Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Kobietki, temat nie związany z Gracja, ale potrzebuje pomocy. CZY MAMY NA DOGOMANII KOGOŚ OD BERNARDYNÓW?????
Mamy w przytulisku od kilku dni 2 szczeniaki ok. 8 tygodniowe tej rasy. Chciałabym prosić o pomoc w poszukiwaniu domu, kogoś kto zna się na rasie i jej potrzebach.

A to one: Samba i Jazz.

20180324_105918.thumb.jpg.fcc0041de76b84968f6239ed53cf2b10.jpg

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Elisabeta napisał:

Kiyoshi, to miejsce na Dogo pewnie znasz:

https://www.dogomania.com/forum/forum/373-bernardyn/?_fromLogin=1

Na kilku wątkach tam piszą o tej Fundacji:

http://bernardyn.org.pl/

Może... 

kurcze...ten watek juz 'nie żyje" :( wiele lat nikt tam nie zaglądał:(

mam ograniczone zaufanie do Fundacji:( eh....nie wiem kogo prosić. Napisałam do ANETTTA ale ona chyba tez juz odeszła z dogo:(

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, zorka4 napisał:

A z facebooka -  P. Marta Zaniewska? zajmuje się molosami, ma pod opieką bernardyny. Niesamowita osoba. Może będzie mogła jakoś pomóc, doradzić. 

https://m.facebook.com/profile.php?id=100001732304290&ref=content_filter

 

Tak, kojarze Marte z jej działalności...chyba napisze do niej. Nie szukam DT ani Fundacji która przejmie maluchy, u nas nie mają źle. Chce tylko pomocy przy adopcji, bo chyba moje schematy w przypadku olbrzymów się nie sprawdzą:( dzięki za podpowiedź

3 godziny temu, mgog napisał:

Fundacja działa prężnie mają stronę na facebooku

https://www.facebook.com/bernardyn.skrzywdzonych/

spróbuje napisać. Może chociaż wstawią ogłoszenie adopcyjne na swoją strone prawda?

 

Dzięki dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Spokojnego poniedziałku dla naszej Gracjanki i jej Przyjaciół. happy.gif Chyba dziś wszyscy jesteśmy lekko śnięci z rana... 

Witamy

O tak- ciezki poranek! Wczoraj dorobilam Gracji kolejne dla olxy to teraz ma juz 9!! Ale telefon milczy- mysle ze w jej przypadku bedzie jeden telefon i to wlasnie ten wlasciwy- teraz tylko musza sie odnalesc ;)

Link to comment
Share on other sites

Przelałam stałą dla Gracjelli za marzec i kwiecień. Kiyoshi...przypominaj proszę, bo tyle mam zobowiązań...a Gracja najnowsza i nie zapisałam od razu w kalendarzu.  Będę marudna...ale myślę, że trzeba zmienić fotki w ogłoszeniach. Gracja pięknie się prezentuje z profilu, cała sylwetka. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, zachary napisał:

Przelałam stałą dla Gracjelli za marzec i kwiecień. Kiyoshi...przypominaj proszę, bo tyle mam zobowiązań...a Gracja najnowsza i nie zapisałam od razu w kalendarzu.  Będę marudna...ale myślę, że trzeba zmienić fotki w ogłoszeniach. Gracja pięknie się prezentuje z profilu, cała sylwetka. 

Z profilu? ale ja nie mam takich zdjęć:(

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, zachary napisał:

Wiem Iza, że nie masz ale może trzeba spróbować ją "złapać", bo nam jej pysio wydaje się słodki i cudny, kochany...ale on nie pokazuje przeglądającym ogłoszenia jaka ona jest zgrabna, ładnie umaszczona, jakie ma uroczo roztrzepane uszy....

dobrze) to będzie zadanie dla Kasi na najbliższy czas, żeby złapać ją z boku, z profilu, w ruchu tak?

Każdy ma trochę inny gust i rzezczywiście nigdy nie wiadomo co kogo ujmie:)

Ja czasem robie takie eksperymenty na olx, że np. co jakiś czas zmieniam zdjęcie głowne np. na 3-4 dni, i porównuje sobie oglądalność;) zwykle mój schemat się potwierdza (oczy rządzą) jednak to nie chodzi o ilość tylko o jedną jedyną osobę - tą własciwą- do której trzeba dotrzeć, więc...będziemy działać inaczej;)

 

A tak w ogóle to Kasia ostatnio mi mówiła, że Gracja jest wspaniała i naprawde idealna!

Link to comment
Share on other sites

Oczy...pewnie, że ważne i mówią bardzo dużo ale może ja ślepa kura i nie zauważyłam w ogłoszeniu całej postaci Gracji i dlatego tak napisałam...  Myślę, że człowiek chce zobaczyć jak się prezentuje cały piesek a nie tylko pyszczek...Iza, Ty jesteś specjalistką od ogłoszeń, potrafisz ocenić zainteresowanie ogłoszeniem, umiesz cudnie zaprezentować psa więc ja...przepraszam,że dorzuciłam swoją uwagę. 

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, oczy są bardzo ważne.Raz nawet  pani zakochała się w oczach naszego tymczaska, który miał je na zdjęciu zamknięte , hihihi. Ma super dom od 10 lat.

Zgadzam się też z zacharym ,że powinna być widoczna cała sylwetka psa. Nie wszyscy np. lubią psy z niskim podwoziem , a niektórzy właśnie szukają psa krótko łapkiego. Gusty są bardzo , na szczęście, zróżnicowane. Czasem kogoś zauroczy np.plamka koło ogona albo sam ogon.

Trzymam kciuki za dobry domek dla suni idealnej.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Gracjanki.  Jak zawsze z kciukami i ciepłymi myślami. happy.gif

Rzeczywiście Gracja zyskuje, jak się widzi jej całą sylwetkę. To widać na zdjęciach z Radys, mimo ze była wtedy taka smutna i zagubiona. Oczy i spojrzenie ma też cudne. Cała jest cudna. I Domek ją znajdzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...