to content
Dogomania

Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!


Nutusia

Recommended Posts

A ja takie oto informacje dostałam od Donki:
Lupus w domu. Najpierw wszystko zwiedził, później tam gdzie nie widział (stół, szafki) próbował stanąć na 2 łapach... był trochę oszołomiony, aż w końcu położył się koło moich nóg i zasnął. Zostawiłam go na godzinę samego w domu. Nic nie zniszczył. Leżał przy drzwiach. Myślę, że Lupus jest karny i usłuchany, dlatego szybko załapie panujące w domu zasady.

No... to chyba jesteśmy na ostatniej prostej ;)

Państwo od domu z ogrodem odpisali natomiast:
witam,
Dziękuję za odpowiedź. Niestety mój jeden kot jest stary i wiele lat spędził z psem, właśnie wilkiem i trudno mu będzie wytłumaczyć że należy być czujnym.Drugi kot chodzi wolno i wraca do domu kiedy chce, więc nie chciałaby zabierać moim zwierzakom poczucia bezpieczeństwa. Pozdrawiam i życzę LUPUSOWI ZNALEZIENIA DOBREGO DOMU.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja takie oto informacje dostałam od Donki:
Lupus w domu. Najpierw wszystko zwiedził, później tam gdzie nie widział (stół, szafki) próbował stanąć na 2 łapach... był trochę oszołomiony, aż w końcu położył się koło moich nóg i zasnął. Zostawiłam go na godzinę samego w domu. Nic nie zniszczył. Leżał przy drzwiach. Myślę, że Lupus jest karny i usłuchany, dlatego szybko załapie panujące w domu zasady.

No... to chyba jesteśmy na ostatniej prostej ;)

Państwo od domu z ogrodem odpisali natomiast:
witam,
Dziękuję za odpowiedź. Niestety mój jeden kot jest stary i wiele lat spędził z psem, właśnie wilkiem i trudno mu będzie wytłumaczyć że należy być czujnym.Drugi kot chodzi wolno i wraca do domu kiedy chce, więc nie chciałaby zabierać moim zwierzakom poczucia bezpieczeństwa. Pozdrawiam i życzę LUPUSOWI ZNALEZIENIA DOBREGO DOMU.[/QUOTE]
Fantasycznie, mysle,ze gdyby bylo bardziej po drodze to warto by bylo pojechac od razu z Lupusem i zobaczyc jak Pani z M. i Lupus "sie dogadaja";)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Widzę, że szykuje mi się sąsiad, może nawet na moim osiedlu ;)[/QUOTE]
Kochana jak Ty z Makowa to może z nami byś się przeszła w niedzielę na 14.00? Zawsze co trzy głowy to nie dwie :D no i poznałybyście się z Panią już na zaś tych przyszłych wizyt poadopcyjnych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']O 14 nie dam rady, bo będę w W-wie, ale między 15 a 16 powinnam wrócić, więc jeśli jeszcze będziecie na spotkaniu, to chętnie ;)[/QUOTE]
Co za świat :roll: My spod Wawy do Makowa a ta w tym samym czasie z Makowa do Wawy :roll:
Podam Ci mój tel. na pw i dzwoń jak będziesz z powrotem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wertus']jak nie było przez jakiś czas żadnego odzewu pomyślałem że Lupus czeka na mnie.... cóż jeśli ma szansę na kochający dom .... trzymam kciuki[/QUOTE]

Wertus, nie łam się! Jak już będziesz "gotowy", znajdziemy Ci równie fajnego psiaka - to już powoli nasza SPECJALNOŚĆ! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wertus, nie łam się! Jak już będziesz "gotowy", znajdziemy Ci równie fajnego psiaka - to już powoli nasza SPECJALNOŚĆ! ;)[/QUOTE]

się nie łamie, a tej mordzie kochanej kibicuję całym sercem :)
fajnego psiura mam - Dominik miał okazję poznać moją psinę tyle że Siwucha zostaje w Wilanowie jak ja się do Raszyna przeniosę

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wysyłam p. Edycie zdjęcia Lupusa i dostałam takiego sms-a: "Wrócę z pracy to od razu sprawdzam pocztę. Jestem już tak pozytywnie nastawiona na Lupusa, z drugiej strony odczuwam lęk, obawę, że nici z tego. A tak bardzo chciałbym mieć już Lupusa u siebie :)"
Chyba zaproszę p. Edytę na wątek - co Wy na to?... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Właśnie wysyłam p. Edycie zdjęcia Lupusa i dostałam takiego sms-a: "Wrócę z pracy to od razu sprawdzam pocztę. Jestem już tak pozytywnie nastawiona na Lupusa, z drugiej strony odczuwam lęk, obawę, że nici z tego. A tak bardzo chciałbym mieć już Lupusa u siebie :)"
Chyba zaproszę p. Edytę na wątek - co Wy na to?... ;)[/QUOTE]
Oczywista , oczywistosc, zapraszamy Pania Edyte , bardzo serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wertus']jak nie było przez jakiś czas żadnego odzewu pomyślałem że Lupus czeka na mnie.... cóż jeśli ma szansę na kochający dom .... trzymam kciuki[/QUOTE]
A my trzymamy kciuki za to ,zeby jakis pies trafil na Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam p. Edycie trochę więcej zdjęć i właśnie dostałam sms-a: "Dziękuję za maila i zdjęcia. Nie było innej opcji, Lupus jest mądrym psem i wie jak ma się zachować. Wystarczy spojrzeć na jego postawę, oczy. Z łapkami do góry wygląda przeuroczo. To jest ogromniasta włochata kulka czułości, miłości, przytulanka :)

Zaprosiłam p. Edytę na wątek - przynajmniej do poczytania... ;) I od razu uprzedziłam, że dopuściłam się złamania prywatności korespondencji i wstawiłam tu wszystkie jej sms-y. Odpisała mi właśnie: "oczywiście zaloguję się na dogomanii. Są tam tacy życzliwi ludzie i czuje się miłą atmosferę przeglądając posty. A co do złamania przywatności, no no... mam nadzieję, że porozmawiamy o tym kiedyś przy... kawie, he he..."

O rety, rety!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich miłośników czworonogów:) Mam na imię Edyta.....już troszkę mnie znacie – dzięki Pani Magdzie:)

Dziękuję za kibicowanie Lupusowi i trzymane kciuki:) Do niedzieli jeszcze tak daleko……mam nadzieję, że Pan Dominik nie będzie bardzo surowy;) – wiem, że jest przeogromniastym wielbicielem Lupusa i na pewno chce by trafił on do odpowiedniego domu, do odpowiedniej osoby.

Czekamy zatem do niedzieli:)

„Wystarczy spojrzeć w ich oczy by zobaczyć to, czego szukamy całe życie: MIŁOŚĆ” …..to wszystko tłumaczy:)


Pozdrawiam cieplutko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...