Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Przed chwilą, MALWA napisał:

 

1 minutę temu, MALWA napisał:

Tysiu, tekst wdpanialy !

Tylko musimy wziąć  pod uwagę to, ze moze się okazać, ze Gwiazdka będzie musiala przejść operację i ewentualny dom staly musialby poczekać... I mam nadzieje, ze poczeka.....   

Dobry dom poczeka... :)
A może by sunia już na czas rekonwalescencji zamieszkała u siebie? ;)
Tak mi się marzy.

Nie wiesz, czy ktoś może będzie odwiedzał kikou w najbliższym czasie? Poprosilibyśmy o zdjęcia Gwiazdki... Niestety, ja mieszkam za daleko i nie jestem zmotoryzowana, by tam pojechać :(.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Gwiazdeczka otrzyma pomoc od Skarpety Talcott więc proszę o podanie mi nr konta na pw, prześlę je skarbnikowi

Bardzo serdecznie dziękujemy :) To ja jestem skarbnikiem Gwiazdeczki i prześle nr konta nw PW.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, MALWA napisał:

Gwiazdka do weta bedzie umawiana po 4 lutym, bo wówczas weterynarz wraca z urlopu.

Gwiazdka bedzie miała wykonane usg i po tym badaniu ustalimy co dalej. Na razie nie wiemy czy byla sterylizowana, a usg nam to pokaże. 

Niestety USG nie daje 100% pewności, ale poczekamy, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dobry dom poczeka... :)
A może by sunia już na czas rekonwalescencji zamieszkała u siebie? ;)
Tak mi się marzy.

Nie wiesz, czy ktoś może będzie odwiedzał kikou w najbliższym czasie? Poprosilibyśmy o zdjęcia Gwiazdki... Niestety, ja mieszkam za daleko i nie jestem zmotoryzowana, by tam pojechać :(.

Nie wiem czy obecnie kikiou ma u siebie psiaki z dogo. 

Ja tez mam daleko.

Link to comment
Share on other sites

Malwa, bardzo przepraszam, że nie dołożyłam się do bazarku, ale miałam tak zajęte ostatnie dni łącznie z weekendami, że nie mogłam pomyśleć coby tu podarować. Zrobiłaś bazarek biżuteryjny, więc może dorzucę swoją srebrną bransoletkę, która bardzo jest ładna i dość oryginalna - zrobiona ze srebrnych sześcianików, a w środku w nich są kolorowe szkiełka. Kupiłam ją kiedyś na licytacji fundacji dla zwierząt i bardzo ją lubię, ale niech posłuży dalej zwierzętom, czyli Gwiazdeczce. Czy zdążę dołożyć do Twojego bazarku?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Witaj Gwiazdeczko w kolejny lutowy dzień - czoraz bliżej wiosna.

Podobno ukraiński świstak Timka III przepowiedział wczoraj, w Dzień Świstaka, szybką i bardzo ciepłą wiosnę. W ciągu 6 tygodni ma przyjść. happy.gif

Ciekawe, co na to świstak amerykański...iconwink.gif

Dobrej soboty dla Gwiazdki i jej wiernych Przyjaciół. happy.gif 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2018 o 23:05, Yoana napisał:

Poproszę nr konta :)

 

23 godziny temu, MALWA napisał:

Elik, moge prosic o wyslanie konta Gwiazdki ?

Mój laptop padł, i mam problem z wysyłaniem pw. 

Oczywiście, już wysyłam. Przepraszam, że nie było mnie wczoraj u żadnego psiaczka, ale chciałam podciągnąć prace przy bazarku i jajęło mi to sporo czasu.Ale bazarek może już dzisiaj ruszy :)

Gwiazdeczka jest jednym z beneficjantów tego bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Elisabeta napisał:

Podobno ukraiński świstak Timka III przepowiedział wczoraj, w Dzień Świstaka, szybką i bardzo ciepłą wiosnę. W ciągu 6 tygodni ma przyjść. happy.gif

 

Wystarczy mieszkać kilkanaście lat na wsi. Wiosna tuż : ), po roślinach i ptakach widzę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Gwiazdka  ewidentnie  rozbłysnęła u kikuo.

C

kikou , czy potrzebujesz kołdry i inne manele dla psów?

Jeśli ktoś ma niepotrzebne to chętnie wezmę, od sierpnia bylo ledwie kilka suchych dni. Praktycznie codziennie mamy wszystko w błocie....

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze garść nowin. 

Gwiazdka boi się mężczyzn, ucieka przed nimi. Jak juz sie zupełnie oswoiła to zaczęła szczekać jak szalona jak tylko usłyszy cokolwiek na podwórku. A poza tym ma dobry nastrój od rana i zwykle łapką zaczepia do zabawy. I wcale nie jest otyła tylko ociupinkę okrągła.

Tak jak juz wspominalam Malvie. Nasz doktor od usg dopiero jutro jest po 3tygodniowej nieobecności i dopiero jutro bedziemy ustalac jakieś terminy na usg i potem na ew. zabieg. Dam znać kiedy i co. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kikou napisał:

Jeszcze garść nowin. 

Gwiazdka boi się mężczyzn, ucieka przed nimi. Jak juz sie zupełnie oswoiła to zaczęła szczekać jak szalona jak tylko usłyszy cokolwiek na podwórku. A poza tym ma dobry nastrój od rana i zwykle łapką zaczepia do zabawy. I wcale nie jest otyła tylko ociupinkę okrągła.

Tak jak juz wspominalam Malvie. Nasz doktor od usg dopiero jutro jest po 3tygodniowej nieobecności i dopiero jutro bedziemy ustalac jakieś terminy na usg i potem na ew. zabieg. Dam znać kiedy i co. 

Dzięki kikou za zdjęcia i info naszej Gwiazdeczce :)

A czy po oswojeniu się nadal boi się mężczyzn ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...