Jump to content
Dogomania

Igiełka

Members
 • Content Count

  11,319
 • Joined

 • Last visited

About Igiełka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do wygrania 20 kg karmy Husse-PRO. 1 los = 4 zł.

  Loteriada na rzecz Pogotowia dla Zwierząt w Łowiczu.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235025-wygraj-20-kg-karmy-!!!-kup-los-to-tylko-4-zł-!-)

 2. Zapraszam na bazarek - ciuszki w rozmiarze S już od 1zł :smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-18-11-g-22!

 3. Bazarek zakończony.

 4. Cioteczko wspomóz Benego mocno w typie laba. Ma muszycę podskórną, i mnóstwo blizn. Mieł sidła wrośnięte w szyje!!! Jeszcze parę dni i muchy zjadłyby go od środka!!!

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233042-Muszyca-podskórna-poharatany-pysk-sidła-wrośnięte-w-szyję-!LABEK-prosi-o-pomoc-!

 5. prawda ze jesteśmy śliczne :B-fly::bigcool: przesyłamy:loveu: serdeczne pozdrowionka:buzi: [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/152/1024616.jpg[/IMG]
 6. przybiegłam by zobaczyć nowe zdjęcia- łzy szczęścia że Asha znalazła cudowny dom przeplata teraz ta bardzo smutna wiadomość o odejściu Barrysia* nie udało mu się całe życie czekał i nigdy nie doczekał się swojego własnego domu i tego jedynego swojego człowieka :-(:-(
 7. Kobietki popieram :) tekst napisałam -Ziutencja wyśle ogłoszenia w swiat i domek znajdzie się migiem- potrzebny jeszcze kontakt do przedsięwzięcia i ruszamy :multi:
 8. w oczach mam łzy wzruszenia :sweetCyb::sweetCyb: ogromna radość aż serce rośnie :loveu::loveu: bardzo :Rose: dziękujemy :Rose:-:Rose: no jeszcze nie mogę uwierzyć - uszczypnijcie mnie- nasza wspaniała Asha ma kochający dom :Cool!:
 9. Odwiedzam i podnoszę kociaki :)
 10. [quote name='ocelot']A udało się, ale muszę poczekać, jak mi Agnieszka na maila wyśle:) kajtuś jest cudownym psiakiem. W boksie lekliwy, ze spuszczonym ogonkiem, nieśmiało podchodzi. Na spacerze szczęsliwy, zadowolony, ogon w górze. Jest bardzo chudziutki:( Pieknie chodzi na smyczy. Pies idealny, spacer z nim to relaks.[/QUOTE] Hurra co prawda na zdjęciach ale zobaczymy Kajtusia :multi: piesku wytrzymaj jeszcze trochę znajdziemy najlepszy domek - malutki, cichutki, nieśmiały i niesamowicie mądry czeka tylko na tego jedynego człowieka o ile będzie można to szybko na kastrację i ruszymy z intensywnym ogłaszaniem :)
 11. cudownie że już jest lepiej :) Iwonka doszła 5-tka ode mnie ? nie wiem czy na dobre konto poleciała
 12. [quote name='gregorsat']Zdrowia cioteczko...;) Bo jutro wielki dzień... Dżentelmen już ufryzowany:evil_lol: nie może się chyba doczekać spotkania:loveu: Przy takiej eleganckiej pannie nie może wyglądać jak poosiedlonoga(to od powsinoga):diabloti:[/QUOTE] dziękuje :) już dzisiaj o rany też nie mogę się doczekać :Cool!: tego Waszego spotkania :Cool!: to Maxiu zabłyśnie urodą :eviltong: tylko żeby nie popełnij żadnej gafy- także Wujaszku masz bojowe zadanie by nie spuszczać z niego oka nawet na chwilę :) Wszyscy trzymamy mocno kciuki :):ylsuper:
 13. [quote name='kinga_kinga7']słowa dotrzymam na pewno:kciuki:[/QUOTE] no to super a tymczasem miziamy Obisia za uchem :)
×