Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

42 minuty temu, Gabi79 napisał:

Nie ma za co, jak nie jutro, to we wtorek coś sklecę.

 

Bardzo dziękuję Gabrysiu :)   kwietki.jpg.280f5f051ac3052e260ce30b38115b22.jpg

25 minut temu, MALWA napisał:

Plan jest taki, że Gwiazdka pojedzie do weta na badania  i usg brzusia.

Musimy sprawdzić czy jest po sterylce. Jeśli jest, i  jest zdrowa, to jak najbardziej można będzie ją już ogłaszać.

Wet oczywiście koniecznie :)

1 minutę temu, Yoana napisał:

Ja się przywitam u Gwiazdki i dorzucę od lutego niewielką stałą - 20 zł.

Witaj Yoana bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc dla Gwiazdeczki   kwietki.jpg.280f5f051ac3052e260ce30b38115b22.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Plan jest taki, że Gwiazdka pojedzie do weta na badania  i usg brzusia.

Musimy sprawdzić czy jest po sterylce. Jeśli jest, i  jest zdrowa, to jak najbardziej można będzie ją już ogłaszać.

Trzymam kciuki za zdrowie Gwiazdki. I czekam na tekst od Gabi... happy.gif

Ale pięknie się tu dzieje... Dobrego poniedziałku dla Was.happy.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Bądź zdrowa malutka.

Dziękujemy Nesiowata za piękne życzenia i Tobie też życzymy duuuużo zdrowia :)

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Trzymam kciuki za zdrowie Gwiazdki. I czekam na tekst od Gabi... happy.gif

Ale pięknie się tu dzieje... Dobrego poniedziałku dla Was.happy.gif

Pięknie się dzieje, bo Gwiazdka mogła być psem strachulcem, a tymczasem to psi ideał :) Kochana Gwiazdeczka  5a658d909ec49_serce9bijce.gif.d4712045648205c90992878a811c88e3.gif

Wszystkim Wielbicielom Gwiazdeczki życzymy

5a658d7fe930f_naponiedziaek1.thumb.jpg.b7ede489225339e22ffb89dca282824e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2018 o 04:08, Nesiowata napisał:

Szkoda, że nikt z gości nie zabrał jej od razu do siebie. 

Szczęścia Gwiazdeczko.

... coraz trudniej z tym u mnie! a raczej trafniej będzie powiedzieć ,u moich znajomych :(   mam kolegę 'uwielbiam jego poczucie humoru' od jakiegoś czasu jak zadzwonię do nich zaczyna rozmowę...no!.. co tym razem ,będziesz chciała wcisnąć psa czy kota?57.gif

... dobrze ,że ją wet obejrzy!  Magda miała zastrzeżenia do jej 'krzywych łapek' powiedziała że to typowy objaw niedożywienia :(  może coś lekarz doradzi na uzupełnienie niedoborów?

Dnia 19.01.2018 o 23:19, elik napisał:

Przyłączam się do prośby MALWA.

Pomagając nam po raz kolejny, Ulvehin ponosi koszty finansowe, podczas gdy prowadząc bezpłatny DT sama potrzebuje pomocy.

Super pomysłthumbup.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry !

Zapomnialam wczoraj napisac, ze k9szt dowiezienia Gwiazdy do horeliku  przez Ulv to 50 zl. 

Elik, jesli dysponuje my taka kwota, to poprosze Cie o zrobienie przelewu, dane do wplaty do anicy- podam pozniej, bo czekam u lekarza. W domu bede po poludniu. 

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym tj. 22.01. na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty:

. .     . . .100,00 zł  -  Elisabeta  I-II  -  22.01.2018 r.

. .    .    . .20,00 zł  -  Nesioowata  -  22.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a6618d85302a_kwiatki6.gif.8bcbe4b48a68e934d3ddcd0933b32f0f.gif

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, mgog napisał:

Eliku drogi ja deklarowałam stałą dla Gwiazdki od lutego a rozliczeniu jest że wpłaciłam. Popraw proszę, bo nie będzie Ci się zgadzało. Stałą z luty wpłacę po 26 stycznia.

Bardzo dziękuję za uwagę i gorąco proszę i zachęcam wszystkich wpłacających do sprawdzania swoich wpłat i rozliczenia na pierwszej stronie wątku.

Jestem tylko człowiekiem więc mogę się pomylić nie tyle w dodawaniu, czy odejmowaniu, bo to robi za mnie program, ale może mi się zdarzyć błąd literowy. Np zamiast cyfry 4 napiszę 3 lub 5, bo kliknę nie w 4, a obok. Za wszelkie uwagi będę wdzięczna :)

W Twoim mgog zapisie jest ok. To nie jest zapis, że wpłata została dokonana, tylko to jest przygotowanie do wpisywania, za który miesiąc została wpłacona deklaracja . Zaglądnij do Postu rozliczeniowego. Są już odnotowane wpłaty Elisabeta i Nesiowata.

Faktyczne wpłaty na konto suni są notowane poniżej.

Bardzo dziękuję Ci za uwagę  5a661a7721965_kwiatki2.gif.6fcd90c8adf2b41210ca7b6eddee64f9.gif

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

W dniu dzisiejszym tj. 22.01. na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty:

. .     . . .100,00 zł  -  Elisabeta  I-II  -  22.01.2018 r.

. .    .    . .20,00 zł  -  Nesioowata  -  22.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a6618d85302a_kwiatki6.gif.8bcbe4b48a68e934d3ddcd0933b32f0f.gif

 

Dziękuję pięknie za wpłaty !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję za uwagę i gorąco proszę i zachęcam wszystkich wpłacających do sprawdzania swoich wpłat i rozliczenia na pierwszej stronie wątku.

Jestem tylko człowiekiem więc mogę się pomylić nie tyle w dodawaniu, czy odejmowaniu, bo to robi za mnie program, ale może mi się zdarzyć błąd literowy. Np zamiast cyfry 4 napiszę 3 lub 5, bo kliknę nie w 4, a obok. Za wszelkie uwagi będę wdzięczna :)

W Twoim mgog zapisie jest ok. To nie jest zapis, że wpłata została dokonana, tylko to jest przygotowanie do wpisywania, za który miesiąc została wpłacona deklaracja . Zaglądnij do Postu rozliczeniowego. Są już odnotowane wpłaty Elisabeta i Nesiowata.

Faktyczne wpłaty na konto suni są notowane poniżej.

Bardzo dziękuję Ci za uwagę  5a661a7721965_kwiatki2.gif.6fcd90c8adf2b41210ca7b6eddee64f9.gif

 

Ja dziękuję za rzetelne rozliczenie !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Tekścik napiszę jutro, bo jakoś tak po przeczytaniu, że Malwinka uciekła z DS wena mnie opuściła

Oczywiście Gabrysiu, to zrozumiałe :(

Jasny gwint czy to plaga jakaś z tymi ucieczkami ?? Dasz link Gabrysiu ?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Gwiazdki... ciesze się, że jest nieoszlifowaną perełką... do tego śliczna... bardzo adopcyjna... :)
Obiecałam ogłoszenia i słowa dotrzymam, ale dajcie mi czas - we wtorek kończę egzaminy na studiach i wtedy będę mogła coś...

Kochana, za ogłoszenia z góry dziękuję, bo Gwiazdce bardzo się przydadzą.

Ogłoszenia chce robić również Gabi, może ustal z nią kwestie ogłoszeń, coby nie dublować się na tych samych portalach.

Gwiazdka właściwie już mogłaby ićść do domu. Musimy jedynie sprawdzić czy jest wysterylizowana i trochę ja odchudzić. Ale wiadomo, we własnym domu tez zmoże być odchudzana.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, MALWA napisał:

Kochana, za ogłoszenia z góry dziękuję, bo Gwiazdce bardzo się przydadzą.

Ogłoszenia chce robić również Gabi, może ustal z nią kwestie ogłoszeń, coby nie dublować się na tych samych portalach.

Gwiazdka właściwie już mogłaby ićść do domu. Musimy jedynie sprawdzić czy jest wysterylizowana i trochę ja odchudzić. Ale wiadomo, we własnym domu tez zmoże być odchudzana.

Ja jeśli chodzi o ogłoszenia to jestem "noga", tylko tekst zaoferowałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...