Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

29 minut temu, Sowa napisał:

Odpoczęła choć trochę przed dalszą jazdą?

krótko tylko odpoczęła, jeść i pić nawet nie chciała tylko jak najszybciej jechać, choć mogłaby nawet przenocować i jutro wracać. Ogromna trasa - ogromna pomoc, ratunek dla tych znękanych biedaków.

24 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

To gdzie on się uchował??? Taki mały, śliczny, adopcyjny piesek!!!Przecież bywałam w schronisku i nigdy go nie widziałam...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0300 Dopiero teraz....  

Pewnie w boksach ogólnych i ze strachu z hangaru nie wychodził, jak Oliver. Potwornie zapchlony!!!

32 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Boże  drogi, żeby jeszcze zdążyć mu pomóc...

A zjedli coś?

Zjedli, biedunio na problemy przy przełykaniu - kaszle :( :( rany wszędzie :( :(

jego stan "na zywo" jest stokroć gorszy, niż na zdjęciach ze schroniska :(

zdjęć wrzucić nie mogę - error 200 :( :( zaraz wrzuci je maarit.

Link to comment
Share on other sites

Mari, dziękuję dziękuję dziękuję

❤❤❤❤❤❤

Wiem, że zajmiesz się Biedakiem najlepiej pod słońcem. Ale w tej chwili nie mogę już pisać. Gardło mam ściśnięte i ryczę jak bóbr. 

Rozi - nie przed monitorem, przed komórką.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, KrystynaS napisał:

Nie wiem co napisać no nie wiem. Mari czy masz możliwość poprosić weterynarza na wizytę domową? On potrzebuje lekarza żeby ocenił jego stan a chyba nie bardzo można z nim jechać do gabinetu.

Poczucie bezpieczeństwa wiele daje. Spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Boże.... 

tak, tylko to można powiedzieć... rana na lewej tylnej łapie powyżej kolana to otwarta rana - nie wiem od czego, ale okrągła "żywa" rana :( na przedniej zgrubienie i otarcie - jak stio dłużej -  łapka mu się wygina do tyłu w tym miejscu

Link to comment
Share on other sites

Jakiż on biedak zrezygnowany, całym sobą to pokazuje. Oby udało się pomóc mu odzyskać wiarę w człowieka i lepsze życie i że zrobicie wszystko aby odzyskał spokój i poczucie bezpieczeństwa. Trzymam przede wszystkim za niego kciuki ale także za Was.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Sowa napisał:

Ale ten mały rudy - to nie Kubuś, który od niedawna był w schronisku?

niedawno to go chyba "wynaleźli" i zabrali na boksy pojedyncze z wolontariatem, , wg książeczki od 2012 roku tam siedział :( spokojny jest, nie stresuje się, pojadł, popił i położył się spać. 

Za to stan biedunia jest tak dramatyczny, że nawet mój mąż zaniemówił, a potem zapytał: jak ty sobie poradzisz? Nigdy, nigdy przez te "nascie" lat pomagania tak nie zapytał...

mam tylko nadzieje, że nie jest za późno, że sie nie podda. Nie sądziłam po zdjęciach ze schroniska, że on jest niewidomy, ale nie widzi nic :( to już Kubuś lepiej sobie radzi, chyba odrobinę widzi - jakieś cienie

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

niedawno to go chyba "wynaleźli", wg książeczki 0d 2012 roku tam siedział :( spokojny jest, nie stresuje się, pojadł, popił i położył się spać. 

Za to stan biedunia jest tak dramatyczny, że nawet mój mąż zaniemówił, a potem zapytał: jak ty sobie poradzisz? Nigdy, nigdy przez te "nascie" lat pomagania tak nie zapytał...

Gadaj do tego psa. Trzeba zawrócić go z drogi za tęczowy

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Szczepienie czy kastracja w schronisku tym roku? No nie mogę po prostu uwierzyć....

szczepienie, kastracji nie sprawdzałam

Przed chwilą, rozi napisał:

Gadaj do tego psa. Trzeba zawrócić go z drogi za tęczowy

tak robię, nie dotykam go, boi się dotyku, ale mówię...ryczę i mówię

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...