Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

[quote name='ilon_n']Schronisko w K-K to pierwszy azyl, który zmaga się z wodą w tak dramatyczny sposób - niestety kolejne schroniska wciąż przed falą ..
aż dziwi ile schronów jest usytuowanych na terenach zalewowych !!! w schronisku w Toruniu fala z czwartku na piątek .. oby woda oszczędziła te wszystkie psiaki!! - i nie tylko ..[/QUOTE]
no ale do piątku jest trochę czasu jeszcze i można ewakuować psiaki w Toruniu albo zabezpieczyć jakoś schronisko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozostaje czekać ....a to najbardziej boli że nic nie możemy zrobić w tej chwili , ale myśle ze musimy na przyszłość ustrzec zwierzaczki przed takimi sytuacjami juz w tej chwili nagłaśniając to co sie wydarzyło , beztroske pana kierownika , cholera czy u nas w polsce coś ma ręce i nogi oprócz ludzi którzy pracuję ...bo przepisy i działania to to tego nie mają


PSIACZKI ...trzymajcie się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milosnicy zwierzat']no ale do piątku jest trochę czasu jeszcze i można ewakuować psiaki w Toruniu albo zabezpieczyć jakoś schronisko[/QUOTE]

Myślę, że to samo można było zrobić w K-K, przecież nie dowiedzieli się na ostatnią chwilę o idącej fali!! .. a jednak zaniechali i zostawili psiaki w kojcach .. licząc na łaskawość wód ..?!?

Toruń jest w trakcie przygotowań .. ale liczba zwierząt jest przytłaczająca .. a do tego dochodzą jeszcze te z nadrzecznych działek, które ludzie podrzucają do schronu, gdy woda idzie ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Myślę, że to samo można było zrobić w K-K, przecież nie dowiedzieli się na ostatnią chwilę o idącej fali!! .. a jednak zaniechali i zostawili psiaki w kojcach .. licząc na łaskawość wód ..?!?

Toruń jest w trakcie przygotowań .. ale liczba zwierząt jest przytłaczająca .. a do tego dochodzą jeszcze te z nadrzecznych działek, które ludzie podrzucają do schronu, gdy woda idzie ..[/QUOTE]
bo to jest zależne od kierownika schroniska
czy posiada sumienie czy go mu brak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Myślę, że to samo można było zrobić w K-K, przecież nie dowiedzieli się na ostatnią chwilę o idącej fali!! .. a jednak zaniechali i zostawili psiaki w kojcach .. licząc na łaskawość wód ..?!?

Toruń jest w trakcie przygotowań .. ale liczba zwierząt jest przytłaczająca .. a do tego dochodzą jeszcze te z nadrzecznych działek, które ludzie podrzucają do schronu, gdy woda idzie ..[/QUOTE]

Ile zwierząt macie w Toruniu ?

Link to comment
Share on other sites

Mam chwilowo prąd. Włączyli przed sekundą,ale zaraz znów moge stracić więc szybciutko.

O schronisku nie wiemy nic, siadła mi telefonia komórkowa. Nie moge dzwonić,ale mogę odbierać telefony. Nie mam tez wody i nie mam jak wydostać się z Ujazdu do Kedzierzyna. Jedną drogę zamknęli, na drugą juz wdziera sie woda.
Wczoraj ktos do mnie dzwonił z fioletowego psa, jeżeli tu jest to bardzo proszę,żeby zadzwonił ponownie. Ja nie mogę sie z nikim skontaktować.
W tej chwili wybieram się do Gliwic po zapas wody pitnej i jakies leki, bo mnie ta woda porzadnie przeziębiła. Jakby co, to jestem pod telefonem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Ile zwierząt macie w Toruniu ?[/QUOTE]

Wiem Ank@, że w porównaniu z Krakowem to jeszcze mało ... jest ponad 200 psów i prawie 100 kotów..
750-800 bardziej przytłacza, ale Kraków to także większe miasto!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Mam chwilowo prąd. Włączyli przed sekundą,ale zaraz znów moge stracić więc szybciutko.

O schronisku nie wiemy nic, siadła mi telefonia komórkowa. Nie moge dzwonić,ale mogę odbierać telefony. Nie mam tez wody i nie mam jak wydostać się z Ujazdu do Kedzierzyna. Jedną drogę zamknęli, na drugą juz wdziera sie woda.
Wczoraj ktos do mnie dzwonił z fioletowego psa, jeżeli tu jest to bardzo proszę,żeby zadzwonił ponownie. Ja nie mogę sie z nikim skontaktować.
W tej chwili wybieram się do Gliwic po zapas wody pitnej i jakies leki, bo mnie ta woda porzadnie przeziębiła. Jakby co, to jestem pod telefonem.[/QUOTE]
a można się dodzwonić do schroniska
(pewnie nie)


boże współczuję wam tam wszystkim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Wiem Ank@, że w porównaniu z Krakowem to jeszcze mało ... jest ponad 200 psów i prawie 100 kotów..
750-800 bardziej przytłacza, ale Kraków to także większe miasto!![/QUOTE]

To i tak dużo zwierząt. Gdzie je umieścić ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...