Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
 • Content Count

  11427
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Viris

 1. :smilecol: Zapraszam do zamieszczania reklam bazarków trwających w drugiej połowie listopada oraz w grudniu 2014. Przypominam również zasady z poprzedniego wątku utworzonego przez rozi: * wątek służy do umieszczania reklam istniejących bazarków * w tym wątku obowiązuje regulamin dogomanii/posty nieregulaminowe będą usuwane, a ich twórcy mogą zostać ukarani * posty nieaktualne prosimy edytować (usunięcie treści i notatka - nieaktualne) * jeśli zauważysz nieaktualny post, zgłoś to - zostanie usunięty * reklamując bazarek sprawdź czy jest regulaminowy - chcąc "dobrze" możesz
 2. Takie wiadomości kierować proszę następnym razem na PW, mój profil nie służy do komunikacji w tego typu sprawach. Punkty automatycznie wygasają (jeśli zostały włączone na czas określony), nie będą doliczane do następnych (jeśli takie zostaną włączone). Ale ślad po punktach zostaje w profilu i nie zostanie usunięty.

 3. Odpowiedź znajduje się w regulaminie bazarku. Zapraszam do lektury. W tym wypadku i tak zamiast zamknąć natychmiastowo wątek zezwoliłam na wykonanie ofert, które padły. Czego - po późniejszych pretensjach ogromnie żałuję. Powinnam była usunąć i nie patrzeć na nic.

 4. Już można ;)

 5. PROSZĘ NIE WSTAWIAĆ TU LINKÓW DO WĄTKÓW, BAZARKÓW. NIE MAM CZASU NA "HOOPSIANIE", A SPAMOWANIE JEST NA TYM FORUM ZABRONIONE. Staram się być wyrozumiałym moderatorem, ale to co robicie z profilami ludzi to po prostu chamstwo, szczególnie że poniżej jak BYK jest napisane, że nie życzę sobie tego typu wiadomości!!!

 6. To napisz do Adminów (Huan, Margo, Admin). Ja nie mogę zmieniać nicków.

 7. A bana chcesz? ;>

 8. Proszę nie wstawiać tutaj żadnych linków, zaproszeń i innego spamu.

 9. Spamowanie w profilu moderatora, ciekawe.... bo mądre na pewno nie.

 10. Proszę kontaktować się z adminami (Admin, Huan, Margo) - moderatorzy nie mają możliwości pomóc w takich sprawach.

 11. Proszę pisać na PW, mój profil nie jest miejscem do korespondencji.

 12. Kolejne wcielenie zbanowanej użytkowniczki. Bardzo proszę wszystkich użytkowników których namawiała na bazarki (poza dogo) o zgłaszanie podejrzanych działań.

 13. Nie jestem moderatorem na PWP, proszę napisać do osoby która ma uprawnienia na tamten dział.

 14. kikou - przepraszam - nie zauważyłam wiadomości. Proszę daj znać czy już się udało czy dalej jest problem.

  joaaa - post usunęłam. Niestety moderatorzy nie mają możliwości naprawiania takich problemów technicznych. W razie czego pisz do mnie, mogę edytować Twoje posty na bazarku.

 15. [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]Ponieważ wątek " Co chcecie kupić/sprzedać" służył coraz częściej nie sprzedaży na bazarku lecz poza nim powstaje wątek do umieszczania informacji i zapotrzebowaniu na bazarki. Jeśli chcecie coś na Bazarku sprzedać - po prostu załóżcie wątek. W tym temacie proszę umieszczać [U]jedynie[/U] posty o tym czego potrzebujecie. [/COLOR][COLOR=#006400]Inne posty będą usuwane, a notoryczne odpowiadanie i pisanie postów nie na temat będzie skutkowało punktami karnymi.[/COLOR][COLOR=#0000cd] Posty starsze niż 2 miesiące będą przenoszone do Archiwum. Jeśli Two
 16. Witam serdecznie, wszystkie zdjęcia w Kielcach robiłam Nikonem D50 i obiektywem Nikkor 50 mm 1.8

  Bez lampy błyskowej, czasy różne.

 17. Oczywiście proszę się częstować. Można podpisać nickiem - Viris albo Agata Ciesielska. Po wstawieniu na stronkę prosiłabym o link do niej. Pozdrawiam ;)

 18. Witam, nie mam nic przeciwko, tylko w przypadku umieszczania zdjęcia gdzieś w internecie prosiłabym o link gdzie ono się znajduje. Pozdrawiam.

×
×
 • Create New...