Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże, ewakuacja Krakowa to chyba jeszcze gorszy koszmar, o ile można to stopniować - jeszcze wczoraj czytałam w artykule wypowiedzi tamtejszego kierownika, że ma nadzieję że woda ich ominie, bo nie wyobraża sobie ewakuacji tylu zwierząt, że będzie to fizycznie niemożliwe.

Trzymajcie się! Chociaż ile takie słowa mogą, tyle co nic...

Link to comment
Share on other sites

Kochani,dziękuję za wpłaty!
Z racji utrudnionego dostępu do konta (do banku podchodzi woda i jest nieczynny chwilowo), proszę o informacje na PW, kto ile wpłacił. To przyspieszy prace i umozliwi już podanie rozliczenia w pierwszym poście. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Kochani,dziękuję za wpłaty!
Z racji utrudnionego dostępu do konta (do banku podchodzi woda i jest nieczynny chwilowo), proszę o informacje na PW, kto ile wpłacił. To przyspieszy prace i umozliwi już podanie rozliczenia w pierwszym poście. Dziękuję![/QUOTE]

A może na jakieś inne konto wpłacić?

Link to comment
Share on other sites

[B]Ania Jaskiewicz z NK napisala do mnie:"Spróbuję porozmawiać z koleżanką z Gliwic, może uda się zorganizować zbiórkę rzeczy dla zwierząt u niej w firmie. Dam znać . Rozmawiałam z Kasią, zorganizuje zbiórkę. Podam jej numer do Natlii Maros, skontaktuje się z nia[/B] "

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ellig za wiadomosć.!!! Gliwicach dzięki opatrzności i kierownictwu wszystko pod kontrolą. woda pod drzwiami ale wszyscy zwarci i gotowi, i załoga i wolontariusze : w razie potrzeby ewakuacja. Zaplanowana . Ale stale jest nadzieja że się sytuacja ustabilizuje.


Szykuję jakaś pomoc dla Kędzierzyna Kożla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']no i bylo sobie radio :( podali, że nie ma prądu i czekają na agregat :/ i cisza w eterze od 10 min. a jeszcze tam w miare aktualne info było i ogłoszenia

no to liczę na ta pomoc bardzo....z Gliwic.będę ok 13[/QUOTE]

Karma ode mnie 100 kg wczoraj poszla, na wszystkich portalach gdzie zamiescilam apel o pomoc juz sa odzewy a na niektorych konkretne, nie zostawimy tego tak, bedziemy monitowac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']dzięki bardzo. ja nie wiem jak tam w przytulisku będzie po tym jak woda opadnie:( budy do wyrzucenia a każdą z takim trudem zdobywaliśmy, prosiliśmy, dowiedzeliśmy sie ile trzeba sie nachodzić za każdą złotówką...[/QUOTE]

Też o tym myślałam... Trzeba będzie się zebrać i pomóc. Zrobimy jakąś zbiórkę albo coś. Ważne żeby zwierzęta przeżyły. Płakać mi się chce. Jestem z Wrocławia i wiem co powódź zostawia. Gdybym była z Krakowa zgłosiłabym się jeśli byłaby taka możliwość do schroniska pomóc w ewakuacji bo jak oni sobie dadzą radę:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']najwekszym wydatkiem , bedzie zakup bud, psy po powodzi musza miec sucho, by doszly do siebie[/QUOTE]
budy mozna zamowic hurtem w bardzo przyzwoitych cenach tylko to juz beda szczegoly do dopracowania i podam kontakt Natalii, a zbiorke mozemy robic tutaj na razie czekamy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Niewiele mogę pomóc więc parę groszy wpłacę - niestety pewnie dopiero końcem tygodnia bo u nas też nieciekawie i ciągle pada :([/QUOTE]

nie mozna tak mowic w takiej sytuacji kazdy grosz jest na wage zlota i wszyscy mamy taka swiadomosc, ja bardzo Ci dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...