Jump to content
Dogomania

Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam malutką, cichutką nadzieję, że może jednak się uda:-( Byliście wszyscy bardzo dzielni. W tym wszystkim jedyna pocieszająca myśl to ta, że Ptysiuniek już nie cierpi. Uściski dla Ciebie Dorotko i dla Twoich dzieci-trzymajcie się jakoś:glaszcze::calus:


[IMG]http://arrt-ola.cyberdusk.pl/forum/images/smiles/znicz1.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej boli człowieka to, że psy odchodzą, mimo naszych wielkich starań i wielkiej miłości jaką je obdarzamy wzamian za ich miłość.

[I][B]lavinio - utul swoje dzieciaki. Na pewno bardzo tęsknią. Im najtrudniej jest pogodzić się z LOSEM.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

o 22.00 czytałam, ze było dobrze i bardzo się cieszyłam, ze kolejny dzień minął w spokoju...23 z minutami - Ptys odszedł - po prostu wyłączyłąm komputer, bo nic mi sie nie chciało.
Ptysiulek dalej będzie na moim komputerku...

Lavinia - nie wiem czy to moze Cię pocieszyć, ale...ofiarowałaś mu swoja miłość, miał ciepło, pełny brzuszek i miłosć człowieka - odszedł na rękach kochających go ludzi - miał szczęście..
a w schroniskach odchodzi mnóstwo szczeniąt, które nawet dotyku miłosci nie poznały - odchodzą samotnie, w cierpieniu - ich nikt nie kochał:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

o matko ... tyle zachodu i się biedny poddał. Trzymaj się lavinio! Straszne uczucie kiedy odchodzi członek rodziny. Nie znajduję słów, które w jakikolwiek sposób mogłyby cię pocieszyć.
:-( :-( :-(
[*]
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

Kochana Lavinio, to starszne, że się nie udało...Bardzo, bardzo Ci współczuję. Na moich rękach odszedł 4 lata temu kilkumiesięczny kotek - wiem co czujesz... A tak nas od dziecka karmią bzdurami, że jak się bardzo czegoś chce, to takie życzenie się zawsze spełnia...A tu tyle osób bardzo chciało, żeby Ptysiulek żył i był zdrowy .... a nic z tego nie wyszło :-( :-( :-(Wszystko to bujdy na rasorach...

Link to comment
Share on other sites

ja już nie widzę tych pieknych rzeczy, które piszecie...tak bardzo wam dziekuje...nie moge stąd odejść...siedze przed monitorem i ciągle odświeżam strone Ptysia, bo to tak jak gdyby on jeszcze tutaj był....

Ptysiu, pieseczku, zobacz ile osób chciało, żeby ci sie udało...dlaczego się poddałeś??

Ta mała niewinna istotka była moim lekiem na całe zło tego świata....

dlaczego ?? Ptysiu, czy jest ci lepiej tam gdzie teraz jesteś ??

Link to comment
Share on other sites

Zawsze kiedy przychodzi ten dzien,w ktorym Twoj przyjaciel spoglada ci w oczy po raz ostatni,i nawet twoja Milosc,chociazby byla najsilniejsza,niejest wstanie tego zmienic.

Lawinio,jestesmy z tobą,PTYS byl kochany psiaczkiem.bedziemy onim pamietac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...