Jump to content
Dogomania

edek

Members
 • Content Count

  6,878
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About edek

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nadal pomagam psiakom i kociakom. Ale nie mam zamiaru dofinansowywać Twojego budżetu domowego. Jakbyś nie zauważyła nie było mnie bardzo długo na dogo i dopiero dzisiaj miałam okazję nadrobić zaległości, więc nawet nie miałabym szansy na taką wizytę. Wiedząc, że pies ucieka i oddając go do domu ze słabym ogrodzeniem świadczy o Twojej dojrzałości ? Ryzykujesz życiem tego psa.
 2. Jeszcze jedno bardzo proszę o wykreślenie mnie ze stałych deklaracji, nie widzę powodu dla którego mam znosić ubliżanie mi.
 3. Adresatkę może zgubić. Dlaczego pies nie został zachipowany ?
 4. Te wulgaryzmy zostaw dla siebie. Od kiedy to hotelik jest decyzyjny za adopcję psa. Do tej pory myślałam, że to opiekunowie psa podejmują ostateczną decyzję. Skoro tak, to dlaczego bierzesz na niego pieniądze.
 5. 1-go dnia ??? Wg mnie był wybrany na siłę. pies nie mógł znaleźć domu bardzo długo, są chętni to god dano, żeby już nie siedział w hotelu. Właśnie z powodu jego zachowań, ucieczek i braku odpowiedniego ogrodzenia dom powinien być zdyskwalifikowany od razu. Ucieczka to potwierdza. Ciekawe co zrobicie jak Feluś ucieknie dalej ?
 6. Jak dla mnie Państwo nie maja żadnego doświadczenia skoro puszczają psa ze smyczy pierwszego dnia. Na początku zawsze ma się zdwojoną czujność .... Ponawiam pytanie czy pies ma adresatkę i chip ?
 7. Jak dla mnie ten dom już powinien być skreślony, widać, ze nie dają sobie rady. Czy Feluś ma chip i adresatkę ? Szukanie domu na siłę nie jest rozwiązaniem.
 8. U Tusi jest wszystko dobrze. Kakadu ma baaaardzo kiepski zasięg internetu. Jutro postara się przesłać fotki małej, to wstawię.
 9. Dostałam zdjęcia Gacków na mejla dziękuję.
 10.     Moja pierwsza prośba o wstawienie zdjęć była 4 sierpnia.W międzyczasie ewu była u Gacków. Wiem do czego służy dogo, nie musi mi Pani tego tłumaczyć. Tylko proszę pamietać, że to jest forum publiczne, kilka osób składało się na ich hotelowanie. Chyba nie zauważyłam drobnegu druku, wpłacaj kasę i nie zadawaj pytań.
 11.     Dziękuję za radę. Jak były potrzebne pieniądze to dogo było dobre, jak proszę o zdjęcia to mamy cię głęboko w du...... Dziękuję, już mam cały obraz sytuacji.
 12.     Ciekawe jak nacieszę oczy przez telefon..... jak nie chce wstawiać zdjęć na wątek to niech wyśle mi na mejla.
×
×
 • Create New...