Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Gwiazdeczka nasza kochana! :) cudowna!

Chociaż, przepraszam, ale zdjęcia średnio nadają się do ogłoszeń :( przydałaby się ładna sesja w wolnym czasie - chociażby łóżkowa czy spacerowa. Tutaj nasza Gwiazdka wyszła niekorzystnie.
20180130_140634_Film3-1.thumb.jpg.8cb3accd9402af6ae953cbd62a9cf656.jpg.15607982fb2d98150a3cf97fbe93ed36.jpg - to można wykorzystać jako główne, tło wyszło ładne, kontrastujące z sunią :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Gwiazdeczka nasza kochana! :) cudowna!

Chociaż, przepraszam, ale zdjęcia średnio nadają się do ogłoszeń :( przydałaby się ładna sesja w wolnym czasie - chociażby łóżkowa czy spacerowa. Tutaj nasza Gwiazdka wyszła niekorzystnie.
20180130_140634_Film3-1.thumb.jpg.8cb3accd9402af6ae953cbd62a9cf656.jpg.15607982fb2d98150a3cf97fbe93ed36.jpg - to można wykorzystać jako główne, tło wyszło ładne, kontrastujące z sunią :) 

Ale to za mało do ogłoszeń :( Chociaż 8 ładnych zdjęć by się przydało. Bez ładnych zdjęć nie ma sensu robić ogłoszenia. 

Same łóżkowe zdjęcia to tez nie nadają się do ogłoszeń. Jedno, dwa tak, ale reszta z ruchu.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Ale to za mało do ogłoszeń :( Chociaż 8 ładnych zdjęć by się przydało. Bez ładnych zdjęć nie ma sensu robić ogłoszenia. 

Same łóżkowe zdjęcia to tez nie nadają się do ogłoszeń. Jedno, dwa tak, ale reszta z ruchu.

To prawda... ale lepsz rydz niż nic :( można wziąć zdjęcia z pierwszej strony... dopóki kikou nie dorobi więcej zdjęć. Aczkolwiek też są takie sobie...

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Aska7 napisał:

Dobre zdjęcie to połowa sukcesu jak mówi mój TZ. 

Bo to prawda, przynajmniej w większości przypadków.

Moje zwierzaki miały akurat foty, gdzie wyglądały jak obraz nędzy i rozpaczy i dlatego je wybrałam.

Ludzie niestety inaczej podchodzą do sprawy.

Dlatego ładne zdjęcia są bardzo ważne.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Gwiazdeczka nasza kochana! :) cudowna!

Chociaż, przepraszam, ale zdjęcia średnio nadają się do ogłoszeń :( przydałaby się ładna sesja w wolnym czasie - chociażby łóżkowa czy spacerowa. Tutaj nasza Gwiazdka wyszła niekorzystnie.
20180130_140634_Film3-1.thumb.jpg.8cb3accd9402af6ae953cbd62a9cf656.jpg.15607982fb2d98150a3cf97fbe93ed36.jpg - to można wykorzystać jako główne, tło wyszło ładne, kontrastujące z sunią :) 

Tu Gwiazdeczka ślicznie wygląda.

Elik, kochana proszę podaj nr gwiazdeczkowego konta, przeleję pieniążki z bazarku cegiełkowego

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To prawda... ale lepsz rydz niż nic :( można wziąć zdjęcia z pierwszej strony... dopóki kikou nie dorobi więcej zdjęć. Aczkolwiek też są takie sobie...

Moim zdaniem nie warto robić ogłoszenia z  byle jakimi zdjęciami i dopiero potem wymieniać zdjęcia. Zanim się je wymieni, to ogłoszenie spadnie kilka, kilkanaście stron w dół i po sprawie. Mało kto tam dotrze. 

Zdjęcia z pierwszej strony też nie nadają się do ogłoszeń  :(

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem... ja wiem, że elik zalecała zaczekać... ale nie mogłam się oprzeć... tylko nie bijcie :).... zrobiłam Gwiazdeczce ogłoszenie na olx na Wrocław.
Z namiarami na ewu, ale mogę zmienic oczywiście... 

Powiedzcie czy opis może być (bo mam skłonność do "gadulstwa" w ogłoszeniach), czy w ogóle wszystko :) - jak będą lepsze zdjęcia to podmienię (tzn wystawię ogłoszenie jeszcze raz :) - usunięcie i ponowne zrobienie ogłoszenia, ale z nowymi zdjęciami to chwila roboty).
https://www.olx.pl/oferta/komu-gwiazdke-z-nieba-CID103-IDrKi81.html

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ja wiem... ja wiem, że elik zalecała zaczekać... ale nie mogłam się oprzeć... tylko nie bijcie :).... zrobiłam Gwiazdeczce ogłoszenie na olx na Wrocław.
Z namiarami na ewu, ale mogę zmienic oczywiście... 

Powiedzcie czy opis może być (bo mam skłonność do "gadulstwa" w ogłoszeniach), czy w ogóle wszystko :) - jak będą lepsze zdjęcia to podmienię (tzn wystawię ogłoszenie jeszcze raz :) - usunięcie i ponowne zrobienie ogłoszenia, ale z nowymi zdjęciami to chwila roboty).
https://www.olx.pl/oferta/komu-gwiazdke-z-nieba-CID103-IDrKi81.html

Pewnie, że stłukę na kwaśne jabłko...  jak nie usuniesz tych zdjęć ze schronu.  Psują cały efekt ogłoszenia. Gruba Berta!

Tekst prześliczny, wzruszający i po przeczytaniu go nie dziwię się, że nie mogłaś się doczekać na zrobienie ogłoszenia :)

Dzięki Tysiu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Pewnie, że stłukę na kwaśne jabłko...  jak nie usuniesz tych zdjęć ze schronu.  Psują cały efekt ogłoszenia. Gruba Berta!

Tekst prześliczny, wzruszający i po przeczytaniu go nie dziwię się, że nie mogłaś się doczekać na zrobienie ogłoszenia :)

To poważne groźby, więc usuwam :)

Tekst pojawił się w mojej głowie jak czytałam notatki na najbliższy egzamin. Musiałam, po prostu MUSIAŁAM go napisać. Chociaż może nie jest wybitnym tworem (a może jednak przyciągnie dom swoją innością?),  ale... : przynajmniej teraz mogę w spokoju czytać notatki dalej :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To poważne groźby, więc usuwam :)

Tekst pojawił się w mojej głowie jak czytałam notatki na najbliższy egzamin. Musiałam, po prostu MUSIAŁAM go napisać. Chociaż może nie jest wybitnym tworem (a może jednak przyciągnie dom swoją innością?),  ale... : przynajmniej teraz mogę w spokoju czytać notatki dalej :)

Nio, żeby mi to było ostatni, no, przedostatni raz!

W mądrej główce, mądre, dobre i piękne rzeczy się lęgną :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ja wiem... ja wiem, że elik zalecała zaczekać... ale nie mogłam się oprzeć... tylko nie bijcie :).... zrobiłam Gwiazdeczce ogłoszenie na olx na Wrocław.
Z namiarami na ewu, ale mogę zmienic oczywiście... 

Powiedzcie czy opis może być (bo mam skłonność do "gadulstwa" w ogłoszeniach), czy w ogóle wszystko :) - jak będą lepsze zdjęcia to podmienię (tzn wystawię ogłoszenie jeszcze raz :) - usunięcie i ponowne zrobienie ogłoszenia, ale z nowymi zdjęciami to chwila roboty).
https://www.olx.pl/oferta/komu-gwiazdke-z-nieba-CID103-IDrKi81.html

Rewelacyjne ogłoszenie!!!

Trzymam kciuki za odzew!!!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Gwiazdki, a tu już pierwsze ogłoszenia...happy.gif

Cała Tysia... Nasza kochana Tysia. happy.gif  

Zamiast martwić się wynikami egzaminu (miały być w nocy) i rozpraszać się na kolejny (bo pojawił się pomysł na  ogłoszenie Gwiazdki)... wolałam zrobić coś konstruktywnego :)

Oby przyniosło efekt.

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry. Brawo Tyśka!

Dziękuję :)

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Rewelacyjne ogłoszenie!!!

Trzymam kciuki za odzew!!!

Dziękuję :)

Oby się udało naszej Gwiazdeczce... :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Zamiast martwić się wynikami egzaminu (miały być w nocy) i rozpraszać się na kolejny (bo pojawił się pomysł na  ogłoszenie Gwiazdki)... wolałam zrobić coś konstruktywnego :)

Oby przyniosło efekt.

Dziękuję :)

Dziękuję :)

Oby się udało naszej Gwiazdeczce... :)

Musi się udać!!!

Na  szczęście nie wszyscy chcą szczeniaczka w typie rasy

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ja wiem... ja wiem, że elik zalecała zaczekać... ale nie mogłam się oprzeć... tylko nie bijcie :).... zrobiłam Gwiazdeczce ogłoszenie na olx na Wrocław.
Z namiarami na ewu, ale mogę zmienic oczywiście... 

Powiedzcie czy opis może być (bo mam skłonność do "gadulstwa" w ogłoszeniach), czy w ogóle wszystko :) - jak będą lepsze zdjęcia to podmienię (tzn wystawię ogłoszenie jeszcze raz :) - usunięcie i ponowne zrobienie ogłoszenia, ale z nowymi zdjęciami to chwila roboty).
https://www.olx.pl/oferta/komu-gwiazdke-z-nieba-CID103-IDrKi81.html

.. dla mnie Bomba!loveyy3.gif  

 

11 godzin temu, elik napisał:

Pewnie, że stłukę na kwaśne jabłko...  jak nie usuniesz tych zdjęć ze schronu.  Psują cały efekt ogłoszenia. Gruba Berta!

Tekst prześliczny, wzruszający i po przeczytaniu go nie dziwię się, że nie mogłaś się doczekać na zrobienie ogłoszenia :)

Dzięki Tysiu :)

.. ja nie widzę zdjęć ze schronu, chyba że już Tysia usunęła... ale nie zgodzę się z Wami kochane ,tak do końca... otóż nie wszyscy chcą adoptować pięknego, zdrowego psa, są też ludzie, którzy zwyczajnie chcą pomóc.. zrobić coś dobrego :)  jak wspominałam wcześniej sobotę spędziłam  w schronisku, dość długo rozmawiałam z panią w biurze i właśnie to potwierdziła że ostatnio nawet jakby więcej?!... przychodzi osób, które chcą zobaczyć te.. najbardziej zabiedzone, chore ,których nikt nie chce?!... naprawdę!  byłam zdziwiona... prawdę mówiąc mieszane uczucia mam do teraz!  ale wierzę w to, bo przecież.. znam Wasloveyy3.gif 

... akurat w przypadku Gwiazdeczki tak nie jest!.. napisałam to w kontekście ,że nie zawsze trzeba szukać tych... najlepszych zdjęć!... to musi być to 'coś'  co chwyci za serce :).. to oczywiście tylko moje zdanie...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anica napisał:

.. dla mnie Bomba!loveyy3.gif  

 

.. ja nie widzę zdjęć ze schronu, chyba że już Tysia usunęła... ale nie zgodzę się z Wami kochane ,tak do końca... otóż nie wszyscy chcą adoptować pięknego, zdrowego psa, są też ludzie, którzy zwyczajnie chcą pomóc.. zrobić coś dobrego :)  jak wspominałam wcześniej sobotę spędziłam  w schronisku, dość długo rozmawiałam z panią w biurze i właśnie to potwierdziła że ostatnio nawet jakby więcej?!... przychodzi osób, które chcą zobaczyć te.. najbardziej zabiedzone, chore ,których nikt nie chce?!... naprawdę!  byłam zdziwiona... prawdę mówiąc mieszane uczucia mam do teraz!  ale wierzę w to, bo przecież.. znam Wasloveyy3.gif 

... akurat w przypadku Gwiazdeczki tak nie jest!.. napisałam to w kontekście ,że nie zawsze trzeba szukać tych... najlepszych zdjęć!... to musi być to 'coś'  co chwyci za serce :).. to oczywiście tylko moje zdanie...

anica, zgadzam się z Tobą.

Musi być to "coś".

Np. Pani Jagusi ( dawnej Kamy) napisała dzisiaj, że gdyby nie imię, to może nie zwrócili by z mężem na sunię uwagi.

Jednych przyciągają smutne oczy, innych imię, jeszcze innych fakt, że piesio jest podobny do poprzedniego.

Różnie to bywa. Ale jednak więcej zdjęć by się przydało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...