Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
 • Content Count

  13915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by bric-a-brac

 1. Sprawa 1. Dzikusek po wizycie u weta siedzi sobie w klatce i jest strachem... Cytuje z fb: " Słabo Stefek wygląda, a nawet mu oczu przemyć się nie da, nie mówiąc już o podaniu kropli Chyba też całej porcji antybiotyku nie przyjął Na plus, że załatwił się do kuwety, wypił wodę i właśnie pojadł, szkoda, że tylko odrobinę :( trudny zawodnik.. " Na chłopaka jest zbiórka na fejsie: https://www.facebook.com/donate/1988157747898171/ Oprócz leczenia, antybiotyków i pierwszej wizyty, czeka go jeszcze trochę atrakcji. Rana na łapie, problemy z zębami, kastracja. Długa i żmudna
 2. Czy jest ktoś chętny przejąć trochę fantów na rzecz bazarku dla zwierząt Sylwii? (na dogo/fb - obojętnie). Gazetki, książki, rzeczy łatwe do spakowania, niedużo tego mam. Jeszcze nie zebrałam, ale pewnie z 20-30 fantów. Ewentualnie, w razie braku chętnych, mogę zrobić bazarek na dogo i powysyłać, ale potrzebny byłby ktoś, kto użyczy konta do wpłat - tj będzie informował o wysokości kwot wpłat i po zamknięciu całości zrobi dwa przelewy, za fanty+nadwyżki na fundację i za koszty wysyłki do mnie.
 3. Ewo, takich dobrych ludzi jest coraz mniej. Ciepłych, pozytywnych, bezkonfliktowych. Pozdrów wszystkie kocio-psie istoty na górze.
 4. Dotarłam zaskoczona smutną wieścią... :( Ale Tyczunia dzięki Dorci i ludziom z tego wątku spędziła kilka ostatnich lat życia tak jak się jej należało. To jest mega pozytywne...
 5. Dziękuję, paczka dotarła:) Ja chyba wpłaciłam zaokrągloną kwotę i prosiłabym, by ta nadwyżka była doliczona dla zwierząt Sylwii ;)
 6. Livko, przelałam właśnie zaokrągloną kwotę, tak żeby wystarczyło na przesyłkę. Adres zaraz posyłam na PW :) Dziękuję :)
 7. Z wysyłką mi się nie śpieszy, wcześniej niż w styczniu i tak nie poczytam. Jakbyś mogła, Livko, wycenić mi tylko wysyłkę przed niedzielą, to chętnie zapłaciłabym od razu, bo potem zapomnę ;) Dziękuję!
 8. Nr 10 w KT poproszę i jeszcze się rozglądam.
 9. Co kilka dni loguję niecierpliwie czekając na info na które konto słać kaskę. A że na dogo jestem teraz rzadkim gościem, nie chciałabym zapomnieć o wpłacie za ciacha ;)
 10. Dzień dobry. Poproszę 10 kaw i 10 torcików orzechowych :)
 11. Rozliczaj swój czas, nie czas Sylwii. To czy była na fb, czy nie, to jej sprawa. Sylwia pisała wielokrotnie, że posty na fb można planować wcześniej, oraz że nie pisze ich wyłącznie sama. Na fb można "być" tylko dlatego, że się ma włączone dane komórkowe w telefonie i złapie się sieć. Także rozliczanie czasy Sylwii na fb i gęstości jej postów jest słabe. Podobnie jak pisanie, że "haszczaki na topie, bo zbiórka za tyle i tyle pln".... Smutne są takie oceny.
 12. Sylwia podała swój numer telefonu. Podejrzewam, że nie po to, by błagać o Wasze telefony. Kto ma ochotę zadzwoni, zapyta. Kto nie, trudno. Dogomania i fb przyjmie każde słowo, jak papier. Sylwia wielokrotnie pisała, że ma problem z rękami, że jest dla niej trudnością korzystanie z klawiatury. A tutaj na dogo niektórzy na podstawie jej postów przypisują jej nerwowość i chaotyczność, bo nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
 13. Piszą osoby, które mają jednego, dwa czy trzy koty.... że tyle i tyle wychodzi ich utrzymanie tych kotów. I jest ocena na podstawie próby porównania tych kilku kotów/psów wobec tych powiedzmy czterdziestu, które są u Sylwii..... No ja nie wiem, ale dla osoby średnio inteligentnej, to takie porównania są słabą wykładnią realiów. Ktoś, kto ma 3 koty, czy 4 psy, nie ma wiedzy by porównywać się z opiekunem 40-50 zwierząt.... i to schorowanych , wymagających w większości karmy weterynaryjnej, licznych wizyt u weta, w tym wetów specjalistów... Sylwia wielokrotnie pisała o tym, które koty są na jak
 14. Te ścierki zwoltexu, to są nasze polskie ścierki. Naprawdę świetnej jakości, bo mam i używam. Oczywiście można kupić chińskie ścierki za 1-3zł, ale to chiński chłam, który do niczego się nie nadaje. Te świetnie chłoną, ładnie się piorą, materiał nie do zdarcia. To taki krótki tekst reklamowy ;) Ale szczery!
 15. No to 9. Moja pomyłka. Ogromna gafa, rzeczywiście :) Któreś już ogłosiłaś z tej dziewiątki?
 16. Zostawmy te kozy.... Proponuję osobom , które mają czas i energię na szukanie domów zwierzętom nieadopcyjnym, przekierowanie tychże na wspomniane powyżej - zwierzęta adopcyjne, którym znalezienie domów odciążyłoby Sylwię odczuwalnie - to jest 12 zwierząt!
 17. Poproszę w KT: 1 a i b, 4c, 5 a i b, 8, 9 a i b, 13c. i jeszcze się rozglądam.
×
×
 • Create New...