Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

15 minut temu, Tola napisał:

Teraz to wygląda tak - na pewno tym dziewczynom zmieni się życie:

IMGP2418.JPG

IMGP2475.JPG

IMGP2461.JPG

 

IMGP2456.JPG

Wspaniale!!!!

 

 Abi też się zmieni tylko czekam na wieści czy mamy miejsce u Murki :)

Niestety kolejka jest...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, helli napisał:

Ma bidulka szczęście, taka sponiewierana istota

Podobno dzisiaj popiskiwała z radości, jak jej młodsza pańcia wróciła do domu.

Dobrze, ze resztę życia spędzi przy boku człowieka, tylko tak bardzo żal tych zmarnowanych w schronie lat

Link to comment
Share on other sites

Kochani,założyłam wątek dwum suniom,którym chcemy z Anulą pomóc.Serdecznie zapraszamy do Mony i Capri :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/345038-mona-i-capri-pomóżmy-zmienić-ich-los/

Havanko bardzo dziękujemy kochana za to,że zgodziłaś sie zrobić kolejny bazarek kilometrowy :) Transport będzie po świętach ale jeszcze nie znamy dokładnej daty.Koszt 830,00zł

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Bogusik napisał:

Kochani,założyłam wątek dwum suniom,którym chcemy z Anulą pomóc.Serdecznie zapraszamy do Mony i Capri :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/345038-mona-i-capri-pomóżmy-zmienić-ich-los/

Havanko bardzo dziękujemy kochana za to,że zgodziłaś sie zrobić kolejny bazarek kilometrowy :) Transport będzie po świętach ale jeszcze nie znamy dokładnej daty.Koszt 830,00zł

Bogusiu, spróbuję kolejny raz, choć nie wiem, czy uda się zebrać znowu tak dużą kwotę.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, b-b napisał:

Wspaniale,że dane jest jej jeszcze zaznać szczęścia i miłości w swoim domku :)

Zawsze wzruszam się bardzo, kiedy starsze psy opuszczają schron i jadą do swojego domu. Wystarczy popatrzeć im w oczy, by zobaczyć  ogromną wdzięczność i bezgraniczne oddanie. Latami poniewierane, krzywdzone, wciąż ufają człowiekowi. Robi, zaznaj w końcu beztroskiego, psiego życia !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Bogusik napisał:

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANI! :)

                                                  303795-Colorful-Easter-Chick.gif

Ale fajna karteczka:)

Ode mnie też życzenia radosnego świętowania:)

szablony-na-wielkanocne-pisanki.jpg

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Anula napisał:

Faktycznie,masakra.Ci ludzie to potwory.Wsparłam sms.Dużo ludzi włączyło się w pomoc.Tak trzymać,aby było ich najwięcej wśród nas.

To niewyobrażalna tragedia zwierząt, trzeba tez rozsyłać wśród znajomych, aby jeszcze więcej osób wsparło i pomogło.

Tylko gdzie te wszystkie biedne stworzenia umieścić...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, magenka1 napisał:

 

18 godzin temu, Anula napisał:

Faktycznie,masakra.Ci ludzie to potwory.Wsparłam sms.Dużo ludzi włączyło się w pomoc.Tak trzymać,aby było ich najwięcej wśród nas.

 

18 godzin temu, Tola napisał:

To niewyobrażalna tragedia zwierząt, trzeba tez rozsyłać wśród znajomych, aby jeszcze więcej osób wsparło i pomogło.

Tylko gdzie te wszystkie biedne stworzenia umieścić...

Kiedy robiłam wpłatę było zaledwie 14% a teraz!

151 802,32 zł (303,6%)

Czego nie robi rozsyłanie - udostępnianie.

Wspaniale,że ludzie pomagają. Szkoda tylko ,ze jeszcze wiekszy procent społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia o takich przypadkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...