Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

1 minutę temu, rozi napisał:

Podniesie się piesunio. Psychicznie tylko musi odżyć, jeśli zdąży.

Jesteś niemożliwa!  Co to znaczy " jeśli zdąży" W ostatniej być może chwili ta pomoc nadeszła ale nadeszła teraz wszystko od jego woli walki zależy i musi chcieć walczyć! A my go wspierajmy ,zwłaszcza mari23 bo psychicznie jej będzie ciężko.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sowa napisał:

Jest szansa na wizytę weta w domu?

oczywiście, że jest, już jutro poproszę, choć w sobotę zawsze dużo pacjentów mają

1 minutę temu, maarit napisał:

Walcz chłopaku! 

tak mu mówię <3 idę do nich

Link to comment
Share on other sites

Mari, pisałaś że psy są mocno zapchlone. U staruszka, to może być APZS i po odpchleniu i  kąpieli leczniczej, będzie się szybko goić. Rana wygląda na wygryzienie/ wylizanie - też częste przy APZS. Widziałam rany i zmiany skórne u psów z APZS. A czarne placki, to odleżyny, bo pewnie w związku z niedowładem łap, głównie leżał i to na twardym, mokrym betonie....

No i ciepło, sucho i dobra dieta, też zrobią cuda. Oby tylko, miał wolę życia. Szczęście w nieszczęściu, to to, że jest zima i że rany nie są skolonizowane przez larwy owadów..... 

Oczywiście, wet jak najszybciej. Bądźmy dobrej myśli. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mam problemy ze wzrokiem, na stronie schroniska z 16 stycznia znalazłam fotkę psa - wydaje mi się taki sam jak rudasek - nie mogę skopiować fotki - skopiowałam wpis, popatrzcie, proszę, jeśli to ten sam, to dostał inna książeczkę. Mogę źle rozpoznać oczywiście.

Wpis

Kubuś szuka domu!

ten malutki psi dziadziuś do schroniska trafił niedawno. Miał na sobie czarną obrożę z przyczepionymi czerwonymi tasiemkami. Może ktoś go szuka???

jest chudziutki, cichutki i jeszcze troszkę nieśmiały, waży ok 7kg

... Zobacz więcej

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, pyra napisał:

Jesteś niemożliwa!  Co to znaczy " jeśli zdąży"

Różnie bywa. Czasem zniszczone zwierzątko w chwili spokoju chce po prostu zasnąć. Jeśli zdąży przedtem przypomnieć sobie o swoim istnieniu, zyska nadzieję, to będzie walczyć.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sowa napisał:

Ja mam problemy ze wzrokiem, na stronie schroniska z 16 stycznia znalazłam fotkę psa - wydaje mi się taki sam jak rudasek - nie mogę skopiować fotki - skopiowałam wpis, popatrzcie, proszę, jeśli to ten sam, to dostał inna książeczkę. Mogę źle rozpoznać oczywiście.

Wpis

Kubuś szuka domu!

ten malutki psi dziadziuś do schroniska trafił niedawno. Miał na sobie czarną obrożę z przyczepionymi czerwonymi tasiemkami. Może ktoś go szuka???

jest chudziutki, cichutki i jeszcze troszkę nieśmiały, waży ok 7kg

... Zobacz więcej

Dokładnie taką informacje usłyszałam, jak o niego pytałam...

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Sowa napisał:

W poniedziałek dorzucę 50 zl na weta w domu - konto to samo?

Tak, poproszę na to samo konto. Ja mari przeleję ile będzie potrzeba, ale żeby już nie robić zamieszania z finansami, to poproszę na jedno konto. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...