Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']Ktora organizacja prozwierzeca pomaga obecnie zwierzetom w Korabowicach?
Co na ta sytuacje w tym schronisku mowi weterynarz powiatowy ,wojewodzki?
Ponoc P.Suski zglosil do Prokuratury Generalniej o zabezpieczenie zwierzat,jak to w praktyce wygalada?[/QUOTE]
A czy to prawda xxx52, że Ty też nierzesz udział w wywozie, tzn skupujesz, czy może zabierasz za darmo, nie wiem, psy do niemiec? tak mi się o uszy obiło. Bo jesli tak,to może nam napiszesz coś o tym, po co i do kogo trafiają te psy,ktore są wywozone. No i masz może kontakt z tymi psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']A czy to prawda xxx52, że Ty też nierzesz udział w wywozie, tzn skupujesz, czy może zabierasz za darmo, nie wiem, psy do niemiec? tak mi się o uszy obiło. Bo jesli tak,to może nam napiszesz coś o tym, po co i do kogo trafiają te psy,ktore są wywozone. No i masz może kontakt z tymi psami.[/QUOTE]
Malizna, a możesz podać źródło, z którego "coś Ci się o uszy obiło"?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Malizna, a możesz podać źródło, z którego "coś Ci się o uszy obiło"?...[/QUOTE]
No ja przepraszam jeśli polełniłam jakiś nietakt . Nie umiem podac źródła, bo nawet nie pamietam, ale skojarzyłam, bo któraś z was napisała do tej pani Roma. A ja własnie słyszałam, ze to jakaś Roma zabiera. Tak słyszałam o jakimś szczeniaczku czy szczeniaczkach z gór, czy coś. Ale jakos do tej pory sie tym nie interesowałam, ale dzis jak usłyszałam w tym reportażu, to mnie jakoś tąpnęło .jesli uraziłam kogos, to przepraszam naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']...
Grzegorza Bielawskiego nie znam-mam do niego żal za psa o imieniu Czarny...
Elżbieta[/QUOTE]

A dlaczego masz Elżbieto żal do Grzegorza Bielawskiego "za psa o imieniu Czarny" ?

W kwestii Korabiewic - [B]żyjemy w państwie BEZPRAWIA[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']No ja przepraszam jeśli polełniłam jakiś nietakt . Nie umiem podac źródła, bo nawet nie pamietam, ale skojarzyłam, bo któraś z was napisała do tej pani Roma. A ja własnie słyszałam, ze to jakaś Roma zabiera. Tak słyszałam o jakimś szczeniaczku czy szczeniaczkach z gór, czy coś. Ale jakos do tej pory sie tym nie interesowałam, ale dzis jak usłyszałam w tym reportażu, to mnie jakoś tąpnęło .jesli uraziłam kogos, to przepraszam naprawdę.[/QUOTE]
Trzeba uważać z takimi oskarżeniami bo można komuś naprawdę przykrość sprawić. To zbyt poważne rzeczy żeby je powtarzać bo "coś się o uszy obiło". To nie przeciwko Tobie malizna bo rozumiem że nie pomyślałaś ale ogólnie tak uważam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Trzeba uważać z takimi oskarżeniami bo można komuś naprawdę przykrość sprawić. To zbyt poważne rzeczy żeby je powtarzać bo "coś się o uszy obiło". To nie przeciwko Tobie malizna bo rozumiem że nie pomyślałaś ale ogólnie tak uważam.[/QUOTE]
Ale ja nie chciałam nikogo oskarżyć. Nawet nie pomyślalam tak. Bo nic złego nie słyszałam o tych szczeniakach, tylko, że zabrała je jakas Roma . Ja się serio zapytałam, bo tak mi sie skojarzyło. pomyślałam, że skoro tu jest i , ze jeśli to prawda, to ona może coś więcej nam powiedzieć o tych wywozach i ze dzieki temu moze nie bedziemy się tak denerwować. Ale jak ta pani wejdzie, to na pewno odpowie.
Ale teraz przeczytałam ten swój pierwszy post i mógł byc tak źle trochę odebrany, sorki na prawdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Roma, doczytaj. Próbowała pomóc Viva i PdZ, ale ich wywalili. Teraz w zasadzie nie wiadomo...[/QUOTE]
To wyczatalam,ale kto im pomoze?
Co p.Susk uzyskal ,ze zawiadomil Prokuratora Generalnego?co z tego maja psy?
Czy org.nie moga wejsc z polcja?
Czy ktoras org.prozwierzeca wniosla do prokuratora o naruszenie praw ochrony zwierzat?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja podejrzewam że do Niemiec psiaka można adoptować i wszystko jest ok, a masowe wywózki niestety też są, jest na dogo oddzielny wątek poświęcony temu procederowi :( I część psów pewnie ląduje w jakiś laboratoriach :( Więc to niestety jest realne zagrożenie :( ale mam nadzieję że jednak tutaj tak nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']A czy to prawda xxx52, że Ty też nierzesz udział w wywozie, tzn skupujesz, czy może zabierasz za darmo, nie wiem, psy do niemiec? tak mi się o uszy obiło. Bo jesli tak,to może nam napiszesz coś o tym, po co i do kogo trafiają te psy,ktore są wywozone. No i masz może kontakt z tymi psami.[/QUOTE]
a co chcesz wywiezc psy z tego schroniska do Niemiec,to napisz do roznych organizacji w Niemczech czy Holandi ,moze Tobie na twoje problemy odpowiedza.ja proponuje ,zebys nawiazala lepiej kontakty z org.polskimi ,zeby na miejscu pomogly psom.a co nie chca?P.bielawski ,czy Viva ,EMIR ma duze przebicie ,moze oni pomoga.Bardzo mnie przykro ,ja tym zwierzatkom nie moge pomoc,moge podpsac tylko petycje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']To wyczatalam,ale kto im pomoze?
Co p.Susk uzyskal ,ze zawiadomil Prokuratora Generalnego?co z tego maja psy?
Czy org.nie moga wejsc z polcja?
Czy ktoras org.prozwierzeca wniosla do prokuratora o naruszenie praw ochrony zwierzat?[/QUOTE]

Przed paroma dniami popisywałaś się swoimi 'mądrościami' na watku Wojtyszek-Manifestacja teraz tu zaczynasz ? Jak zauważyłem Wojtyszki Cię rajcują, podoba Ci się tam.
Odpowiem Ci - Oni wszyscy na Ciebie czekają, czekają co zrobisz Ty, jaki przykład dasz. Ogarnij się wreszcie albo skorzystaj z rad Waldi481.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a co chcesz wywiezc psy z tego schroniska do Niemiec,to napisz do roznych organizacji w Niemczech czy Holandi ,moze Tobie na twoje problemy odpowiedza.ja proponuje ,zebys nawiazala lepiej kontakty z org.polskimi ,zeby na miejscu pomogly psom.a co nie chca?P.bielawski ,czy Viva ,EMIR ma duze przebicie ,moze oni pomoga.Bardzo mnie przykro ,ja tym zwierzatkom nie moge pomoc,moge podpsac tylko petycje.[/QUOTE]
Ależ skąd chcę? Ja nic na ten temat za wiele nie wiem i dlatego pytam Ciebie, czy coś wiesz może na temat zabierania czy adoptowania od nas z Polski psów do niemiec. Ja petycje dawno podpisałam, ale gdybym miała wybierać, to napewno bym nie chciała nigdzie wysyłac tych psiaków. Zreszta żadnych psiaków bym nie chciała.Tym bardziej, że są organizacje tu u nas, polskie, ktore chcą pomagac tym psom i jest tez z tego co czytałam wiele domow chętnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Przed paroma dniami popisywałaś się swoimi 'mądrościami' na watku Wojtyszek-Manifestacja teraz tu zaczynasz ? Jak zauważyłem Wojtyszki Cię rajcują, podoba Ci się tam.
Odpowiem Ci - Oni wszyscy na Ciebie czekają, czekają co zrobisz Ty, jaki przykład dasz. Ogarnij się wreszcie albo skorzystaj z rad Waldi481.[/QUOTE]??? czy to ja wywoałałam tą reakcję? Nie to było moim celem.na prawde.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a co chcesz wywiezc psy z tego schroniska do Niemiec,to napisz do roznych organizacji w Niemczech czy Holandi ,moze Tobie na twoje problemy odpowiedza.[B]ja proponuje ,zebys nawiazala lepiej kontakty z org.polskimi ,zeby na miejscu pomogly psom.a co nie chca?P.bielawski ,czy Viva ,EMIR ma duze przebicie ,moze oni pomoga.Bardzo mnie przykro ,ja tym zwierzatkom nie moge pomoc,moge podpsac tylko petycje[/B].[/QUOTE]

Po co się do w/w odzywać, przecież to ewidentny chleb beb, a muchy ptapty, cóś na wzór MądrejNaOpak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tę stronkę pokazali wczoraj w tym reportażu.
a co z psem, o którym mówiła Ola Majchrzak, ze kazali jej oddać, bo ma pojechać do Niemiec?[/QUOTE]

No nie sadze, zeby go oddala;) Pytanie tylko ile psow jeszcze jest planowanych do wyjazdu - bo jakos nie spodziewam sie zdjec i informacji z nowych domow :(/Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj nie mogę przestać myśleć o kotach. Tam musi być tragedia skoro nie chcą pokazać a sam temat budzi takie emocje u kierownika. Jeśli osoba, która nie ma doświadczenia w opiece nad zwierzętami tak silnie reaguje na słowo "kociarnia" to wyobraźcie sobie co tam się dzieje. Z tego co pamiętam to przyczepę/kociarnię M. dostała od forum miau. Czy darczyńcy nie mogą sprawdzić w jaki sposób jest ten dar wykorzystywany? Czy darowizna jest wykorzystywana zgodnie z celem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']ja właśnie też nie rozumiem, ale z lewej strony są podane "ceny" w Euro za psa i kota?!

mój niemiecki jest za słaby żeby to przetłumaczyć, może ktoś spojrzeć?[/QUOTE]

nie, to jest podany dzienny koszt utrzymania psów, kotów, świnek, miśków i koni w miesiącach zimowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...