Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
 • Content Count

  13,913
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bric-a-brac last won the day on March 13 2012

bric-a-brac had the most liked content!

About bric-a-brac

 • Rank
  yhy

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  pd-wsch mazowieckie

Recent Profile Visitors

3,749 profile views
 1. Sprawa 1. Dzikusek po wizycie u weta siedzi sobie w klatce i jest strachem... Cytuje z fb: " Słabo Stefek wygląda, a nawet mu oczu przemyć się nie da, nie mówiąc już o podaniu kropli Chyba też całej porcji antybiotyku nie przyjął Na plus, że załatwił się do kuwety, wypił wodę i właśnie pojadł, szkoda, że tylko odrobinę :( trudny zawodnik.. " Na chłopaka jest zbiórka na fejsie: https://www.facebook.com/donate/1988157747898171/ Oprócz leczenia, antybiotyków i pierwszej wizyty, czeka go jeszcze trochę atrakcji. Rana na łapie, problemy z zębami, kastracja. Długa i żmudna socjalizacja, bo to dzikus! sprawa 2. mam fanty, które chętnie prześlę komuś, kto ma możliwość zrobienia bazarku. Nie ma tego dużo, rzeczy łatwe do wysyłki. Naprawdę nie chcę tego wysyłać do Sylwii, która ma masę zajęć przy 35 kotach, ona nie ma czasu na bazarki. Robi je na fb tylko dlatego, żeby uzbierać na podstawowe potrzeby tych zwierząt. Ale doba ma 24h i nikt jej tego nie wydłuży... Plis, może ktoś zechce przejąć te fanty?
 2. Czy jest ktoś chętny przejąć trochę fantów na rzecz bazarku dla zwierząt Sylwii? (na dogo/fb - obojętnie). Gazetki, książki, rzeczy łatwe do spakowania, niedużo tego mam. Jeszcze nie zebrałam, ale pewnie z 20-30 fantów. Ewentualnie, w razie braku chętnych, mogę zrobić bazarek na dogo i powysyłać, ale potrzebny byłby ktoś, kto użyczy konta do wpłat - tj będzie informował o wysokości kwot wpłat i po zamknięciu całości zrobi dwa przelewy, za fanty+nadwyżki na fundację i za koszty wysyłki do mnie.
 3. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  Dziękuję, paczka dotarła:) Ja chyba wpłaciłam zaokrągloną kwotę i prosiłabym, by ta nadwyżka była doliczona dla zwierząt Sylwii ;)
 4. bric-a-brac

  Do usunięcia !

  Nr 10 w KT poproszę i jeszcze się rozglądam.
 5. Zaglądam z pytaniem, czy moja paczucha do mnie wysłana :)
 6. Ok, póki co wszystko. Poproszę dane do wpłaty :)
 7. W tych okolicznościach, jak Kiyoshi zrobisz nowe ogłoszenia, z tymi nowymi fotami, to wrzuć linki, to ja wyróżnię te nowe, skoro uxmal wyróżniła tamte :) A swoją drogą, nie kasują Ci ogłoszeń na te same psiaki? Mi kiedyś kasowali na olx.
 8. Mogłabyś mi na PW podlinkować te ogłoszenia zwierząt Sylwiji na olx, które nie mają wyróżnień? Dzięki.
 9. Poleciał sms, z reklamy Ewuni wklejonej w profil ;) To chyba ostatni dzień.
 10. Dorciu, wielkie dzięki! Zaraz ślę PW :) Tak zrobię :) Cegiełki = fant nr 0 - zaraz dodam ;) Dzięki! o jej, jak licznie! Dziękuję serdecznie! Zaraz wysylam PW :)
 11. Chyba tracę wiarę w dogowe bazarki. Na fb jakoś one lepiej idą, tylko tam nie do końca ogarniam, zarówno organizacyjnie, jak czasowo. Z zaproszeniami tutaj kiedyś bylam na bieżąco z jakimś masowym rozwiązaniem. teraz chyba trzeba ręcznie dodawać adresatów i na to nie mam możliwości czasowych. A może nie wiem o jakimś fajnym rozwiązaniu? Ostatnio nie jestem częstym gościem na dogo. Niemniej dzięki wielkie za podrzucanie! i jednej kupującej za zakup :)
 12. Zapraszamy! Mam wielką nadzieję, że ktoś skorzysta z fantu nr 1 - balsamu. Zdaje się, że to jakiś mega-super specyfik jest!
 13. Nie wiem, albo jestem ślepa, albo nie ma tej informacji. Ani na okładce, ani po wewnętrznych stronach z danymi.
×