Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
 • Content Count

  13,911
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bric-a-brac last won the day on March 13 2012

bric-a-brac had the most liked content!

About bric-a-brac

 • Rank
  yhy

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  pd-wsch mazowieckie

Recent Profile Visitors

3,335 profile views
 1. Ewo, takich dobrych ludzi jest coraz mniej. Ciepłych, pozytywnych, bezkonfliktowych. Pozdrów wszystkie kocio-psie istoty na górze.
 2. Dotarłam zaskoczona smutną wieścią... :( Ale Tyczunia dzięki Dorci i ludziom z tego wątku spędziła kilka ostatnich lat życia tak jak się jej należało. To jest mega pozytywne...
 3. Dziękuję, paczka dotarła:) Ja chyba wpłaciłam zaokrągloną kwotę i prosiłabym, by ta nadwyżka była doliczona dla zwierząt Sylwii ;)
 4. Livko, przelałam właśnie zaokrągloną kwotę, tak żeby wystarczyło na przesyłkę. Adres zaraz posyłam na PW :) Dziękuję :)
 5. Z wysyłką mi się nie śpieszy, wcześniej niż w styczniu i tak nie poczytam. Jakbyś mogła, Livko, wycenić mi tylko wysyłkę przed niedzielą, to chętnie zapłaciłabym od razu, bo potem zapomnę ;) Dziękuję!
 6. Nr 10 w KT poproszę i jeszcze się rozglądam.
 7. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  Co kilka dni loguję niecierpliwie czekając na info na które konto słać kaskę. A że na dogo jestem teraz rzadkim gościem, nie chciałabym zapomnieć o wpłacie za ciacha ;)
 8. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  Dzień dobry. Poproszę 10 kaw i 10 torcików orzechowych :)
 9. Rozliczaj swój czas, nie czas Sylwii. To czy była na fb, czy nie, to jej sprawa. Sylwia pisała wielokrotnie, że posty na fb można planować wcześniej, oraz że nie pisze ich wyłącznie sama. Na fb można "być" tylko dlatego, że się ma włączone dane komórkowe w telefonie i złapie się sieć. Także rozliczanie czasy Sylwii na fb i gęstości jej postów jest słabe. Podobnie jak pisanie, że "haszczaki na topie, bo zbiórka za tyle i tyle pln".... Smutne są takie oceny.
 10. Sylwia podała swój numer telefonu. Podejrzewam, że nie po to, by błagać o Wasze telefony. Kto ma ochotę zadzwoni, zapyta. Kto nie, trudno. Dogomania i fb przyjmie każde słowo, jak papier. Sylwia wielokrotnie pisała, że ma problem z rękami, że jest dla niej trudnością korzystanie z klawiatury. A tutaj na dogo niektórzy na podstawie jej postów przypisują jej nerwowość i chaotyczność, bo nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
 11. Piszą osoby, które mają jednego, dwa czy trzy koty.... że tyle i tyle wychodzi ich utrzymanie tych kotów. I jest ocena na podstawie próby porównania tych kilku kotów/psów wobec tych powiedzmy czterdziestu, które są u Sylwii..... No ja nie wiem, ale dla osoby średnio inteligentnej, to takie porównania są słabą wykładnią realiów. Ktoś, kto ma 3 koty, czy 4 psy, nie ma wiedzy by porównywać się z opiekunem 40-50 zwierząt.... i to schorowanych , wymagających w większości karmy weterynaryjnej, licznych wizyt u weta, w tym wetów specjalistów... Sylwia wielokrotnie pisała o tym, które koty są na jakiej karmie weterynaryjnej.
 12. Dziekuje bardzo, wczoraj sciereczki dolecialy :)
×