Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Tola mi napisałam smsa właśnie, ze PSIAKI PRZEKAZANE!!! Aska wyjeżdza właśnie do mari!! Zdjęcia Tola później tu wrzuci.

Uffff! Jak się cieszę! Wreszcie trochę można odetchnąć :)

Tolu, dzięki wielkie za pomoc!

A psiaczki i kotek dodatkowy do Myślenic JADĄ!!!! :D :D

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, agat21 napisał:

Tola mi napisałam smsa właśnie, ze PSIAKI PRZEKAZANE!!! Aska wyjeżdza właśnie do mari!! Zdjęcia Tola później tu wrzuci.

Uffff! Jak się cieszę! Wreszcie trochę można odetchnąć :)

Tolu, dzięki wielkie za pomoc!

A psiaczki i kotek dodatkowy do Myślenic JADĄ!!!! :D :D

           Cud cud   Trzymamy modlimy ile sil

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, mari23 napisał:

pytałam Tolę o psiaki - same człapały z boksów do samochodu, więc jest szansa, że zdrówko podreperujemy :)

 

20 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

No, ten biało rudy Kubuś nieźle sobie radził w boksie, podchodził do siatki całkiem dziarsko jak na staruszka. Ten drugi biedak, przeniesiony też zmykał od pracownika... 

          Tupunie kokane obydwa teraz tylko zycie w spokojnosci niechaj bedzie 

Link to comment
Share on other sites

Jadą, jadą. Jak rano zobaczyłam śnieg to pomyślałam - czysta złośliwość, ale już dobrze na drogach.

Aska7 gdybyś przypadkiem tu zajrzała, proszę rób sobie kilkuminutowe przerwy w jeździe, nie można przez kilkanaście godzin być wiecznie skupionym i uważnym. Trzeba moment odpocząć.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Dziewczyny, poproście Asię, żeby dala jakikolwiek sygnał, choćby kropkę postawiła, jak już szczęśliwie dojedzie do domu. Jej podróż nie kończy się na domu Marysi. Musi jeszcze ponad 200 km przejechać do domu.

Tak bardzo prosimy, kropka wystarczy abyśmy były spokojniejsze o Aska7

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze dopiero teraz jestem , ale mieliśmy jeszcze kocurka wnętra do lecznicy dostarczyć.

Jak już wiecie, psiaki pojechały, wszystko odbyło się w miarę szybko i sprawnie.

Aska7 była punktualnie, chociaż jak dzisiaj rano wyjrzałam przez okno, to pomyślałam, ze aura nie sprzyja, zresztą  Asia jak dzwoniła to mówiła, że przed Zamościem zaczęło padać. Jednak już po 10.00 drogi były czarne i nawet słonce zaczęło wyglądać, jakby i ono chciało wspomóc kierowcę i dwa psiaczki.

Rudy maluszek przytaptał do auta sam na smyczy z pracownikiem;  najpierw nie chciał wyjść z boksu, ale potem szedł coraz bardziej chętnie, jakby rozumiał, że to nie jest takie zwykłe wyjście, ale wyjście po inne życie. W aucie od razu się położył, prawdopodobnie śpi.

Staruni pies miał mniej ochoty na chodzenie, na początku nawet się bronił, wyrywał, nie chciał iść, ale potem jakby i on zrozumiał, że musi dać radę. Bez problemu dał sobie założyć obrożę, ale przy podnoszeniu do auta miał już chyba dosyć,  a może coś go zabolało, bo capną TZa za rękę;  dobrze, że była kurtka  i  jest tylko siniak.

Pies wygląda źle i wiem, że mari ciężko będzie dzisiejszego wieczoru:(

Mam nadzieję, że pobyt u Niej szybko przyniesie widoczne efekty w postaci lepszego wyglądu i lepszego samopoczucia. 

Nie zdążyłam zajrzeć do książeczek, jaki mają wpisany faktyczny wiek, a le mari na pewno wszstko to sprawdzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety zdjęć nie będzie, bo zgubiłam kartę pamięci, nawet nie wiem w którym momencie.

Musicie sobie wyobrazić maluszka, który drepcze coraz szybciej do auta i  zniszczonego większego staruszka, który najchętniej położyłby się i tak już pozostał.

Aska7  ma dawać znać, nie wiem do kogo przedzwoni. Też się martwię, to droga długa, więc kciuki i jak najcieplejsze myśli bardzo potrzebne.

Uśmiech Asi na pożegnanie dał mi pewność, że będzie dobrze, co i Wam tutaj przekazuję.

 Jak coś będę wiedziała, od razu tutaj napiszę.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Musicie sobie wyobrazić maluszka, który drepcze coraz szybciej do auta i  zniszczonego większego staruszka, który najchętniej położyłby się i tak już pozostał.

1061363624_paczsmutek.gif.08c836a72a3bdacf62948603ed101f0a.gif 1061363624_paczsmutek.gif.08c836a72a3bdacf62948603ed101f0a.gif wierzę, że u mari odzyska chociaż trochę chęci do życia

Link to comment
Share on other sites

Mówcie co chcecie, ale ja mam łzy w oczach. Tylko tacy wariaci jak my tutaj są w stanie zrozumieć, że Aśka rzuciła wszystko i pojechała po dwa stare nikomu zdawałoby się niepotrzebne psy. Mimo to podziwiam jej decyzję bardzo, bo to kawał drogi i naprawdę ciężka podróż. Rozwaliło mnie, że Aśka jeszcze się na koniec uśmiechała. Musi być dobrze, oba muszą jeszcze zdążyć poznać fajne życie w miejscu, gdzie nie ma stresu, jest tylko zasłużona emerytura i odpoczynek. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dziewczyny, poproście Asię, żeby dala jakikolwiek sygnał, choćby kropkę postawiła, jak już szczęśliwie dojedzie do domu. Jej podróż nie kończy się na domu Marysi. Musi jeszcze ponad 200 km przejechać do domu.

 

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Mówcie co chcecie, ale ja mam łzy w oczach. Tylko tacy wariaci jak my tutaj są w stanie zrozumieć, że Aśka rzuciła wszystko i pojechała po dwa stare nikomu zdawałoby się niepotrzebne psy. Mimo to podziwiam jej decyzję bardzo, bo to kawał drogi i naprawdę ciężka podróż. Rozwaliło mnie, że Aśka jeszcze się na koniec uśmiechała. Musi być dobrze, oba muszą jeszcze zdążyć poznać fajne życie w miejscu, gdzie nie ma stresu, jest tylko zasłużona emerytura i odpoczynek. 

 

Pod oboma postami podpisuję się oboma rencami.  Aska Twoja decyzja, to wielka sprawa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...