Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Łatuchna pozdrawia :D. Co u dziadzia ? - Dalej łobuje ;), chodzi już na dłuższe jak na niego spacerki, szczeka na wszystko i wszystkich, ostatnio usiłował być także psem obronnym - szedł w naszym kierunku duży młody psiak ok 4okg, zaczął stawać do Łatusia na tylnych łapkach, Gucio ogonek pod siebie (akurat szli razem ), a Łatuś obrońca na tego dużego a co - nie będzie mu tu jakiś młokos podskakiwał To nic że czasem dziadulek jak za dużo szczeka to aż się zatoczy bo sił jednak aż tak dużo nie ma, ale wszyscy wiedzą jak Łatuś idzie na spacer :D. W domu wydaje fajne dźwięki zwłaszcza jak niecierpliwi się że coś jedzenia mu się nie daje. I szczeknie ponaglająco. 

Ostatnie postępy łatusiowe to  - uwaga - 🙂 - Łatuś gramoli się na moje łózko :0, jak ostatnio przyszłam z pracy do domu to mu się nawet zejść przywitać mnie nie chciało tak się ładnie zaszył w moich podusiach :D. No i wypróbował też małe legowisko 6kg Tofinki, zwinął się w nim jak precelek. Dowody są na zdjęciach poniżej :).

Natomiast jeśli chodzi o jego stan zdrowia, to pan ortopeda ustalił że narazie zostajemy przy Enkortonie do końca miesiąca plus zabiegi z lampą na podczerwień w domu, będziemy też w grudniu na kontroli tej ogólnej  plus badania kontrolne, narazie uzupełniliśmy leki. No i zobaczymy co z tym jego niskim przybieraniem na wadze.

061201.jpg

071201.jpg

  • Like 9
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 18:54, Isiak napisał:

A jak się chłopakowi sierść błyszczy!

Z sierścią Łatusia to też jest niesamowita rzecz - tak jak z jego poprawą stanu zdrowia 🙂 - jak przyjechał to sierść była nie tylko brudna i brzydko pachnąca ale miał jakiś łupież łojotok, sierść była brzydka , słaba , matowa , miałam wrażenie że mu będzie długo wychodzić płatami a tymczasem jest naprawdę ładna w dobrym stanie, błyszcząca i co dziwne w ogóle albo bardzo niewiele - trudno stwierdzić przy trzech sierściuchach 🙂 - jej nie gubi.

A tutaj chciałam pokazać Łatusia zimowo - bardzo go cieszy śnieg :D. I zupełnie mu nie przeszkadza w chodzeniu, chodzimy na coraz dłuższe spacerki - jest biało, ostatnio napadało śniegu ale na szczęście nie ma wielkiego mrozu więc wszyscy chętni na spacery :).

Na konto Łatusia wpłynęły pieniążki od

Marudzi ❤️ - 20zł i Nesiowatej ❤️ - 15zł

bardzo dziękuje za wsparcie :).

 

Patrzę na Łatusia, widzę jego postępy, radość w oczkach, jak przychodzi na przytulanie, jak szaleje na spacerkach :D, i chciałam Wam bardzo podziękować - że udało mu się uratować życie ❤️❤️❤️

1212 zima spacer.jpg

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za zdjęcia i filmik. Dziękuję, że wypatrzyłaś tego psiaka i zabrałaś go do siebie z tego schroniska. Kiedy człowiek patrzy na zdjęcia ze schronu, a te u Ciebie to serce się raduje. Łatuś odżył  i mimo swego wieku i problemów ze zdrowiem cieszy się, że Ciebie ma, że ma kogo chronić  (super usłyszeć to szczekanie, o którym pisałaś). No i teraz, kiedy ma swój kącik w domku, a nie w budzie, tak cieszy go ten śnieg... Wszystkiego dobrego dla Was

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2022 o 19:07, Kate1 napisał:

Dziękujemy za zdjęcia i filmik. Dziękuję, że wypatrzyłaś tego psiaka i zabrałaś go do siebie z tego schroniska. Kiedy człowiek patrzy na zdjęcia ze schronu, a te u Ciebie to serce się raduje. Łatuś odżył  i mimo swego wieku i problemów ze zdrowiem cieszy się, że Ciebie ma, że ma kogo chronić  (super usłyszeć to szczekanie, o którym pisałaś). No i teraz, kiedy ma swój kącik w domku, a nie w budzie, tak cieszy go ten śnieg... Wszystkiego dobrego dla Was

Nic dodać, nic ująć 😃 To samo chciałam napisać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...