Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wet-siostra']Jest jeszcze schronisko w Gliwicach,ale tam chyba nie ma zagrożenia...Choć wiem,że wczoraj woda była wysoko...[/QUOTE]

kłodnica wylała, woda jest blisko schroniska, ale sytuacja opanowana. Jednak wszyscy są w gotowości do ewakuacji zwierząt, jest miejsce na przewiezienie, są samochody, są ludzie, wszyscy w gotowości. Rozmawiałam przed chwilką z kierowniczką, woda zaczyna opadać, na chwile obecną sutyacja sie poprawia.

Link to comment
Share on other sites

Sledze wiadomosci z poludniowej Polski i jestem zrozpaczona. Nie moge zrobic nic. Tyle schronisk zagrozonych, nawet w Krakowie przy Rybnej, do tego zoo, mozna sie zaplakac.

Po raz kolejny widze, jak wielka role maja sluzby specjalne, straz lesna, straz pozarna i wojsko, ile pomagaja i koordynuja w tych strasznych chwilach. Dziekuje tym dzielnym chlopakom!

Jestem calym sercem z Wami i z Waszymi zwierzetami, moze ta mobilizacja obywatelska da owoce i uda sie ocalic wszystkie. Szkody materialne da sie pozniej odpracowac, ale utraconego zycia nie.
Trzymajcie sie, bede sledzic watek!

Link to comment
Share on other sites

Ja serdecznie dziękuję Wam wszystkim. Mój telefon nie cichnie. Wciąż ktoś dzwoni z propozycja pomocy. Opolskie schronisko może zabrać jakieś 12-15 psów, ja zorganizuję miejsce dla ok. 10-12. Tylko kwestia zabrania ich stamtąd. I najchętniej to już bym ich nie oddawała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']a w niedziele jeszcze wszystko było ok i nawet woda w kłodnicy nie siegała do 3/4

w mielcu nie ma zagrożenia? na mapie nie widziałam w pobliżu rzeki[/QUOTE]

Schronisko mieleckie jest spory kawałek od Wisłoki, ale tam zawsze w czasie deszczów jest mokro, błoto i ciapa, taki teren!

Link to comment
Share on other sites

Ta pani z TOZ zamiast pierniczyć głupoty na antenie i zabierać czas, niech zawinie kiece i leci ratować psy, bo to jej zasrany obowiązek.
Woda idzie, zwierzęta zagrożone a ona co? Siedzi czterema literami w suchym w studio i udziela wywiadów?
Gwiazdeczka od siedmiu boleści?
Dziewczyny z tego co wyczytałam to schronisko jest miejskie i moim zdaniem trzeba wymóc na władzach zmianę kierownictwa schroniska. To się okazało niewypałem.
Co to znaczy, ze on na plecach nie będzie wynosił psów? Od tego tam jest! Odpowiada za tą placówkę i bezpieczeństwo zwierząt!
To granda!! Z tego co tu czytam już wczoraj była łódź i psiaki mógłby być bezpieczne!
Dziewczyny z KK, kontaktowałyście się w tej sprawie ewakuacji z władzami miasta?

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam kilka złotych na podany numer konta, mam nadzieję, że chociaż najmniejsza pomoc się przyda. Jeżeli każdy z nas wysłałby po kilka zł uzbierało by się na pewno sporo kasy!!! Mam nadzieję, że wszystko będzie ze zwierzętami dobrze.

Do góry!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...