Jump to content
Dogomania

mala_czarna

Members
 • Content Count

  14,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mala_czarna last won the day on February 25 2015

mala_czarna had the most liked content!

About mala_czarna

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.psichloniak.fora.pl

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. strasznie długo mnie nie było. Zdjęcia Froćki wstawiam na FB, to może i tutaj kilka pokażę :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/213cc604bfcb128c https://www.fotosik.pl/zdjecie/fa898e81fbfef732 https://www.fotosik.pl/zdjecie/bece29b2bd79422c
 2. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  U Spajka ok, ale Pani Ania dopiero niedawno szpital opuściła, nawet nie miałam sumienia żeby o zdjęcia prosić :(
 3. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  U Spajka wszystko w porządku, ale zdjęć raczej nie będzie i to przez dłuższy czas. Ok. 3 tygodni temu, Pani Ania, która przechodziła zabieg kardiologiczny w szpitalu, dostała podczas niego wylewu :( Wczoraj dzwoniła, mówi jeszcze z problemami, słychać to w głosie, ale powoli dochodzi do siebie. Teraz czeka ją długa rehabilitacja :(
 4. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Kochane Ciotki, postanowiłam, że suma jaka pozostała na koncie Spajkulca zasili raz jeszcze konto Rokusia, który pozostaje pod opieką Ewy Marty :) I mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, zwłaszcza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Rokuś nie ma nowotworu, ale dużą torbiel, przylegającą do trzustki. Potrzebna jest bardzo pilna diagnostyka. Tutaj wątek Rokusia i tymczasków u Ewy:
 5. Ula, jak znam Ewę, to też nie wiem czy by te nasze kundle chciały wrócic, bo ona rozpuszcza do granic możliwości wszystko co ma 4 łapy!! ;) :)
 6. Jestem!!! :) Ewa, ponieważ na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby, którym bezgranicznie ufam, powierzyłabym w ciemno własnego psa, a Ty jesteś w gronie tych osób, tak jak wspomniała Ula, do dyspozycji Rokusia i jeśli chcesz to również Kulki, przekazuję kwotę 147,50 zł :) Ja wiem, że to nie jest zawrotna suma, ale na pewno przyda się psiaczkom. Dysponuj pieniążkami na co Ci się tam przydadzą, ja wiem, leki, karma, no jak kochana uważasz. Tylko jak już przelew będzie na koncie to napisz na Spajkowym wątku :)
 7. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Spajkuś ze swoim panem :) Pani Ania ponoć jest zazdrosna, Spajk wpatrzony w niego jak obrazek :)
 8. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Kurczę, ale ja sama chyba nie mogę zmienić :( spróbuję, ale kiedyś moderator mi pomagał. No nic, zaraz sprawdzę :)
 9. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Nutusi, powiem Ci szczerze, że mam już dosyć FB, tam jest jeszcze większe bagno niż w najgorszym momencie na drogo :( tu, T fu, wypluj to!!!
 10. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Dzisiaj od Pani Ani dostałam takiego smsa: "Witam pani Kamilo. Spajk czuje się świetnie, pięknie chodzi na spacerach, ale cały czas na smyczy. Koty go polubiły, a jeden to już nawet leżał z nim na kołderce. Jak przychodzę z pracy, to Spajk chce mnie zalizać na śmierć. Jest po prostu cudowny" :)
 11. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Spajka widziała już cała rodzina, sąsiedzi, a mmsy Pani Ania wysłała wszystkim znajomym :D S pajkus jest grzeczny, chyba zero stresu, załatwia się tylko na spacerach. W nowego Pana wpatrzony jak w obrazek, chyba potrzebował męskiego towarzystwa :D dzisiaj rano poszli na spacer, dopytywałam jeszcze czy na smyczy, i cały czas przypominam, że pod żadnym pozorem nie wolno to puszczać luzem. Zasadniczo to cała rodzina przeszczesliwa! W samochodzie grzeczny, Pani Ania była zszokowany, bo jej staruszki jeżdżą z przygodami.
 12. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Spajkuś pojechał!!!! Pani Ania przyjechała dzisiaj po niego razem ze swoją synową :) Siedziały u Joasi ponad 3 godziny, i Joasia mówiła, że gdyby nie czekająca je droga do Krakowa, pewnie jeszcze by zostały :) Powiem szczerze, do znudzenia już, że ja nadal nie mogę w to uwierzyć, tyle czasu w hotelu, tyle nadziei, i udało się!!! Mam nadzieję, że będzie dobrze, że dotrze się z psiakami, że nie będzie rozrabiać, i że długo nie będzie tęsknić za kolegami i koleżankami z hotelu!! Chciałam podziękować wszystkim z całego serca za wsparcie deklaracjami, bazarkami, że te osoby, które były od początku, nadal są na wątku, że sporo osób tu dołączyło, i podczas gdy ja biadoliłam jak stara baba, to mnie nie zostawiły, i podtrzymywały na duchu. Joasi dziękuję za opiekę, i za całokształt!!! Kochani, jak zapłacę za hotel to na koncie Spajka zostaną pieniążki, ale jeśli pozwolicie, to niech one jeszcze tam będą, bo różnie bywa, musi mieć chłopak zabezpieczenie. Czy może tak być?? :) Kilka zdjęć z dzisiaj :)
 13. mala_czarna

  Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!

  Dom sprawdzony!!! Wszystko ok, a jak później zadzwoniłam do Pani Ani to była zdenerwowana, że może źle wypadła, ze na pewno coś nie tak poszło, ale wizytatorka jest osobą doświadczoną w adopcjach, i miejmy nadzieję, ze się nie myli. Nie zdarzyło mi się żeby mi pies z adopcji wrócił, ale różnie bywa, i zawsze się boję, ze coś pójdzie nie tak. Spajk jedzie w sobotę, pani Ania przyjedzie po niego, pójdą na spacer, i dopiero do domu. Nie wiem czemu, ale mam stracha, i w dodatku sama się jeszcze nakręcam :D
×