Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Dziewczynki dziekuje Wam bardzo za porady

Poprosze Kasie o kilka zdjec calej sylwetki Gracji- moze sie uda dorobic zeby byly jakies nowe poza tymi z Radys

A dla Was mam takie zadanie w wolnej chwili- jakbyscie mogly wybrac z tych zdjec Gracji ktore juz sa to co Was najbardziej urzeka? Dobra? Jest duzo ogloszen takze zdjecia glowne moge w kilku pozmieniac i zobaczymy

 

Ps jeszcze tylko dodamze jestem praktycznie pewna ze w kazdym ogloszeniu Gracji ktore zrobilam jest przynajmniej jedno zdjecie z tych z Radys ktore prezentuje jej cala sylwetke

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Ps jeszcze tylko dodamze jestem praktycznie pewna ze w kazdym ogloszeniu Gracji ktore zrobilam jest przynajmniej jedno zdjecie z tych z Radys ktore prezentuje jej cala sylwetke

Zgadza się. happy.gif 

Bardzo chcemy Domu dla naszej Gracjelli, ale chyba trzeba cierpliwie poczekać. Kiyoshi, pokazałaś nam Grację 13 lutego. To naprawdę niedawno. Bezdomniakom z Dogo różnie się wiedzie na drodze do Domku i niektóre muszą czekać. Podpalane i czarne podobno dłużej.  A jeśli chodzi o fotki, to Kasia od początku pisze, że Gracja nie chce współpracować. Są takie psiaki. Ciężko im chyba robić zdjęcia.

Mnie urzeka wiele fotek Gracjanki. ale zakochani tak mają.happy.gif Pewnie takich w ogłoszeniach się nie daje. Na przykład te pierwsze ze str 4. Gracja zaraz po przybyciu do Kasi. Na legowisku patrząca w obiektyw albo śpiąca... Fotki z Lalką na śniegu. Z ostatnich te w  ruchu. Gracja taka trochę przyczajona jak panterka. Ale to nie do ogłoszeń...

Ta jest cudna.

IMG_1190.JPG 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ej- zapomnialam o tych zdjeciach z 4 strony ;) dobrze ze przypomnialas! Wykorzystam je

A to ktore wskazalas jest jako glowne w niektorych ogloszeniach- tez ke baaardzo lubie

I masz racje- Gracja dopiero 1,5 miesiaca czeka na dom :) Kasia mowila ze ostatnio troche schudla pewnie tez oswoi sie z aparatem i nastepna sesja przyniesie moze zdjecia calej pieknej i zgrabnej damy :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Dla mnie Gracja na tym zdjęciu jest smutna.

No tak- to fakt ze troche smutno ale ona ma taki pyszczek po prostu

9 minut temu, zachary napisał:

Spokojnie, lepiej niech poczeka aniżeli ma wrócić z kiepskiej adopcji. Kiyoshi, może niedługo zrobi się zielono, kwiatowo a Kasi ktoś pomoże przy cyknieciu nowych fotek. 

No wlasnie :) w zieleni bedzie jej do twarzy

Dzis troszke poprzestawiam zdjecia w ogloszeniach- zrobie wieksza roznorodnosc

A Wy prosze- wszyscy teraz skupiamy dobre mysli ze Gracjami w kwietniu jest juz w swoim wymarzonym domu :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Wysyłam ciepłe myśli do Gracjanki i do Domku, który gdzieś jest i szuka swojej Gracji. happy.gif

Dziekuje!

 

A ja mam jeszcze do Was pytanie- czy uwazacie ze w ogloszeniach powinnam pisac ze Gracja to wieksza sunia czy srednia?? Jak oceniacie te 20-22 kg??

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

A ja mam jeszcze do Was pytanie- czy uwazacie ze w ogloszeniach powinnam pisac ze Gracja to wieksza sunia czy srednia?? Jak oceniacie te 20-22 kg??

Chyba średnia... Tak do ok 25 kg to chyba średniaki. A Gracjanka jeszcze nam może schudnie... happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć , każdy może patrzeć inaczej według mnie średniak to tak do 30 kg ale dla kogoś 30 kg to już pies duży. Poza tym psiak może być np. szczupłej budowy i wagowo będzie średniak ale na wysokość będzie większy. Są psiaki które mają w kłębie tyle samo ale wagowo są dwa razy większe jeden od drugiego.

pisanka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2018 o 10:27, Onaa napisał:

Trudno powiedzieć , każdy może patrzeć inaczej według mnie średniak to tak do 30 kg ale dla kogoś 30 kg to już pies duży. Poza tym psiak może być np. szczupłej budowy i wagowo będzie średniak ale na wysokość będzie większy. Są psiaki które mają w kłębie tyle samo ale wagowo są dwa razy większe jeden od drugiego.

 

Dzięki za rade. Zmieniłam w ogłoszeniu : "większa" na "średnia"... po tym co napisałaś zdałam sobie sprawe, że to jednak będzie lepsze określenie Gracji;)

Dziś trochę poprawiłam ogłoszenia Gracji. Zmieniłam niektóre zdjęcia, troszkę opis...

MOże teraz się uda :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...