Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Jest wyjątkowa... w piątek mój Tato pytał co u niej słychać i nie mógł się nadziwić, że jeszcze nie ma domu... też chodziło mu coś po głowie ;)  Jej się nie da nie kochać, o ile człowiek nie ma oczekiwań co do psa.  DZIĘKUJĘ. Naprawdę DZIĘKUJĘ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Wrzucaj :) i pisz, proszę!

Co do umowy to wyślę Ci po ślubie już. Ogłoszenia już zdejmuję.

Nie spieszy się, teraz skup się na nadchodzącym wydarzeniu, jednym z fundamentalnych w życiu każdego człowieka.  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Doszliśmy z Połówkiem do takiego wniosku,  Mimi jest już z nami tak długo, że powinna zostać z nami, na stałe

Czekam zatem na decyzję Tysi.

2a1ffe079d7642d6.jpg

 

Pierwsze słowo jakie mi się cisnęło na usta zabrzmiało tak ,że nie wypada mi je tutaj napisać :D

No Jaguś spowodowałaś, że mi się łzy pokulały Kobieto!

Jesteście wielcy! Brawo WY :D)))))))))

shinyheart_8shdab14.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wrzucaj :) i pisz, proszę!

Co do umowy to wyślę Ci po ślubie już. Ogłoszenia już zdejmuję.

Tysiu,  nie mam okazji,  to skorzystam tutaj na wątku Mimi. 

Trzymaj się i  wszystkiego najlepszego  z okazji Ślubu i nie tylko.  

Wylewa w słowach nie potrafię być :)

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :) 

Link to comment
Share on other sites

No Jagusko, w końcu zdobyłaś się na odwagę i ujawniłaś to co od dawna Ci w serduchu grało. Trzymałaś tę wiadomość w tajemnicy  chyba po to , by zrobić Tyśce prezent ślubny. A zrobiłaś przy okazji i nam.

CUDOWNIE !!!!!!

Ale nie opuszczaj nas i pisz swoje niepowtarzalne  sprawozdania z Waszego ciekawego życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I kto tu pisał że ma nie być przymrozków?;)

Tak Pokerku od dawna ta adopcyjna waga wahała się w mojej głowie i chyba Pola była taką kropką nad "i", bo dlaczego przez brak mojej decyzji ma jakaś bida ma nie dostać szansy na nowe życie.

I chyba wizyta kuzyna w niedzielę, pierwsza od przed pandemii pomogła mi w podjąć decyzję. To był dla Mimi armagedon,  obcy (choć przecież nie do końca, bo cały poprzedni sezon przynajmniej raz w tygodniu go widywała) wywołuje panikę, strach, paraliż i brak kontaktu, tak jakby Mimi wyłączała świadomość, ale na rączkach, agresja totalna. I jeszcze te podgryzki, co by było gdyby za pół roku, za rok, w nowym domu pogryzła kogoś? Ona nie nadaje się do adopcji.

Nie każdy też dojrzałby w niej jej wyjątkowość. Inteligencja ponadprzeciętna. Na tle moich psiaków widać to bardzo wyraźnie. 

Generalnie na Mimisi to, że już domu nie szuka, nie zrobiło żadnego wrażenia ;)

Dzisiaj zostawiam moje ogrodowe dinozaury ;)

7ead2021872c19d2med.jpg

  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

I kto tu pisał że ma nie być przymrozków?;)

Tak Pokerku od dawna ta adopcyjna waga wahała się w mojej głowie i chyba Pola była taką kropką nad "i", bo dlaczego przez brak mojej decyzji ma jakaś bida ma nie dostać szansy na nowe życie.

I chyba wizyta kuzyna w niedzielę, pierwsza od przed pandemii pomogła mi w podjąć decyzję. To był dla Mimi armagedon,  obcy (choć przecież nie do końca, bo cały poprzedni sezon przynajmniej raz w tygodniu go widywała) wywołuje panikę, strach, paraliż i brak kontaktu, tak jakby Mimi wyłączała świadomość, ale na rączkach, agresja totalna. I jeszcze te podgryzki, co by było gdyby za pół roku, za rok, w nowym domu pogryzła kogoś? Ona nie nadaje się do adopcji.

Nie każdy też dojrzałby w niej jej wyjątkowość. Inteligencja ponadprzeciętna. Na tle moich psiaków widać to bardzo wyraźnie. 

Generalnie na Mimisi to, że już domu nie szuka, nie zrobiło żadnego wrażenia ;)

Dzisiaj zostawiam moje ogrodowe dinozaury ;)

7ead2021872c19d2med.jpg

  

Jagusieńko, choćby tysiąc lajków dla Ciebie, Połówka i Waszego Stada, to i tak za mało.  Na razie nie mam żadnego, żeby Wam dać tu na dogo, ale Ty i tak wiesz o mojej wielkiej sympatii. Niech zdrowie i szczęście zawsze goszczą w Waszym domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Jagusieńko, choćby tysiąc lajków dla Ciebie, Połówka i Waszego Stada, to i tak za mało.  Na razie nie mam żadnego, żeby Wam dać tu na dogo, ale Ty i tak wiesz o mojej wielkiej sympatii. Niech zdrowie i szczęście zawsze goszczą w Waszym domu.

d0f702a17631ee2312e6c0e74ec4998c.gif

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, jaguska napisał:

Nie mogłabym już jej oddać, jest we mnie wpatrzona jak w obrazek. Pękło by jej chyba serduszko gdybym ją oddała. A poza tym jak już nieraz pisałam ona jest psem wyjątkowym :)

Healing Power of Meditation – Kadampa Meditation Centre Fraser Valley     

                          Jaguniu Najnajpiekniejszego Wszelkiego Wam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2020 o 19:51, jaguska napisał:

Zresztą Mimi wrosła nam w serca, a tego się nie da wyrwać jak zęba ;)

 

Ale się cieszę:)

Dnia 12.05.2020 o 19:55, jaguska napisał:

Co nie znaczy że nie będę Wam tu wrzucać fotek rozrabiary.

Z przyjemnością pooglądam. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elficzkowa napisał:

Do deklarowiczów Mimi wysłałam wiadomość dotyczącą pieniążków, które pozostały na jej koncie.

Niestety nie mogę wysłać wiadomości do Elisabeta ( mam informację, że nie może otrzymywać wiadomości ).

Czy ktoś ma kontakt z Elisabeta ? 

Dziękuję elficzkowa za zajęcie się tym <3 Coś spać nie mogę, więc napiszę publicznie o naszej propozycji, może Elisabeta chociaż zagląda na wątek i się wypowie.

Na koncie Mimi pozostało 548,11 zł.

Razem z elficzkowa proponujemy następujący podział:

224,11 zł na burą sunię Polę, która niedługo wyrusza do hoteliku po lepsze życie:

https://www.dogomania.com/forum/topic/351792-wywózka-do-schronu-już-za-rogiem-nieduża-kaleka-sunia-zbiera-deklaracje-zanim-będzie-za-późno-brakuje-jeszcze-30zł-stałych-aby-dać-jej-bilet-na-nowe-życie/

224 zł na podopiecznych elik w największej potrzebie (elik wytypowała staruszki Sarcię i Arusia, które mają wspólne konto, swoje choroby na barkach i nie mają kompletu deklaracji):
https://www.dogomania.com/forum/topic/349498-aruś-wrócił-z-adopcji-aureliusz-głuchy-niedowidzący-staruszek-razem-z-głuchą-i-niewidomą-chorą-na-cukrzycę-sarą-mieszkją-w-hoteliku-u-kikou-potrzebują-pomocy/

- 100 zł dla niewidomego Promyczka, który jest w DT u Moli@, ma ze sto lat, chorą tarczycę i bardzo mało deklaracji:
https://www.dogomania.com/forum/topic/338326-jestem-stary-ślepy-razem-z-kolegą-bartusiem-wróciłem-do-moli-s35-potrzebuję-wsparcia-bartuś-w-ds/

 

Oczywiście to nasza propozycja, opiekunów finansowych Mimi prosimy zgłaszać wszelkie głosy sprzeciwu, uwagi itd. przez dwa tygodnie, do 27.05.2020. Po tym czasie przy braku innych propozycji rozdysponujemy pieniądze właśnie tak :)
 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...