Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

2 godziny temu, Isiak napisał:

Przeczytałam tekst ogłoszenia - toż to prawdziwy talent! Pięknie!

Podpisuję się.

Przed świtem przeczytałam o Twoich ogłoszeniach, Tysiu, ale miałam mało czasu i teraz przeczytałam Twój tekst...

Tak. Pięknie.0heart.gif 

Mocno trzymam kciuki za Gwiazdkę.  happy.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

NIestety, Gwiazdka ma mało wejść, czekamy więc na lepsze zdjęcia... :(
A ktoś czasem odwiedza kikou? Bo może ktoś z gości mógłby porobić ładne zdjęcia?

Z tego co napisała MALWA, można sądzić, że kikou nie ma możliwości zrobić ładne zdjęcia. Może więc ktoś z odwiedzających mógłby zrobić Gwiazdeczce odpowiednie zdjęcia. T

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To poważne groźby, więc usuwam :)

Tekst pojawił się w mojej głowie jak czytałam notatki na najbliższy egzamin. Musiałam, po prostu MUSIAŁAM go napisać. Chociaż może nie jest wybitnym tworem (a może jednak przyciągnie dom swoją innością?),  ale... : przynajmniej teraz mogę w spokoju czytać notatki dalej :)

Wena może zaskoczyć w każdej chwili i trzeba ją wykorzystać od razu. Przynajmniej ja tak mam. Tysia, gratuluję ! Tekst super !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dzisiaj tj. 31.01. na konto Gwiazdeczki wpłynęła kwota 248,00 zł  5a7216eaec393_gifkasawoczach.gif.3b71e40efe77784b03fcd6084f5ab35b.gif  od Gabi79  z bazarku.

Bardzo serdecznie dziękujemy

  5a7216ad993ec_gifdziekujera.gif.ad52c78c39d203a1c2f909d8fefabb37.gif

Ogromnie się cieszę, że udało się zebrać aż tak dużą kwotę.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku.

Elu, proszę potwierdź jeszcze wpływ pieniążków na bazarku

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Gabi79 napisał:

Ogromnie się cieszę, że udało się zebrać aż tak dużą kwotę.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku.

Elu, proszę potwierdź jeszcze wpływ pieniążków na bazarku

 

Pieknie dziekuje za pieniążki dla Gwiazdki !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Elik, wysylam zaraz do Ciebie konto, na ktore należy zwrocic kwote 150 zl za dowiezienie Gwiazdki do Wroclawia do Ulvehin. 

Trasa przebiegała następująco: Gliwice, schronisko, Gliwice, Wroclaw i z powrotem. 

Robi się :) Kaska w drodze.

Gwiazdeczka.png.b5d653b0911f04fb09ecfef87995a273.png

Link to comment
Share on other sites

I ja odwiedzam... :)

Dziękuję za wszystkie miłe słowa o tekście, dziękuję... naprawdę aż strzeliłam buraka 0blush2.gif Ale teraz sobie myślę: może tekst za długi i ludziom nie chce się czytać?

Szkoda, że sunia ma zdjęcia jakie ma... :( ludzie jednak są wzrokowcami. Za parę dni podmienię główne na inne, bo może taka poważna Gwiazdka się nie podoba?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

I ja odwiedzam... :)

Dziękuję za wszystkie miłe słowa o tekście, dziękuję... naprawdę aż strzeliłam buraka 0blush2.gif Ale teraz sobie myślę: może tekst za długi i ludziom nie chce się czytać?

Szkoda, że sunia ma zdjęcia jakie ma... :( ludzie jednak są wzrokowcami. Za parę dni podmienię główne na inne, bo może taka poważna Gwiazdka się nie podoba?

Tysiu, tekst wdpanialy !

Tylko musimy wziąć  pod uwagę to, ze moze się okazać, ze Gwiazdka będzie musiala przejść operację i ewentualny dom staly musialby poczekać... I mam nadzieje, ze poczeka.....   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...