Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='nicolaczek']No to chyba na jedno wychodzi? Pan Marek nie jest bowiem ani funadacją VIVA, ani pogotowiem dla zwierząt. Co więcej, jak wynika z mojej wiedzy, jest osobą związaną z panią Magdą, a więc moje pytanie postawione na początku pozostaje aktualne. Dla przypomnienia moje pytanie brzmiało: Czyli co: [B]VIVA formalnie przejmuje schronisko i będzie nim zawiadywać mimo, że ziemia, na której jest ono położone należy do kogo innego[/B]?[/QUOTE]
Ostatnia Szansa na ziemi należącej do Bożeny Wahl zrobiła z umieralni normalny schron i ograniczyła liczbę psów o połowę, a kotów do zera. I to bez nakazu prokuratury. Więc sądzę, że to możliwe. A właściciel ziemi zawsze może zmienić zdanie - zwłaszcza jak ma bat nad głową w postaci postępowania karnego przeciwko swojej "stronniczce" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zofia.Sasza']Ostatnia Szansa na ziemi należącej do Bożeny Wahl zrobiła z umieralni normalny schron i ograniczyła liczbę psów o połowę, a kotów do zera. I to bez nakazu prokuratury. Więc sądzę, że to możliwe. A właściciel ziemi zawsze może zmienić zdanie - zwłaszcza jak ma bat nad głową w postaci postępowania karnego przeciwko swojej "stronniczce" ;)[/QUOTE]

O. No i to jest już jakieś pozytywne info :)

Link to comment
Share on other sites

Magda S. ewidentnie :stupid:

Krawczykiewicz - pozbawiona empatii.
Życzę ci Krawczykiewicz, abyś zaznała tego samego, na co skazałaś Psy Korabiewickie, abyś była zagłodzona, przerażona, niepewna jutra, a jeśli bierzesz forsę za etacik - udław się nią !

Link to comment
Share on other sites

Miałam nie oglądać, ale oglądnęłam... :-(

Jak ten kraj ma normalnie funkcjonować jak takie gnidy zajmują ważne, decyzyjne stanowiska? To się w głowie nie mieści...
Mam nadzieję, że ktoś kiedyś porządnie dobierze im się do zadków i zapłacą za to, co robią tym zwierzakom!

To jakaś paranoja :angryy:!

Urzędasy próbują bronić własnych zadków ględząc i rozmydlając temat.

MKrawczykiewicz nie odpowiedziała sensownie na ani jedno pytanie. Tylko odwracała kota do góry nogami i atakowała. Dziecinada i żałosne zachowanie. Mam nadzieję, że niedługo zabawi pani na stanowisku, na które takie ..... jak pani nie zasługują! Mam też nadzieję, że nie zajmie już pani żadnego poważnego i decyzyjnego stanowiska, żeby już nikomu pani krzywdy nie zrobiła. W głowie mi się nie mieści jak można być takim draniem?! Może panią by trzeba odchudzić tak, jak tego psa, który pani zdaniem nie jest wychudzony, zabiedzony? Może wtedy by pani cokolwiek zrozumiała?

A Magdą Szwarc powinien zająć się psychiatra. Ta kobieta ma poważny problem. Żal mi jej, ale niestety takich ludzi powinno się ubezwłasnowolniać. Jest chora, to nie ulega wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

taki reportaż wywołuje ogromne emocje; płacz, wściekłość, żal , bezsilność, ale m.krawczykiewicz :angryy: wepchnęlabym ją do tej dziury i kazała żreć zdechłe szczury. JAKIM CUDEM, JAKIM PRAWEM TAKA KRE......A MOŻE PRACOWAĆ w TOZie ? Co ta osoba ma wspólnego ze zwierzętami ???!!! I ta osoba śmie dyskutować , ba! twierdzić jak to jest super w Korabiewicach ???!!! A ten pies... no tak był na kuracji odchudzającej :-( Wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Dzisiejszy reportaż: [URL]http://uwaga.tvn.pl/53603,wideo,308809,schronisko_czy_psi_cmentarz,schronisko_czy_psi_cmentarz,reportaz.html[/URL][/QUOTE]


dobrze, że istnieją w tym podłym kraju jeszcze osoby, które pomimo wszystko robią to co robią i mimo sprzeciwu wielu próbuja naprawić ten popaprany, chory kraj bezdusznych 2-nożnych istot...Grzesiek - dzięki, że jesteś!!!! Dominika - rownież dzięki za pomoc wszelaką!!!I wszystkim innym biorącym w tym udział dziękuję, ze mają oczy tam gdzie być powinny i mózgi, które pracują normalnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Pani K. o ile tu się pojawi to chciałabym żeby przeczytała wiadomość ode mnie:

Droga Pani jest Pani zakałą TOZu (nie jedyną), przynosi Pani wstyd najstarszej organizacji prozwierzęcej w Polsce, okrywa hańbą każdego członka TOZ. Dzięki takim osobom jak Pani TOZ ma taką opinię jaką ma. Wstyd mi, że jestem przedstawicielem tej samej organizacji.
Nie rozumiem jak publicznie osoba, która jest prezesem Oddziału może pleść takie bzdury!![/QUOTE]

Tylko mogę się podpisać pod tymi słowami i na szczęście nie jestem członkiem tej organizacji.
Kiedyś pomagałam finansowo TOZowi, ale jak poczytałam w prasie o dwóch zarządach, które w Warszawie nie umiały się dogadać i publicznie udawadniały sobie który jest prawdziwy, straciłam wiarę, że oni jeszcze są zainteresowani pomocą zwierzętom. Niestety, wiele osób w tym okresie przestało wspierać TOZ.
Nic dziwnego.................szkoda tylko, że tracą na tym zwierzęta :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Magda S. ewidentnie :stupid:

Krawczykiewicz - pozbawiona empatii.
Życzę ci Krawczykiewicz, abyś zaznała tego samego, na co skazałaś Psy Korabiewickie, abyś była zagłodzona, przerażona, niepewna jutra, a jeśli bierzesz forsę za etacik - udław się nią ![/QUOTE]

100% racji .....
czasem żałuję że nie mam mocy sprawczej by takie chwasty zetrzec w pył


p.GRZEGORZU i ekipo ...DZIĘKUJĘ w imieniu zwierzaków za zainteresowanie się tym ,,cmentarzyskiem zywych ,,

Link to comment
Share on other sites

Mała dygresja:

[quote name='AniaB']po prostu TOZ to taka sama dobra ciepla posadka jak urzad miasta, skarbowka, dom dziecka, sejm ..[/QUOTE]

Może w głównym zarządzie tak, ale na pewno nie w małych oddzialikach, które od góry dostają marne ochłapy :p Więc proszę nie generalizujmy.
I jedna pani z dziwnym rozumowaniem nie definiuje całej organizacji... Bo był w ostatnim czasie w Korabiewicach inny członek TOZu, którzy zdanie na temat tego miejsca miał zgoła odmienne.

[quote name='ANETTTA']tam był tai pies pokazany jak landser niufek czarny z białym

gdyby były inf o nim -moze ogłoszenia by pomogły kurcze '[/QUOTE]

Zajrzyj na wątek wolontariatu, wstawiałam tam jego (i innych benkowatych) zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jak się ulało gwieździe dziennikarstwa (choć tylko w mniemaniu tejże żałosnej istoty), niejakiej Krawczykiewicz podwójnopodbródkowej. To jest tak śmieszne jak ta istota o genialnym samopoczuciu. Baba jakieś kompleksy ma. A teraz to jeszcze kłopoty będzie miała.

Biedna kobitka, oj biedna... Współczuć należy szczerze kobiecinie....

Na dogo nie pisze, bo to co o sobie przeczytała doprowadziło ją do lekkiej depresji pewnie. A tak liczyłam, że się babie uleje na tym wątku, charakteru i odwagi niestety zabrakło... A człowiek by się pośmiał...

[URL]http://www.zyrpoint.pl/content/view/1214/2/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Zobaczcie jak się ulało gwieździe dziennikarstwa (choć tylko w mniemaniu tejże żałosnej istoty), niejakiej Krawczykiewicz podwójnopodbródkowej. To jest tak śmieszne jak ta istota o genialnym samopoczuciu. Baba jakieś kompleksy ma. A teraz to jeszcze kłopoty będzie miała.

Biedna kobitka, oj biedna... Współczuć należy szczerze kobiecinie....

Na dogo nie pisze, bo to co o sobie przeczytała doprowadziło ją do lekkiej depresji pewnie. A tak liczyłam, że się babie uleje na tym wątku, charakteru i odwagi niestety zabrakło... A człowiek by się pośmiał...

[URL]http://www.zyrpoint.pl/content/view/1214/2/[/URL][/QUOTE]

Zapewne marzeniem każdego z nas jest przejęcie ziemi usłanej setkami trupów i tysiącami biegających szczurów. Hmmmm.....bajka. Idealne miejsce do uprawiania narzeczeństwa i budowania rodzinnej atmosfery. Brak światła i wody oraz smród dodaje pikanterii...Ech...a było tak blisko...

Kontakt z mężczyznami nie jest zastrzeżony dla jednej kobiety:)
m.krawczykiewicz - znajdzie się koneser nawet na podwójny podbródek. Proszę sobie nie żałować. Wyszukane - specjalnie dla pani: [URL="http://www.sympatia.pl"]www.sympatia.pl[/URL]
m.krawczykiewicz - najgorsze są frustracje i świadomość, że nie można zaspakajać swoich - jakże ludzkich - potrzeb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Zobaczcie jak się ulało gwieździe dziennikarstwa (choć tylko w mniemaniu tejże żałosnej istoty), niejakiej Krawczykiewicz podwójnopodbródkowej. To jest tak śmieszne jak ta istota o genialnym samopoczuciu. Baba jakieś kompleksy ma. A teraz to jeszcze kłopoty będzie miała.

Biedna kobitka, oj biedna... Współczuć należy szczerze kobiecinie....

Na dogo nie pisze, bo to co o sobie przeczytała doprowadziło ją do lekkiej depresji pewnie. A tak liczyłam, że się babie uleje na tym wątku, charakteru i odwagi niestety zabrakło... A człowiek by się pośmiał...

[URL]http://www.zyrpoint.pl/content/view/1214/2/[/URL][/QUOTE]

Ma kobita tupet...
Złapana za rękę? Nie jej ręka.

Pies zagłodzony? Nie, nie jest zagłodzony - po prostu chudy, pan też jest chudy.
Padły pies? Nie padły, po prostu spokojny. I chudy.
Gdyby nie dramat zwierząt to naprawdę byłoby z czego się pośmiać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...