Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
 • Content Count

  13,913
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bric-a-brac last won the day on March 13 2012

bric-a-brac had the most liked content!

About bric-a-brac

 • Rank
  yhy

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  pd-wsch mazowieckie

Recent Profile Visitors

3,580 profile views
 1. Sprawa 1. Dzikusek po wizycie u weta siedzi sobie w klatce i jest strachem... Cytuje z fb: " Słabo Stefek wygląda, a nawet mu oczu przemyć się nie da, nie mówiąc już o podaniu kropli Chyba też całej porcji antybiotyku nie przyjął Na plus, że załatwił się do kuwety, wypił wodę i właśnie pojadł, szkoda, że tylko odrobinę :( trudny zawodnik.. " Na chłopaka jest zbiórka na fejsie: https://www.facebook.com/donate/1988157747898171/ Oprócz leczenia, antybiotyków i pierwszej wizyty, czeka go jeszcze trochę atrakcji. Rana na łapie, problemy z zębami, kastracja. Długa i żmudna socjalizacja, bo to dzikus! sprawa 2. mam fanty, które chętnie prześlę komuś, kto ma możliwość zrobienia bazarku. Nie ma tego dużo, rzeczy łatwe do wysyłki. Naprawdę nie chcę tego wysyłać do Sylwii, która ma masę zajęć przy 35 kotach, ona nie ma czasu na bazarki. Robi je na fb tylko dlatego, żeby uzbierać na podstawowe potrzeby tych zwierząt. Ale doba ma 24h i nikt jej tego nie wydłuży... Plis, może ktoś zechce przejąć te fanty?
 2. Czy jest ktoś chętny przejąć trochę fantów na rzecz bazarku dla zwierząt Sylwii? (na dogo/fb - obojętnie). Gazetki, książki, rzeczy łatwe do spakowania, niedużo tego mam. Jeszcze nie zebrałam, ale pewnie z 20-30 fantów. Ewentualnie, w razie braku chętnych, mogę zrobić bazarek na dogo i powysyłać, ale potrzebny byłby ktoś, kto użyczy konta do wpłat - tj będzie informował o wysokości kwot wpłat i po zamknięciu całości zrobi dwa przelewy, za fanty+nadwyżki na fundację i za koszty wysyłki do mnie.
 3. Ewo, takich dobrych ludzi jest coraz mniej. Ciepłych, pozytywnych, bezkonfliktowych. Pozdrów wszystkie kocio-psie istoty na górze.
 4. Dotarłam zaskoczona smutną wieścią... :( Ale Tyczunia dzięki Dorci i ludziom z tego wątku spędziła kilka ostatnich lat życia tak jak się jej należało. To jest mega pozytywne...
 5. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  Dziękuję, paczka dotarła:) Ja chyba wpłaciłam zaokrągloną kwotę i prosiłabym, by ta nadwyżka była doliczona dla zwierząt Sylwii ;)
 6. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  Z wysyłką mi się nie śpieszy, wcześniej niż w styczniu i tak nie poczytam. Jakbyś mogła, Livko, wycenić mi tylko wysyłkę przed niedzielą, to chętnie zapłaciłabym od razu, bo potem zapomnę ;) Dziękuję!
 7. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  I jeszcze nr 12 w KT.
 8. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  Nr 10 w KT poproszę i jeszcze się rozglądam.
 9. Rozliczaj swój czas, nie czas Sylwii. To czy była na fb, czy nie, to jej sprawa. Sylwia pisała wielokrotnie, że posty na fb można planować wcześniej, oraz że nie pisze ich wyłącznie sama. Na fb można "być" tylko dlatego, że się ma włączone dane komórkowe w telefonie i złapie się sieć. Także rozliczanie czasy Sylwii na fb i gęstości jej postów jest słabe. Podobnie jak pisanie, że "haszczaki na topie, bo zbiórka za tyle i tyle pln".... Smutne są takie oceny.
 10. Dziekuje bardzo, wczoraj sciereczki dolecialy :)
 11. Zaglądam z pytaniem, czy moja paczucha do mnie wysłana :)
 12. Te ścierki zwoltexu, to są nasze polskie ścierki. Naprawdę świetnej jakości, bo mam i używam. Oczywiście można kupić chińskie ścierki za 1-3zł, ale to chiński chłam, który do niczego się nie nadaje. Te świetnie chłoną, ładnie się piorą, materiał nie do zdarcia. To taki krótki tekst reklamowy ;) Ale szczery!
 13. No to 9. Moja pomyłka. Ogromna gafa, rzeczywiście :) Któreś już ogłosiłaś z tej dziewiątki?
×