Jump to content
Dogomania

mmd

Members
 • Content Count

  13,273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Excellent

About mmd

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/29/1966

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nooo, Kajtulo-słodziak :) Co to się na tym świecie wyprawia...
 2. Bądźmy dobrej myśli. Po pierwsze Murka sobie z gnojkiem poradziła, więc nie jest to beznadziejny przypadek. Po drugie, Kajt ma odpowiednie warunki, on chyba po prostu nie może mieszkać na małej powierzchni w bloku, bez własnego terenu do wybiegania się. Nawet jak zostanie sam, to nie będzie demolował mieszkania, kolejny problem odpada. Pan wygląda na świadomego swojej decyzji. Pewnie też łatwo nie odpuści, a już jednego gagatka ma. A Ty Inka nie żałuj niczego, tak miało być. To nie jest pies, który nadaje się do ruchliwego kawałka miasta, do mieszkania. On już tu w Łodzi był w mieszkaniu na DT i też demon z niego wychodził. Lepiej mieć świadomość tego i odpuścić, niż unieszczęśliwić siebie i psiaka.
 3. Na razie pewnie świat mu się na głowę zwalił. Taki smutny pysio... U Murki miał cudowny dom, tylko nie wiedział, że to na trochę. Oby się dogadał z nowym kolegą. I został już na zawsze. Powodzenia, mały diabełku!   Mam dzisiaj urodziny, ostatnie z "4" z przodu ;) - dobre wiadomości byłyby fajnym prezentem. Trzy lata temu na urodziny dostałam zwrot z adopcji.   Póki co nie zapeszam i jeszcze deklarację puściłam.
 4. Najważniejsze, żeby ich nie zjadł, bo wtedy z domu nici :) Nakarm go może, co?
 5. "Dom z ogrodem" dobrze brzmi :)  Jakoś Kajtusiek lepiej funkcjonuje, jak ma przestrzeń, żeby się zmęczyć... no trzymamy!
 6. Przylazłam z wątku Kajtuna, tak mnie Inka wystraszyła.... Inka, nie każdy ma dużą odporność na widok ran. Ale wierzę w Ciebie! Kryzysy zawsze się zdarzają, przecież to bardzo wyczerpujące i psychicznie, i fizycznie również.   Czy mogłabyś zapytać w aptece/u weta o coś takiego: Aquacel Ag ze srebrem to są plastry żelowe, działają po prostu magicznie, widziałam na własne oczy, jak psu skóra narastała. I tego nie trzeba w zasadzie zmieniać. To się moczy roztworem soli fizj., przykleja taki glut do rany i do 7 dni może sobie być.
 7. Czołem Kajtuniasty i Ciotki Kajtkowe :) Kajtowi na wikt i operunek zabrakło, więc dorzucam ekstra stówkę, a Ty Inka bazarkuj spokojnie już na kolejny miesiąc :)
 8. Niech Ci będzie dobrze, psino, gdziekolwiek jesteś
 9. O, jak fajnie, że nowe siły wspierające Kajtka dotarły :) Kajtunio w szaliczku jest przepiękny.
 10. Przyszłam powiedzieć, że się deklaruję na przyszły rok i że ciągle podglądam, więc nawet jak mnie nie widać, to mój duch (i wzrok) tu jest :D
 11. Wygląda, że to nie będzie trwała tymczasowiczka :diabloti:
×
×
 • Create New...