Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tutaj bardzo chciałabym podziękować elik za to, że zaproponowała, aby część spadku po Mimi, która miała trafić do  bezdomnych podopiecznych elik, trafiła jednak do Polci. Nikt ze Stałowiczów nie zaprotestował, więc Polcia otrzyma nieco większy zastrzyk gotówki :) Dziękuję, elik. flircik.gif

 

Dziękuję Tysiu, ale nie trzeba było wspominać  :)  Ważne, że kasiorka dla małej się robi  :)  Czuję się niejako w obowiązku, bo m.in.  drążyłam temat zabrania Polci z przytuliska, no i udało się.

Dzięki Ci jankamałpa, dzięki   1896355856_dzikujpiknie.jpg.57aa90d4d8207503f6db884837dc9124.jpg

Link to comment
Share on other sites

08.06 na konto Poli wpłynęła kwota 40 zł i 448,11 zł w spadku po Mimi od elficzkowej -  Bardzo dziękuję.

Są już także na koncie wpłaty od : elik; Oleny84; Agat21. Dziękuję. 

Dzięki Wam Pola ma zapewniony  dobry start. Za ok. tydzień może dwa jak będą nowe zdjęcia od Murki i jej  spostrzeżenia co do zachowania suni i sugestie co do domku - to ruszymy z ogłoszeniami.

Dziękuję  jeszcze raz Toli i Fundacji ZEA,  która  pokryła pierwszy koszt odrobaczenia  i zakupi karme na miesiąc dla Poli, dzięki temu koszt hoteliku za 1 miesiąc będzie niższy zamiast 12 zł będzie policzone 10 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest super:) Jej lękliwość jest coraz mniej widoczna. Jest bardzo przymilna i trzyma się człowieka. Mimo, że chodzi na smyczy, to najczęściej plącze mi się przy nogach:) 

Chciałam jakieś fotki zrobić, ale u nas od wczoraj bardzo deszczowo i ma być deszcz cały tydzień:(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

To cierpliwie czekamy na pierwsze wieści i obserwacje :)

Pierwsze wieści to już są :). Sunia już chodzi na smyczy, nie brudzi w kojcu, zero agresji- czyli można ją wziąść na ręce i przenieść. Czekam co więcej napisze Murka.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Sunia jest super:) Jej lękliwość jest coraz mniej widoczna. Jest bardzo przymilna i trzyma się człowieka. Mimo, że chodzi na smyczy, to najczęściej plącze mi się przy nogach:) 

Chciałam jakieś fotki zrobić, ale u nas od wczoraj bardzo deszczowo i ma być deszcz cały tydzień:(

Dzięki za informacje i czekamy na zdjęcia i jak do innych psiaków ?:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Bosko <3 
A jak Polcia reaguje na starania o względy Mukiego?

Jest cierpliwa:) Ogonkiem macha i czasami mam wrażenie, że zaraz będzie brykać razem z nim. Ale ma jakiś lęk i opór przed zabawą. Gdy Muki za bardzo ją molestuje to Pola spina się i warczy, odstrasza. Stawia mu granice. Nie jest to zachowanie wychodzące poza normę. Być może miała jakieś przykre doświadczenia z psami i teraz jest ostrożna.

Link to comment
Share on other sites

Karma zamówiona, na spółkę z Muki.

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  15 kg Josera + 900 g przysmaku Josera Knuspies gratis! - Balance      
         
 

Nr artykułu 891510.5

     
         
 

1x 149,80 PLN

 

149,80 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

149,80 PLN

 
     
 
   

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...