Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

36 minut temu, dwbem napisał:

A gdzie na tych Bielanach? Bo mieszkam na Bemowie Lotnisku więc dosyć blisko. Tylko musiałabym zostać poinstruowana jak ta wizyta powinna wyglądać.

bardzo blisko Parku Chomicza...

 

edit. dwbem bardzo Ci dziękuje za propozycje:) zmieniłam jeszcze tytuł watku- może znajdziemy doświadczonego wizytatora, a jeśli nie to skorzystam z Twoich 'usług' i spróbuje poinstruować Cie najlepiej jak potrafie:)

Napisałam tez Panu, że rozmawiałam z Panią z Fundacji i jest wszystko ok, ale jeszcze z racji dużej odległości chciałbyśmy przeprowadzić krótką wizyte u nich;) zobaczymy co odpisze...w sumie lepiej dmuchac na zimne...macie racje;)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z Panem, powiedział, że zaprasza na wizyte ale pasuje im tylko niedziela. Powiedział, żebym się nie martwiła, że decyzja jest podjęta w 100% wspólnie z cała rodzina i przedyskutowana. Też rozmawialismy o Nikusiu i o zapoznaniu piesków. To jest taka rodzina bardzo psiolubna, Pan nawet opowiadał że córka kiedyś z koloni przywiozła jakiegoś pieska przybłęde i miał u nich zostać ale ktoś ze znajomych się w nim zakochał i go przygarną. Państwo oczywiście mieli potem wiesci na bieżąco jak sobie radzi i dużo zdjęć.

Teraz po śmierci tego pieska podobnego do Gracji tez myśleli, że przygarną pierwszego który się przybłaka ale akurat żaden się nie trafił...

 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, mdk8 napisał:

Iza -  dorcia2 mieszka na Bielanach i Usiata 

Jo37 jest z Ochoty ale może da radę podjechać i z Woli  jest agat21

dziękuje Małgosiu  <3

napisałam do dorci skoro miałaby najbliżej....teraz tylko pytanie czy ta niedziela będzie jej pasować...

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, zachary napisał:

Kiyoshi, może jest tak, że pani domu to osoba mniej śmiała i pan wszystko załatwia... Skoro obgadane z całą rodziną to okey. Dla spokoju Twojego to osobista rozmowa z rodziną byłaby kropką nad i. Czyli niedziela i kto?. Dorcia2?. 

Iwonko, tak, mysle, że Pan tutaj wszystko załatwia...zwykle tak jest, że w rodzinie jedna osoba załatwia adopcje, zdecydowanie częściej mąż. Zapytałam dorcie- wysłałam priv- jesli niedziela będzie jej pasować to bedzie wizyta. Jesli nie to postaram się zapytać jeszcze kogoś, ale na razie czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, mdk8 napisał:

Iza spróbuj jeszcze napisać do Jo37  Asia  robi dużo wizyt. 

Tak Asia robila mi wizyte dla Lalki i wiem ze jest wspaniala wizytatorka :)

Ale

14 godzin temu, agat21 napisał:

Ale piękne wieści :) 

Mam mocno zawalony weekend przed kolejnym poniedziałkowym wyjazdem, ale jeśli nikt się nie znajdzie, to pojadę na Bielany w niedzielę na kwadransik poznać nową rodzinę Gracjusi

Agatko dziekuje Ci slicznie! Jesli mozesz podjechac do Panstwa to bede bardzo wdzieczna. Podam Ci pozniej namiary na priv :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

W razie czego to ja też mogę zrobić wizytę.

Joasiu kochana...to jednak Ciebie poproszę, jesli to nie za daleko i dasz rade) bo Agat ma tyle na głowie że jednak daruje jej kolejne "zlecenie" na niedziele (ale bardzo, bardzo dziękuje za chęci!

To będziesz wizytowała dla dwóch moich radysianek :) i w dodatku przyjaciółek:) (pierwsza była Lalka)

 

Dodam że przed chwilą dorcia2 tez odpisała, że może wizytować. Wspaniali jesteście dogomaniacy ze stolicy :D <3

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Jo37 napisał:

W razie czego to ja też mogę zrobić wizytę.

Asiu zaraz wysylam Ci namiary na Pana

 

Gracja byla u weta - pieknie wpakowala sie na siedzenie samochodu, zostala zachipowana i tez wet ja obejrzal- nie robilysmy USG bo nie ma absolutnie zadnych oznak ciazy (a to bylaby koncowka ciazy). Sunia wazy obecnie 23 kg

Takze teraz pozostaje czekac na wizyte i jej wynik i jesli jo potwierdzi ze jest dobrze to w srode Gracja bedzie sie przeprowadzac

Strasznie sie denerwuje

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kasiainat napisał:

Za czipowanie Gracji zapłaciłam 60 zł. Książeczka założona i uzupełniona.

Dziękuje Kasiu:) piękna książeczka. Zaraz wszystko ureguluje. Ciekawe czy jo37 dodzwoniła się do Pana w sprawie wizyty....

 

Na koncie Gracji deklaracja od Livka- 10 zł- DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

Po kilku perturbacjach jednak okazało się, że wizyte zrobi dla nas dorcia2 :) DZIĘKUJE:) troszkę trudno było dopasować możliwości czasowe Państwa i wizytatora ale JEST:)

Dziękuje jo37 za wszystko ! :)

Wizyta jutro o 18tej, będzie cała rodzina w komplecie. Trzymajcie kciuki.

Jesli dorcia uzna że jest ok to Gracja przeprowadzi się w środe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...