Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
 • Content Count

  13929
 • Joined

 • Days Won

  1

bric-a-brac last won the day on March 13 2012

bric-a-brac had the most liked content!

Community Reputation

107 Excellent

6 Followers

About bric-a-brac

 • Rank
  yhy

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  pd-wsch mazowieckie

Recent Profile Visitors

5523 profile views
 1. Rozi, masz świetne umiejętności śledzenia niedopatrzeń i niedociągnięć, Wybitne wręcz. Każdą minimalna skuchę umiesz przełożyć na potencjalny spadek zaufania do danej osoby w potrzebie 😞 Tak sobie myślę , że gdybyś tę samą energię przełożyła w jakiejkolwiek organizacji na praktyczną pomoc przy aktualizowaniu informacji, byłoby i więcej pożytku dla zwierząt i mniej szkody dla tych, którzy są celem Twoich ataków. Świadomych, czy nie, obojętne. Każdą energię można spożytkować lepiej lub gorzej. Nie dokładaj proszę Sylwii problemów.... Nikomu myślącemu i życzliwemu nie zrobi różnicy rozbieżność
 2. Sprawa 1. Dzikusek po wizycie u weta siedzi sobie w klatce i jest strachem... Cytuje z fb: " Słabo Stefek wygląda, a nawet mu oczu przemyć się nie da, nie mówiąc już o podaniu kropli Chyba też całej porcji antybiotyku nie przyjął Na plus, że załatwił się do kuwety, wypił wodę i właśnie pojadł, szkoda, że tylko odrobinę :( trudny zawodnik.. " Na chłopaka jest zbiórka na fejsie: https://www.facebook.com/donate/1988157747898171/ Oprócz leczenia, antybiotyków i pierwszej wizyty, czeka go jeszcze trochę atrakcji. Rana na łapie, problemy z zębami, kastracja. Długa i żmudna
 3. Czy jest ktoś chętny przejąć trochę fantów na rzecz bazarku dla zwierząt Sylwii? (na dogo/fb - obojętnie). Gazetki, książki, rzeczy łatwe do spakowania, niedużo tego mam. Jeszcze nie zebrałam, ale pewnie z 20-30 fantów. Ewentualnie, w razie braku chętnych, mogę zrobić bazarek na dogo i powysyłać, ale potrzebny byłby ktoś, kto użyczy konta do wpłat - tj będzie informował o wysokości kwot wpłat i po zamknięciu całości zrobi dwa przelewy, za fanty+nadwyżki na fundację i za koszty wysyłki do mnie.
 4. Ewo, takich dobrych ludzi jest coraz mniej. Ciepłych, pozytywnych, bezkonfliktowych. Pozdrów wszystkie kocio-psie istoty na górze.
 5. Dotarłam zaskoczona smutną wieścią... :( Ale Tyczunia dzięki Dorci i ludziom z tego wątku spędziła kilka ostatnich lat życia tak jak się jej należało. To jest mega pozytywne...
 6. Dziękuję, paczka dotarła:) Ja chyba wpłaciłam zaokrągloną kwotę i prosiłabym, by ta nadwyżka była doliczona dla zwierząt Sylwii ;)
 7. Livko, przelałam właśnie zaokrągloną kwotę, tak żeby wystarczyło na przesyłkę. Adres zaraz posyłam na PW :) Dziękuję :)
 8. Z wysyłką mi się nie śpieszy, wcześniej niż w styczniu i tak nie poczytam. Jakbyś mogła, Livko, wycenić mi tylko wysyłkę przed niedzielą, to chętnie zapłaciłabym od razu, bo potem zapomnę ;) Dziękuję!
 9. Nr 10 w KT poproszę i jeszcze się rozglądam.
 10. Co kilka dni loguję niecierpliwie czekając na info na które konto słać kaskę. A że na dogo jestem teraz rzadkim gościem, nie chciałabym zapomnieć o wpłacie za ciacha ;)
×
×
 • Create New...