Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Dnia 30.05.2018 o 09:33, Anecik napisał:

Cardisure też dostaje 5 mg 2 razy dziennie po 1/4 tabletce, więc jeśli mogłabym prosić w imieniu suni..... :) Byłybyśmy wdzięczne. Adres wyślę.

Cieszę się, że lek się przyda. Przy takim dawkowaniu 28 tabletek wystarczy na dłużej. Wyślę lek jutro listem poleconym. :-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2018 o 20:27, Anecik napisał:

Sunia już po wizycie. Waży 11,800, jest w wieku ok.10,11 lat. Ma zastoinową niewydolność serca - dostała 2 lekarstwa które powinna już w zasadzie brać zawsze, na zmiany pod oczami dostała maść i krople do oczu. Po oczyszczeniu tych miejsc pod oczami ma teraz żywe mięso :( Bardzo ciężko oddycha, ładnie je. Zakupiłam jej preparat na kleszcze oraz tablety na robale. Faktura wystawiona na elik na kwotę 188 zł - wet wyśle pocztą. Jest wysterylizowana.

 

Dnia 23.05.2018 o 01:38, MALWA napisał:

Dziekuje za szubka wizyte.

Bardzo smutna wiesc o chorym serduszku, ale w tej calej sytuacji suczk miała szczescie, ze jest w hoteliku, bo w przeciwnym rązie  nadal bysmy niec nie wiedzialy, ze suczka jest tak powaznie chora. 

Jakie leki otrzymala na serce ?

Co do oczek, to czym sa spowodowane zmiany pod oczami, czy sa tak samo duze w obu oczach ? Czy czyszczenie odbylo sie pod znieczuleniem ? Jakie leki zalecono ?

Czy faktura na 188 zl zawiera rowniez koszt zakupu lekow ?

 

Dnia 23.05.2018 o 07:24, Anecik napisał:

Na serce dostała Enarenal i Cardin Sure.  Ma brać stale - jeden z nich jest ludzki ponieważ weterynaryjny jest bardzo drogi. 

Czyszczenie oczek odbyło się bez znieczulenia ponieważ musiałaby być znieczulana przy każdym czyszczeniu które mam wykonywać przed każdym smarowaniem maścią (przynajmniej na razie).  Stan oczu jest spowodowany zaniedbaniem. Zmiany są jednakowe w obu oczkach. Zalecono Dicortineff - vet i Neomycynę 

188 zł to koszt wizyty razem z lekami. Na serduszko na jakiś czas wystarczy,  na oczy pewnie trzeba będzie dokupić.  Później rozliczę transport.  Dziś ją odrobaczę a w sobotę lub niedzielę wykąpię i zakropię na pchły i kleszcze. 

 

10 godzin temu, b-b napisał:

Ponowie pytanie .

Witaj b-b  !

Odpowiedz na pytanie powyzej w zacytowanych postach. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

 

 

 

Witaj b-b  !

Odpowiedz na pytanie powyzej w zacytowanych postach. 

Bardzo dziękuję i aż mi głupio,że zabrałam Ci czas na wyszukanie powyższych postów.

Czyli wychodzi na to ,że oczka to efekt zaniedbania.

Oby to tylko było To.

Miłego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2018 o 22:07, MALWA napisał:

Spiesze poinformowac, ze na bazarku cegielkowym wygralo imie AJKA  :)

A zatem mamy Ajkę !

Tak słabo zaznaczyłaś kochana MALWO, tak ważną sprawę, że muszę to powtórzyć  :)

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście pod zdjęciami AJKI  wpisałam informację z dnia  21 maja 2018r., kiedy sunia trafiła do Anecik oraz z następnego dnia, kiedy to Ajka została dowieziona do weterynarza na badanie i wynik tego badania - tj. stan oczu i chore serduszko + leki , które obecnie przyjmuje. 

Mam nadzieję, że teraz będzie to bardziej przejrzyste dla osób, które przychodzą tu po raz pierwszy, i dla wszystkich, którzy szukają aktualnych wiadomości o suni. Wszystko jest na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam przed chwila swoją stała deklarację. jaki jest aktualny stan finansów suni? Czy faktura za leczenie została opłacona? Byłoby super fajnie znać jej aktualną sytuację, bo teraz jak ktoś wchodzi to pomyśli, że sunia ma duży zapas i nie potrzebuje wsparcia, a przecież tak nie jest.

Nie gniewajcie się, ja sie nie czepiam, tylko martwię o Ajkę:(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Ewa Marta napisał:

Wpłaciłam przed chwila swoją stała deklarację. jaki jest aktualny stan finansów suni? Czy faktura za leczenie została opłacona? Byłoby super fajnie znać jej aktualną sytuację, bo teraz jak ktoś wchodzi to pomyśli, że sunia ma duży zapas i nie potrzebuje wsparcia, a przecież tak nie jest.

Nie gniewajcie się, ja sie nie czepiam, tylko martwię o Ajkę:(

Dziekuje za wplate dla Ajki !

Suni co miesiac brakuje 180 zl na hotel :(

Stan finansow jest taki, jaki wykazuje elik na pierwszej stronie.

Od Anecik wiem, ze do elik wyslano 2 faktury od weta. Jedna na 188 zl za pierwsza wizyte. Nie dopytalam ile kosztowala druga wizyta. Anecik otrzymala tez zamowiony wczesniej lek Cardisure za 200 zl. Za maj zostanie wystawiona faktura za hotelowaniw 12 zl za dobe od 21 maja + transport. 

Licze, ze do zaplacenia wyjdzie okolo 550-600 zl.

A zatem Ajka wcale nie ma duzo kasy......

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, MALWA napisał:

A zatem Ajka wcale nie ma duzo kasy......

No właśnie:( Ja na pewno coś dorzucę od moich dobrych Aniołów, którzy wplacają co miesiąc pieniądze na psiaki, ale nie wiem jeszcze ile to będzie.  Mam nadzieję, że nie mniej niż 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

No właśnie:( Ja na pewno coś dorzucę od moich dobrych Aniołów, którzy wplacają co miesiąc pieniądze na psiaki, ale nie wiem jeszcze ile to będzie.  Mam nadzieję, że nie mniej niż 100 zł.

Pieknie dziekuje za pomoc dla Ajki !

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, pieniądze na bazarek bardzo proszę przesyłajcie na inne konto, nie na konto sunieczki. Konto bazarkowe poda lub już podała MALWA.

Ogromnie Was o to proszę. Jestem skarbnikiem dla 7-miu psiaczków i każdy przelew na niewłaściwe konto powoduje, że muszę robić dodatkowe przelewy pomiędzy kontami. Wierzcie mi, przy takiej ilości kont nie jest to prosta sprawa i powoduje dodatkową, niepotrzebną stratę czasu, którego ciągle mi brakuje.

Bardzo Was proszę o wyrozumiałość    340932189_gifproszcy.gif.132836d4b93279a3b0cad5fe947a95a3.gif    i z góry dziękuję      buziak.gif.3c334bad53e0fc88a22931dedcae64b3.gif

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Malwo

 juz mam wszytkie pieniazeczki od cudnych cioteczek z kramiku Nadziejkowego

 dla Dramcia

 kazdenki pieniazek wazny ogromnie

 Beda wiec dla laluni ruduni

 slij mi ciociu num konta

                         jest 30 zlociaszkow dla lalusi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...