Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

7 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

DSC_5234.JPG 

DSC_5246.JPG 

Może jestem przewrażliwiona ale... rzućcie proszę okiem i obmacajcie prawy bok sunia w okolicach lędźwi i słabizny czy to uwypuklenie to nie jest jakaś przepuklina? 

Spotkałam się już dwa razy z przepuklinami w tej przestrzeni. 

To może byc też odczyn po szczepieniu. Moi weci szczepiaw okolicach pachwiny

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Przecudna jest. Jaki to wspaniały widok ten jej uśmiechnięty pyszczek. Leki działają, więc może lepiej się czuje. Oby tak było 

Suczka jest w dobrych rękach, to i zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy weci robią zastrxyki za szybko i może się zrobic taki odczyn ale uważaj, żeby nie zrobił się ropień bo ja raz miałam taki przypadek, suce zrobił się ropień i jak pękł, na szczęście na spacerze to wylał się chyba z litr ropy. Ale mam nadzieję, że u suni się rozejdzie po kilku dniach.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, dwbem napisał:

Niektórzy weci robią zastrxyki za szybko i może się zrobic taki odczyn ale uważaj, żeby nie zrobił się ropień bo ja raz miałam taki przypadek, suce zrobił się ropień i jak pękł, na szczęście na spacerze to wylał się chyba z litr ropy. Ale mam nadzieję, że u suni się rozejdzie po kilku dniach.

Ale nasza sunia nie ma ropy przy oczach, przynajmniej anecik nic nie pisała o ropie. 

Ale uważać trzeba i dziękuję za cenne wskazówki :)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, MALWA napisał:

Ale nasza sunia nie ma ropy przy oczach, przynajmniej anecik nic nie pisała o ropie. 

Ale uważać trzeba i dziękuję za cenne wskazówki :)

ale dwbem nie pisała o ropniu odnośnie oczek tylko odnośnie tego guza. Rzeczywiście jest to jakiś miękki guzek :( Zastrzyk był robiony w pupę.

Jak będziemy za parę dni na kontroli to wet na to zerknie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

DSC_5234.JPG 

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Faktycznie widać na prawym boku guz. Nie jest to typowe miejsce na zastrzyki.

.

 

45 minut temu, Anecik napisał:

ale dwbem nie pisała o ropniu odnośnie oczek tylko odnośnie tego guza. Rzeczywiście jest to jakiś miękki guzek :( Zastrzyk był robiony w pupę.

Jak będziemy za parę dni na kontroli to wet na to zerknie.

 

Widać guz, szczególnie na tym zdjęciu, które zacytowałam wyżej. 

Teraz, jak się drugi raz wczytuję w to co napisała dwbem, to widzę, ze chodziło o guz na boku, a nie o oczka. 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wygląda cena w Lecznicy za Cardisure 5mg.Moja Sawana brała ten lek przez kilka lat.Najpierw kupowałam po10szt ale szybko zorientowałam się,że naciągano mnie.Odwiedziłam kilka Lecznic i okazało się,że najtaniej wychodziło 100tabl-opakowanie.Za 100tabl. na 3 m-ce płaciłam 220zł.

Jeżeli ta cena zadawala to mogę kupować w mojej Lecznicy i wysyłać.Przekalkulujcie.

Na pierwszej stronie wątku Sawany(wątek w podpisie) jest post rozliczeniowy i tam są podane ceny Cardisure.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Nie wiem jak wygląda cena w Lecznicy za Cardisure 5mg.Moja Sawana brała ten lek przez kilka lat.Najpierw kupowałam po10szt ale szybko zorientowałam się,że naciągano mnie.Odwiedziłam kilka Lecznic i okazało się,że najtaniej wychodziło 100tabl-opakowanie.Za 100tabl. na 3 m-ce płaciłam 220zł.

Jeżeli ta cena zadawala to mogę kupować w mojej Lecznicy i wysyłać.Przekalkulujcie.

Na pierwszej stronie wątku Sawany(wątek w podpisie) jest post rozliczeniowy i tam są podane ceny Cardisure.

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

220 zł za 100 tabletek 5 mg to dobra cena. 

Dziękuję Anula za podsunięcie pomysłu :)

Dzwoniłam do weta i po negocjacjach :D mam cenę 200 zł za 100 sztuk. Proszę o decyzję. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

220 zł za 100 tabletek 5 mg to dobra cena. 

Tak, to dobra cena,

29 minut temu, Anecik napisał:

 

Dziękuję Anula za podsunięcie pomysłu :)

Dzwoniłam do weta i po negocjacjach :D mam cenę 200 zł za 100 sztuk. Proszę o decyzję. 

a to bardzo dobra więc chyba decyzja może być tylko jedna, ale podjąć ją może tylko MALWA. Musimy na Nią poczekać :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anecik napisał:

 

Dziękuję Anula za podsunięcie pomysłu :)

Dzwoniłam do weta i po negocjacjach :D mam cenę 200 zł za 100 sztuk. Proszę o decyzję. 

W moim przekonaniu to bardzo dobra cena.Ja takiej nie uzyskałam w kilku Lecznicach.W tej jednej udało mi się wynegocjować z zapewnieniem zamawiania ale za 220zł.

Link to comment
Share on other sites

Rozpiętość cen vet jest oszałamiająca - Ovo ma mieć usuwany kamień cena od 350-500 zł + badanie krwi ok. 70 zł, każdy ew. ząb do usunięcia 150 zł. Zadzwoniłam do przychodni w miejscowości, gdzie spędzimy urlop - 150 zł + ok. 60 zł za badanie krwi!

Serdeczności zostawiam :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Anula napisał:

Nie wiem jak wygląda cena w Lecznicy za Cardisure 5mg.Moja Sawana brała ten lek przez kilka lat.Najpierw kupowałam po10szt ale szybko zorientowałam się,że naciągano mnie.Odwiedziłam kilka Lecznic i okazało się,że najtaniej wychodziło 100tabl-opakowanie.Za 100tabl. na 3 m-ce płaciłam 220zł.

Jeżeli ta cena zadawala to mogę kupować w mojej Lecznicy i wysyłać.Przekalkulujcie.

Na pierwszej stronie wątku Sawany(wątek w podpisie) jest post rozliczeniowy i tam są podane ceny Cardisure.

 

18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

220 zł za 100 tabletek 5 mg to dobra cena. 

 

17 godzin temu, Anecik napisał:

 

Dziękuję Anula za podsunięcie pomysłu :)

Dzwoniłam do weta i po negocjacjach :D mam cenę 200 zł za 100 sztuk. Proszę o decyzję. 

 

16 godzin temu, elik napisał:

Tak, to dobra cena,

a to bardzo dobra więc chyba decyzja może być tylko jedna, ale podjąć ją może tylko MALWA. Musimy na Nią poczekać :)

Rozmawiałam wieczorem z anecik. Sunia ma na razie tabletki + obiecane te, które wysłała  Marysia O.  Starcza jeszcze na miesiąc. 

Anecik zakupi tabletki Cardisure za 200 zl 100 tabletek. Bedzie to koszt raz na pół roku. 

We wtorek anecik wyobiera się z sunia do weta w celu obejrzenia zmiany na boku i kontroli oczek. Zostanie dokupiona maść do smarowania miejsc wokół oczek, bo to jest malutka tubka, a oczka smarowane są 2 x dziennie.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Rozpiętość cen vet jest oszałamiająca - Ovo ma mieć usuwany kamień cena od 350-500 zł + badanie krwi ok. 70 zł, każdy ew. ząb do usunięcia 150 zł. Zadzwoniłam do przychodni w miejscowości, gdzie spędzimy urlop - 150 zł + ok. 60 zł za badanie krwi!

Serdeczności zostawiam :)

Mam wrażenie, ze cena zależy od wielkości miejscowości i od rodzaju sprzętu jakim dysponuje wet. Choć nie zawsze ......

W mojej rodzinnej miejscowości, a jest to wieś, jest 3 wetow. Gabinety słabo wyposażone, bez sprzętu. Tylko pani weterynarz, do ktorej jeżdżę z moimi psami ma ekg, usg i pobiera krew. Wprawdzie tylko na zapisy i zaraz w drzwiach stoi kurier z pojemnikiem, by przewieźć material do badań. I u tej pani jest najtaniej....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...