Jump to content
Dogomania

mala_czarna

Members
 • Posts

  14956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mala_czarna last won the day on February 25 2015

mala_czarna had the most liked content!

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.psichloniak.fora.pl

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mala_czarna's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

113

Reputation

 1. strasznie długo mnie nie było. Zdjęcia Froćki wstawiam na FB, to może i tutaj kilka pokażę :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/213cc604bfcb128c https://www.fotosik.pl/zdjecie/fa898e81fbfef732 https://www.fotosik.pl/zdjecie/bece29b2bd79422c
 2. Ewuś, a ja jeszcze z zapytaniem. Mam nowe, zafoliowane filmy na DVD, ale wiem, że chyba filmy nie sprzedają się chyba zbyt dobrze. Gdybyś jednak chciała na bazarek, to może się jakoś umówimy, i dam Ci je?
 3. Ewuś, zaglądaj codziennie tutaj: http://www.oglaszamy24.pl/szukaj/ogloszenia/lek-dla-psa-cardisure-flavoured Może trafi się ktoś kto chce sprzedać taniej, a ja spróbuję popytać, może ktoś, coś?
 4. Dokładam jeszcze 10 zł od Hania-Vega z FB :) Już robię przelew. Hania wpłaca mi co miesiąc stałą kwotę 10 zł. :) Przelew idzie!!!!
 5. Ciekawe, czy im ogródka nie zniszczył?? ;) no ale jak nic o tym nie mówią, to chyba nie jest takim łobuzem :)
 6. Tylko jedno zdjątko mam, ale Pani Ania na rehabilitacji akurat była, ale dobre i to :) Spajkuś szczęśliwy, zdrowy, tylko przykra wiadomość, że odeszła staruszka Lejdi :(
 7. U Spajka ok, ale Pani Ania dopiero niedawno szpital opuściła, nawet nie miałam sumienia żeby o zdjęcia prosić :(
 8. U Spajka wszystko w porządku, ale zdjęć raczej nie będzie i to przez dłuższy czas. Ok. 3 tygodni temu, Pani Ania, która przechodziła zabieg kardiologiczny w szpitalu, dostała podczas niego wylewu :( Wczoraj dzwoniła, mówi jeszcze z problemami, słychać to w głosie, ale powoli dochodzi do siebie. Teraz czeka ją długa rehabilitacja :(
 9. Nie dzwoniłam ostatnio, jakoś tak głupio mi ich non stop nękać, ale zadzwonię w niedługim czasie :) Mam nadzieję, że nic się nie stało, ba, jestem tego pewna, ale zadzwonie, popytam, i poproszę o zdjęcia. Nie ma za co Ewa, Rokusiowi się należy wsparcie!! :)
 10. Nie ma za co :) Pieniążki leżą na koncie i się "kurzą", a powinny przydać się potrzebującym :)
 11. Żeby nie zwlekać to już poszedł przelew (Ewunia, na to konto, które podałaś mi poprzednim razem) - 162,50 zł :) Ja rzadko tutaj piszę, ale oglądam zdjęcia, czytam, na FB również, i to naprawdę wzruszające porównywać fotki Rokusia w momencie kiedy go zabrałyście, a teraz :) On się cieszy całym sobą, widać na każdym zdjęciu :) Serce się raduje, że trafił na Ciebie i Jacka!!! I będę z całych sił zaciskać kciuki, żeby to jednak były "tylko" te torbiele, a nie żaden wstrętny rak!!
×
×
 • Create New...