Jump to content
Dogomania

Plicha

Members
 • Posts

  3369
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Plicha

 1. Czip Korby jest zarejestrowany w bazie Safe animals. Nadal szukamy suni :(
 2. Ja w marcu dorzucę coś dla suni, strasznie się cieszę że już w końcu pojedzie w poniedziałek.
 3. No sunię na pewno trzeba zabrać jeśli jest taka sytuacja. Szkoda że trzeba tyle czekać no ale jak inaczej się nie da. Mam nadzieję że dt poczeka jeszcze ten tydzień.
 4. Handzia daj numer konta, zbierajmy już na transport, żeby w razie czego była już kaska, może w między czasie ktoś jeszcze się dorzuci.
 5. Matko jaka chudzinka :( Też się dorzucę 20zł na transport, oby ją tylko z tego łańcucha zabrać :( Takie "przygarnięcie" to jakaś pomyłka.
 6. Niestety właściciel zostawił sunię na pastwę losu i wrócił do Opola. Sunia jest praktycznie bezdomna. Najgorsze jest to że ona nie da się nikomu złapać, jedynie jej właściciel mógł to zrobić, a on już jej nie szuka. Ja już nie mam pomysłu co z nią zrobić, Straż Miejska była wzywana do niej wiele razy i nic :( Aha jeszcze jedno: sunia ma 13 lat!
 7. Dziękuję za linka, niestety to nie była Korba :( Nadal szukamy.
 8. Minęło pół roku od czasu jak Korba zaginęła :( Ale nie tracę nadziei że ją znajdziemy...
 9. Nadal szukamy Korby... [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9152/korbisnowe.jpg[/IMG]
 10. Nadal szukamy... [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9152/korbisnowe.jpg[/IMG]
 11. Dzięki Marta, do schroniska dzwoniłam już jakiś czas temu, mieli sprawdzić jej czipa i zrobić więcej zdjęć, zostawiłam swój telefon na wszelki wypadek. To raczej nie ona bo ma czarny nosek i jest drobniejsza ale łapię się każdej nadziei...
 12. Dziękuję Indy! Ja sprawdzam sunię w schronisku 400km od Warszawy, to pewnie nie Korba ale jest podobna więc na wszelki wypadek... Sunia będzie miała sprawdzonego czipa i powinnam dostać więcej zdjęć (bo jest tylko 1).
 13. Dziewczyny, czy któraś z Was bywa w tym schronisku? Znalazłam takie zdjęcie: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=375659679184414&set=pb.184544248295959.-2207520000.1352317576&type=3&theater[/URL] i chciałabym się czegoś o tej suni dowiedzieć. To pewnie nie jest moja Korba ale jest bardzo podobna. Nie wiecie czy tam jak przywożą psa to sprawdzają mu czipa? Proszę napiszcie jeśli wiecie, to aż 400km ode mnie :(
 14. [quote name='Atomowka']Chyba moja informacja nic nie wniesie ale napiszę Taka sunia husky błąkała się jakieś 2 msc temu 25 km od Wyszkowa Ktoś ją podobno wyrzucił z auta i tak sunia łaziłą po całej wsi przez dłuższy czas Zastanawiam się czy to może być ta sama suka, choć wydaje mi się że chyba nie bo tamta trzymała sie w sumie miejsca gdzie ją wyrzucona i najbliższej okoicy[/QUOTE] Atomówka a co się stało z tą suczką, już jej tam nie ma?
 15. Już widzę. To niestety nie ona :( Dziękuję za linka.
×
×
 • Create New...