Jump to content
Dogomania

kaja555

Members
 • Content Count

  7,873
 • Joined

 • Last visited

About kaja555

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/22/1980

Converted

 • Location
  Tychy/Wola (śląskie)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NIe wiem co jest nie tak z tą dogo, ale na maila nie dostawałam żadnych powiadomień nawet o PW. Więc o domu Barika dowiedziałam się dzisiaj :) Coś czułam i zaczęłam szukać wątku, co też nie było łatwe :) Tak że moje grosiki można przekazać na dowolną psia biedę.
 2. samutne to, ale jest przynajmniej w dobrych rękach, brak domu to tylko nasza definicja   dlaczego kontakt e-mail jest na schronisko w Korabiewicach?
 3. na dogo mało ostatnio zagladam, ale kibicowałam Rokiemu i strasznie się cieszę, że tak jego historia się skończyła :) i jeszcze odwiedza stare śmieci, he he :)
 4. nadrobiłam zaległości i wszystko jasne :)   no to czekamy na Skubiego :)
 5. konto dostałam i dzisiaj posłałam moją deklarcję, w zeszym miesiącu posłałam na Rokiego Magdzie, nie wiem do kiedy na niego zbieraliśmy i czy jest rozliczony, ale głupia zamiast pisać powinnam na wątek Rokiego zajrzeć :)
 6. zapisuję się i moja deklaracja z Rokiego przechodzi na Skubiego, czyli 10 zł   konto to samo?
 7. Ja słyszałam, że Roki się nawet nie pożegnał tak mu się dom od razu spodobał :)   to ja swoją deklarację przenoszę na Skubiego, konto to samo?
 8. ja też trzymam za Rokiego kciuki, wstyd się przyznać, ale częściej widuję go na żywo, niż na dogo i potem zapominam tu zajrzeć :) to taki fajny pies, że trudno się w nim nie zakochać :)
 9. Jestem na tym wydarzeniu, ale wieści są bardzo rzadko. Pewnie i też nie ma specjalnie co opowiadać.
×