Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca']Muszę iść spać.....ale jak tu zasnać. Modlę się za bezpieczeństwo tych biedaków.. Może choć ON nas wyslucha.....skoro inni nie chcą.[/QUOTE]

Przyłączam się ..
Psiaczki kochane, oby ta woda Was nie zabrała!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']ja też pomodlę się za psiaczki, żeby fala je ominęła. straszna katastrofa:( oby jak najszybciej spadł poziom wody, żeby przestało padać. trzymajcie się psinki!!![/QUOTE]

To pomódl się. Diuna_wro z nami pomaszeruje. Chyba pośpi, niezazależnie od spraw schroniska:) Sprawdzam:)Telefon alarmowyz Mazowsza:)


Żadne telefony nie odbierają, Tvn 24, Polsat, Celownik-NIC

Link to comment
Share on other sites

tutaj dopiero 21 a w Polsce 5 w nocy,tak strasznie sie denerwuje...mam nadzieje ,ze te psy nie zostaly tam same... oby je wyprowadzono na czas...nigdzie nie moge znalesc informacji czy fala juz przeszla...spac to ja z pewnoscia dzis nie bede...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Wstałam i przyleciałam, widzę, że narazie nic nie wiadomo, .... Pieski, żyjecie? :([/QUOTE]

Ja dokładnie tak samo... Mam nadzieję, że wszystko jakoś się udało, że nic złego się nie stało!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...