Jump to content
Dogomania

mmd

Members
 • Content Count

  13,273
 • Joined

 • Last visited

About mmd

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/29/1966

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nooo, Kajtulo-słodziak :) Co to się na tym świecie wyprawia...
 2. Na razie pewnie świat mu się na głowę zwalił. Taki smutny pysio... U Murki miał cudowny dom, tylko nie wiedział, że to na trochę. Oby się dogadał z nowym kolegą. I został już na zawsze. Powodzenia, mały diabełku!   Mam dzisiaj urodziny, ostatnie z "4" z przodu ;) - dobre wiadomości byłyby fajnym prezentem. Trzy lata temu na urodziny dostałam zwrot z adopcji.   Póki co nie zapeszam i jeszcze deklarację puściłam.
 3. Najważniejsze, żeby ich nie zjadł, bo wtedy z domu nici :) Nakarm go może, co?
 4. "Dom z ogrodem" dobrze brzmi :)  Jakoś Kajtusiek lepiej funkcjonuje, jak ma przestrzeń, żeby się zmęczyć... no trzymamy!
 5. [quote name='TZmestudio']Pokaż Gustawa :-) TZmestudio[/QUOTE] Świeży Gucio rozczochraniec. Nie lubi pozować. Podobni są z chodu, bardzo podobni. No i Gustaw też taki raczej yyyy dobrze zbudowany ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/629/204d0915871b2ce1med.jpg[/IMG][/URL] [quote name='TZmestudio']Nawet nie chce mi się myśleć o ty co on przeszedł będąc przez kilka lat zjadanym przez robaki od środka na zimnie przy budzie..... A i tak dzielnie się trzyma, ale już woli miękkie i ciepłe miejsca niż bijatyki dla zasady....[/QUOTE] A teraz ma ciepło, miękko i micha pełna :) To najważniejsze.
 6. Melduję się, na bazarku byłam :) Inka, zrób podsumowanie kasy, zobaczymy, ile za grudzień brakuje, coś wyskrobię jeszcze pod koniec roku :)
 7. Melduję się u Was. Smutno z powodu Mufina, kojarzę go, bo Pan Foka miał z nim wiecznie na pieńku. Tyle lat to już jednak słuszny wiek, najważniejsze, że dostał "niemiecką emeryturę".
 8. Cześć Parówczaku :) To już chyba 2 lata tego byczenia się?
 9. [quote name='mestudio']Witamy serdecznie. Zabłądziłaś w nasze progi? :-D TZmestudio[/QUOTE] Nie zabłądziłam tylko przechodziłam obok ;) A Jordiego mam w subskrypcjach :p Mestudio - mam mały problem ze zwierzyną. Napiszę na PW, bo to zwierzyna ogrodowa, a nie kanapowa :)
 10. Ale cudny ryjek! Nic się nie zmienia, nadal wygląda jak młodziutki dzieciak. Zaglądam tu, ale nie piszę, jakoś mi pisanie ciężko idzie. [quote name='Fero84']Słodka psina, dziwne, że tak długo czeka :([/QUOTE] No. Jest trochę problemowy, ale połowa psów sprawia problemy, bo są źle wychowane na przykład. ;)
 11. [quote name='inka33']... Są 23 filmy, próbki kosmetyków, 2 lakiery, kolczyki i cuś jeszcze. Czyli to tylko od Ciebie, tak? [/QUOTE] Tak, wszystko ode mnie. Książki i filmy razem się dobrze sprzedają i później pakują :) A im więcej, tym lepiej, bo jak ktoś widzi więcej dla siebie i może mieć wspólną wysyłkę, to się prędzej zdecyduje, bo wysyłki drogie przecież. Ale rób tak, żeby ogarnąć :) Murka - buziaki dla Kajtuna!
 12. Przyszła deklaracja od mtf zalesie na moje konto. Co prawda korespondowałyśmy w grudniu, że nie to konto itd., ale chyba ma dziewczyna dużo tych deklaracji, napisałam znowu o zmianie konta. Maciu, przesyłam do Ciebie tę dyszkę, bo odsyłanie do mtf zalesie nie przyniosło również efektów....
 13. Bo miałaś nie wiedzieć ;) Wszystkiego dobrego Wszystkim!
×