Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Jak na razie nie ma zainteresowania pieskiem u Jaaga :(

Jagna zrobiła mu OLX na Katowice, u mnie miał na Opole, wczoraj zmieniłam na Kraków(nieznacznie zmieniłam imię)

https://www.olx.pl/oferta/olo-psia-perelka-szuka-nowego-domu-CID103-IDtABO1.html

Czy ktoś mógłby pomóc i dorobić pakiecik, może OLX na inne miasto...

Havanka ma teraz "na głowie" bazarek imienny...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj woziliśmy z TZ karmę dla psów i kotów do tej rodziny, od której jakiś czas temu zabraliśmy  4 suczki i 2 szczeniaki, a nie daliśmy rady zabrać czarnego psa Kuby.

Myślałam, że jakoś sytuacja została opanowana - kotki wysterylizowane (została jeszcze jedna), suczki zabrane, no ale dzisiaj wróciłam podłamana  http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Na posesji kolejna suczka  - właściwie psie dziecko, ruda wersja Vanilki, oczywiście przypięta łańcuchem, bo wybiega na ulicę:(

Poprosiłam o odpięcie suni - mała biegała, cieszyła się, przymilała - cudne stworzenie, ale jaki czeka ją los http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Żona wygadała się, że to kolejna już młoda sunia, poprzednia wpadła pod auto (posesja tuż przy ulicy).

Nie wiem, skąd ten dziad bierze te psy, ale dla zbieracza to chyba żaden problem...

Próby rozmowy  o sterylizacji zakończyły się fiaskiem, TZowi  z żoną faceta poszło lepiej, obiecała pomóc, ale czy dotrzyma słowa...

Najchętniej zabrałabym małą, bo nawet nie chce myśleć, co ją tam czeka, ale po historii z Kubą wiem, że facet dobrowolnie nie odda małej, aja nie potrafię przestać o niej myśleć http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

 

Wydaje się, że kobieta nie popiera poczynań  męża, ale na ile można jej wierzyć...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Tola napisał:

Jak na razie nie ma zainteresowania pieskiem u Jaaga :(

Jagna zrobiła mu OLX na Katowice, u mnie miał na Opole, wczoraj zmieniłam na Kraków(nieznacznie zmieniłam imię)

https://www.olx.pl/oferta/olo-psia-perelka-szuka-nowego-domu-CID103-IDtABO1.html

Czy ktoś mógłby pomóc i dorobić pakiecik, może OLX na inne miasto...

Havanka ma teraz "na głowie" bazarek imienny...

Mogę dorobić olx'a a czy są jakieś inne zdjęcia Ola?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

Mogę dorobić olx'a a czy są jakieś inne zdjęcia Ola?

Bardzo dziękuję, może z Twojego ogłoszenia  będzie miał więcej szczęścia.

Zdjęcia na razie tylko te, Jaaga obiecała nowe (zaraz podam Ci str. na której są zdjęcia))

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

Zdjęcia Ollika są na str. 726, 727 731

Martuniu,nowe zdjęcia Olinka są bardzo potrzebne bo to priorytet przy robieniu ogłoszeń.Teraz jest pogoda i piękna wiosenna szata na której tle psiak będzie się pięknie prezentować.Szkoda,że tyle czasu siedzi w dt....

Udostępniłam na fb bo tylko tyle mogę.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja też zrobię ogłoszenie Olinkowi, tylko poczekam na nowe zdjecia...

Jagaa, prosimy o zdjęcia psiaczka happy.gif

tak, baaardzo prosimy. Oliczek miał od 16.04 aż 900 wejść i tylko 1 odkrycie telefonu. Jest na Nowym Sączu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2018 o 15:58, Bogusik napisał:

Martuniu,nowe zdjęcia Olinka są bardzo potrzebne bo to priorytet przy robieniu ogłoszeń.Teraz jest pogoda i piękna wiosenna szata na której tle psiak będzie się pięknie prezentować.Szkoda,że tyle czasu siedzi w dt....

Udostępniłam na fb bo tylko tyle mogę.

Bardzo dziękuję, nie mam konta na FB, więc tym bardziej jestem wdzięczna 22.gif

Dnia 16.04.2018 o 22:17, uxmal napisał:

Dziękuje.. czy na Nowy Sącz zrobić? czy może inne miasto?

Najlepiej gdzieś w pobliżu Katowic, potem może być Opole...

Dnia 16.04.2018 o 22:55, uxmal napisał:

Bardzo dziękuję, to szansa dla Olika na własny dom22.gif

Dnia 18.04.2018 o 21:47, Alaskan malamutte napisał:

Ja też zrobię ogłoszenie Olinkowi, tylko poczekam na nowe zdjecia...

Jagaa, prosimy o zdjęcia psiaczka happy.gif

Dziękuję w imieniu Olika22.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Dwa maluszki z budy dostały szansę na lepsze życie. To wspaniała wiadomość !  Niestety, mam też smutną. Tola z TZ jest w tej chwili w lecznicy z pieskiem, który walczy o życie. Został przywieziony z lasu. Prawdopodobnie został dotkliwie pobity. Zresztą, spójrzcie sami:

WP_20180420_19_47_43_Pro.jpg

Proszę, trzymajcie za niego kciuki i przesyłajcie dobre myśli.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Biedny szkrabik :(((

Na kufie to obrzęk?

Niech krzywdzicielom ręce pokręci! 

Tego nie wiem, ale wygląda mi to na obrzęk. W tej chwili ma robione badania i prześwietlenie. Już stwierdzono silną anemię, wyciągnięto z niego cały słoiczek kleszczy. Nie ma siły siedzieć.

Tola mi napisała, ze będą z nim do godz. 23, do wszystkich wyników.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...