Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

10 godzin temu, elik napisał:

Gabrysiu, MALWA  nie ma tych zdjęć na komputerze. Ja wklejałam Jej do jednego postu, a Ona przeklejała je do swoich postów. 

Jeśli chodzi o opcję kopiuj wklej, to na Dogo się nie sprawdza,

Trzeba sobie zdjęcia zapisać i wrzucać z komputera

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Jeśli chodzi o opcję kopiuj wklej, to na Dogo się nie sprawdza,

Trzeba sobie zdjęcia zapisać i wrzucać z komputera

Sprawdza się Gabrysiu. Tak robię, gdy przerzucam fanty, które nie znalazły nabywców na ostatnim bazarku. Kopiuję je z poprzedniego, do nowego bazarku. Rzecz w tym, żeby te zdjęcia, które są bazą do wklejenia  do nowego postu, pozostały na dogo. Nie można ich kasować, bo wtedy właśnie znikną te w nowym poście.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Sprawdza się Gabrysiu. Tak robię, gdy przerzucam fanty, które nie znalazły nabywców na ostatnim bazarku. Kopiuję je z poprzedniego, do nowego bazarku. Rzecz w tym, żeby te zdjęcia, które są bazą do wklejenia  do nowego postu, pozostały na dogo. Nie można ich kasować, bo wtedy właśnie znikną te w nowym poście.

A to niespodzianka, mnie się nie wklejają.

No nic, najważniejsze, żeby MALWIE się udało

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

A to niespodzianka, mnie się nie wklejają.

No nic, najważniejsze, żeby MALWIE się udało

Trzeba zaznaczyć kopiowane zdjęcia (zaniebieszczyć) i nie wolno kasować potem tych zdjęć źródłowych. To warunek, żeby te nowe nie zniknęły.

MALWA musi skopiować na dysk kompa, bo ja muszę kasować jedne zdjęcia, żeby wkleić Jej następne. Inaczej w bazarku byłyby wszystkie fanty podwójnie :)

Albo ja spróbuje wkleić zdjęcia fantów nie na watek, a na PW i tam już mogą być wszystkie i nie będą widoczne.

Jeśli MALWA  się nie zniechęciła, to zobaczymy czy tak się uda :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Trzeba zaznaczyć kopiowane zdjęcia (zaniebieszczyć) i nie wolno kasować potem tych zdjęć źródłowych. To warunek, żeby te nowe nie zniknęły.

Dzięki Elu,  przydadzą mi się te wskazówki na przyszłość.

A tymczasem czekamy na fotki Gwiazdeczki

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Witam wszystkich !

 

Martwi mnie brak zdjęą - miały być w weekend..............

MALWA, możesz kikou podesłać mój nr telefonu - może jak nie ma czasu wstawiać, to może mi wysłać MMSem... Skoro udało się jej wysłać zdjęcia na Twój telefon, to z moim też nie powinna mieć problemów.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

MALWA, możesz kikou podesłać mój nr telefonu - może jak nie ma czasu wstawiać, to może mi wysłać MMSem... Skoro udało się jej wysłać zdjęcia na Twój telefon, to z moim też nie powinna mieć problemów.

Ok, dziękuję. Jutro wyślę jej tel z prośba o przesłanie zdjęć do Ciebie.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, MALWA napisał:

Pisalam rano do kikou, ze prosze o wstawienie zdjec, ktore mialy byc wstawione w weekend.

Kasia odpisala mi ok.  

Ale jak widze zdjec nadal nie ma.

Jeżeli brakuje jej czasu to naprawdę może mi wysłać mmsem. To nie zajmuje tyle czasu, ile wejście na wateki wklejenie zdjęć na forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...