Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

To bardzo smutne. Trzymaj się Nesiowata.

 

57 minut temu, jaguska napisał:

Nesiu kochana, mocno utulam i ślę ciepłe myśli.

4b043be986384753.jpg

Dziękuję - żyć trzeba dalej, choć nie jest to takie łatwe.

Link to comment
Share on other sites

 

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Wczoraj mój Misiek zostawił mnie na dobre. Bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi.

Nesiowata, jak bardzo mi przykro :( 16 lat to kawał życia i piękny wiek. Trzymajcie się tam mocno, Ty i Twoje psie dziewczyny, przytulam!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Olena84 napisał:

Ale wieści, trzymam kciuki!

Jak zwykle się pospieszyłam z wieściami, ale w sumie nie wiem nigdy czy lepiej pisać o ew. potencjalnie bardziej zainteresowanych czy mam się wstrzymać aż do spotkania... Rodzina nr 2 po kolejnej rozmowie i zastanowieniu miała zadzwonić, ale nie zrobiła tego do dzisiaj, więc podejrzewam, że wybrali łatwiejszego psa i to bliżej. 

Link to comment
Share on other sites

Nesiu nadal przytulam uscisk-ruchomy-obrazek-0070.gif

 

Tysiu powiedziałam Mimisi że jeden domek odpadł, ale jakoś bardzo się tym nie przejęła ;)pies-ruchomy-obrazek-0767.gif

Dzisiaj przeprowadziłam auto-operację kciuka, tzw.czyszczenie, bo zaczęło ropieć,  kciuk jeszcze wyłączony z użytku, ale srebro koloidalne daje radę.  Ten kciuk u lewej reki mam strasznie pechowy, już był raz pokiereszowany przez Jeżynkę, jeszcze parę razy i pewnie mi sam odleci ptak-ruchomy-obrazek-0006.gif 

Dobrego dnia wszystkim.

To się nazywa zdrowe podejście do życia ;)

ddd19453dd662689med.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ugh, dzisiaj miałam kolejne zapytanie smsowe z serii tych "nie przeczytałem ogłoszenia". Co z tymi ludźmi że nawet nie chce im się przeczytać pierwszego słowa jak pies ma na imię oraz zdania o warunkach adopcji? Tylko na dzień dobry pada pytanie na jakiej ulicy mieszka "ten pies z tego zdjęcia" i czy można za chwilę go odwiedzić przez Gala Anonima?

Link to comment
Share on other sites

Nie zazdroszczę kontaktów z takimi ludźmi.

Mimisia strachulec z akcentami odwagi ;)

Jak ma kurę przed sobą to ją podgoni, a jak ma kurę za sobą to spiernicza że aż nogi gubi ;)

Co do kciuka, to niezły ze mnie chirurg ;), po wczorajszym czyszczeniu dzisiaj dużo lepiej, jeszcze z tydzień i będzie można go gryźć od nowa ;)

Z cyklu gry i zabawy :)

d472835ce8547677med.jpg

Dobrej nocy.

spanie-i-sen-ruchomy-obrazek-0044.gif

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, b-b napisał:

Donoszę ,że tradycyjnie zostało mi od mojej małej kawałek (  30 cm) obroży foresto.

Wysłać dla rudzielca? ;)

Będziemy niezmiernie wdzięczne, szczególnie że kleszcze w tym roku jakieś "nienażarte", paskudy jedne.

54530fd1637bee0fb61b9a90fb3b8d8f.gif

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

A palec niech się goi jak najszybciej.

Dziękuję Nesiu. Ruchowo już prawie OK, jeszcze tylko trochę ciągnie na zrostach. Kciuk to pikuś, dna moczanowa przyszła w kolejne odwiedziny, wredna maupa, czyli dietka, dietka, dietka ;)

Miłej niedzieli wszystkim zaglądającym.

323b40b6921f23f395d6d1abff794829.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...