Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

19 godzin temu, MALWA napisał:

. . .

Nie mogę wstawić zdjęcia na dogo. Pokazuje się jakiś błąd - 200.

Przeciągnąć zdjęcia też nie mogę.

Co robić?  Pomóżcie, proszę !

 

18 godzin temu, MALWA napisał:

. . .

Postaram się zdzwonić w jakiś dzień elik, i może krok po kroku mi wytłumaczy.

MALWA  zaraz zadzwonię :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Czy mamy jakieś wieści od Gwiazdeczki ?

Mamy, a jakże.

 

Kasia napisała mi, że za pobyt Gwiazdki będzie 240 zł, a nie jak pisała wcześniej 260 zł.

 

Zmiana ceny stąd, że Gwiazdka jest ciut niższa/mniejsza niż Nela.

 

Poza tym, Kasia jest zauroczona naszą Gwiazdką.

Napisała, że kocha wszystkie psinki, które u  siebie ma, i stara się nie wyróżniać psiaków, ale jednak inny jest kontakt z fajnymi niuńkami, a inny z psiakiem dziadziem w głębokiej demencji, który nie wie co się wokół dzieje.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Kasia napisała mi, że za pobyt Gwiazdki będzie 240 zł, a nie jak pisała wcześniej 260 zł.

Zmiana ceny stąd, że Gwiazdka jest ciut niższa/mniejsza niż Nela.

Poza tym, Kasia jest zauroczona naszą Gwiazdką.

Napisała, że kocha wszystkie psinki, które u  siebie ma, i stara się nie wyróżniać psiaków, ale jednak inny jest kontakt z fajnymi niuńkami, a inny z psiakiem dziadziem w głębokiej demencji, który nie wie co się wokół dzieje.

No to super :) Gwiazdeczka zawojowała wszystkich, którzy mieli z nią kontakt :)

Gwiazdeczce przydałaby się kuracja odchudzająca. Czy wspominałaś może kikou o tym ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Gwiazdeczka jest psim ideałem!!!

Poza tym 7 lat, to jeszcze nie tak wiele, uważam, że ma duże szanse na dom.

Jak chcecie mogę jutro sklecić jakiś tekst do ogłoszeń

Kochana Gabrysiu, co prawda nie jestem osobą decyzyjną w sprawie Gwiazdeczki, ale myślę, że MALWA mi głowy nie urwie, jeśli Cię poproszę o ten tekst. Jeśli uzna, że jeszcze nie czas na ogłaszanie, to nic takiego, tekst będzie jak znalazł na stosowna chwilę.

Gabrysiu link do bazarku dla Misia i Kapselka nie kieruje do bazarku, tylko do wątku, w którym aktualnie piszesz.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, elik napisał:

Kochana Gabrysiu, co prawda nie jestem osobą decyzyjną w sprawie Gwiazdeczki, ale myślę, że MALWA mi głowy nie urwie, jeśli Cię poproszę o ten tekst. Jeśli uzna, że jeszcze nie czas na ogłaszanie, to nic takiego, tekst będzie jak znalazł na stosowna chwilę.

Gabrysiu link do bazarku dla Misia i Kapselka nie kieruje do bazarku, tylko do wątku, w którym aktualnie piszesz.

Elu, dziękuję za info, odnośnie linka. Teraz powinno być już ok.

Oczywiście tekst będzie taki próbny, do zmodyfikowania i ewentualnego wykorzystania w stosownym momencie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Elu, dziękuję za info, odnośnie linka. Teraz powinno być już ok.

Oczywiście tekst będzie taki próbny, do zmodyfikowania i ewentualnego wykorzystania w stosownym momencie.

Wielkie dzięki za tekst Gabrysiu   buziak.gif.e9b7a3b7179ebb6efbb57b6850e40240.gif

A link teraz jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

No to super :) Gwiazdeczka zawojowała wszystkich, którzy mieli z nią kontakt :)

Gwiazdeczce przydałaby się kuracja odchudzająca. Czy wspominałaś może kikou o tym ?

Już wcześniej o tym wspomniałam. Kasia ma to na uwadze, że Gwiazdka musi schudnąć.

Wiem, że psiaki karmi w ten sposób, że każde je ze swojej miski, a po jedzeniu zbiera miski,  w ten sposób wie, kto zjadł a kto nie. I oczywiście jeden psiak nie zje za drugiego.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Kochana Gabrysiu, co prawda nie jestem osobą decyzyjną w sprawie Gwiazdeczki, ale myślę, że MALWA mi głowy nie urwie, jeśli Cię poproszę o ten tekst. Jeśli uzna, że jeszcze nie czas na ogłaszanie, to nic takiego, tekst będzie jak znalazł na stosowna chwilę.

(....)

Całkowicie ise zgadzam, tekst do ogłoszeń moze być bardzo szybko potrzebny.

 

Gwiazdka jest chwalona przez wszystkich, którzy mieli z nią kontakt. 

Dzisiaj rozmawiałam z Ulvehin, i ona tez mówi, ze Gwiazdka szybko powinna trafić do domu.

Zastanawiałam się skąd u niej takie pozytywne cechy, których nie mogła nauczyć się w schronisku ? 

Ulv uważa, ze ona nie nauczyła się ich w schronisku, ona po prostu nie przejęła cech negatywnych.

To wyjątkowo kochany pies, lgnie do człowieka, szuka kontaktu, jest grzeczna, usłuchana, rozumie co się do niej mówi. Same superlatywy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...