Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Kochany darczyńcy Mimi. Bardzo dziękuję za wytrwałe wpłacanie na rudaskę. Jak wiecie, Mimi miała zbierane deklaracje na karmę, ale i na hotel (coroczne kolonie), na koszty weterynaryjne... ale Mimi ma obecnie nadwyżkę ok. 30-40 zł deklaracji stałych, jest bezpieczna w DT u jaguski i nie zapowiada się, aby miała trafić do hotelu... dlatego może ktoś z Was miałby ochotę swoją "górkę" przenieść na inną sunię w potrzebie?
https://www.dogomania.com/forum/topic/351792-wywózka-do-schronu-już-za-rogiem-nieduża-kaleka-sunia-zbiera-deklaracje-zanim-będzie-za-późno/

Suczce brakuje jeszcze trochę deklaracji, aby mogła opuścić kojce miejskie i dostać szansę na lepsze życie.

Pozwalam sobie tylko napisać ten post dlatego, że pobyt Mimi w DT to koszt około 60-70zł/msc, a wysokość jej stałych to 100zł i nadwyżką mogłaby się podzielić z innym pieskiem. Oczywiście pieniądze "na górkę", które ma się nie zmarnują, ale na razie są dość zamrożone... a może mogłyby uratować inne psie życie? Może ktoś z Was miałby takie życzenie, aby pomóc Polci? Wtedy uszanuję decyzję i nawet ją poprę. :) Zapraszam na wątek innej strachulki, również z miasta Mimisiowego. Może i do niej uśmiechnie się los? :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Byłoby wspaniale, gdyby ktoś zdecydowałby się przenieść deklarację na Polcię.  Jeszcze jedno psia życie zmieniłoby się na lepsze, na takie, jakie powinno być od początku.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, jaguska napisał:

Tysiu, to Twój czas, wszystko odłóż na bok i ciesz się każdą chwilą.

Dziękuję <3 choć ciężko odłożyć wszystko na bok, bo... rozdzwoniły się telefony o Mimi ;) Oczywiście temat umiera jak proszę o adres e-mail i wypełnienie ankiety.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Byłoby wspaniale, gdyby ktoś zdecydowałby się przenieść deklarację na Polcię.  Jeszcze jedno psia życie zmieniłoby się na lepsze, na takie, jakie powinno być od początku.

Też ucieszyłabym się :)

1 godzinę temu, Radek napisał:

 

Niektóre prognozy przewidują nawet opady śniegu nad ranem.

U mnie ponad 27* dzisiaj, a śnieg mieliśmy tydzień temu ;), za to na Kujawach wiem, że zaledwie 6* i zimno, więc tam śnieg mnie nie zdziwi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Tysiu jeśli chcesz mogę moją przenieś jeśli Mimiśka nie potrzebuje teraz kasji ;)

Dziękuję, zapisuję na wątku Polci :) Dzięki temu Polci brakuje już "tylko" 60zł, a Mimi ma w swojej sakiewce 90,- deklaracji, z czego jeszcze 20/25zł może być rozdysponowane na drugą bidulkę. :)

2 godziny temu, b-b napisał:

Jutro wysyłam TZ na pocztę. Wyśle obróżkę- a raczej to co z niej odcięłam :)

Dziękuję, b-b za ten coroczny prezent <3


PS: Dzisiaj od rana miałam urwanie telefonów... 5 telefonów oraz kilka smsów w sprawie Mimi (tzn ludzie nie wiedzieli o jakiego psa dzwonią, serwowali mi zagadkę do rozwiązania na dzieńdobry)... Tak, znowu uaktywnił się klub "nie przeczytałem ogłoszenia, pani dej mi pieska" :( 

Link to comment
Share on other sites

Moją deklarację też możesz przenieść na tą bidulkę. Majowa poszła na Mimi ale już czerwcową mogę wpłacać dla czarnulki tylko konto potrzebuję. 

Nesiu u nas zimno jak nie wiem co, a patrząc na prognozy kupiłam mały tunel foliowy taki 2x3 i go instaluję na warzywniaku, a trzy lata temu rozmontowałam solidny z drewnianą konstrukcją, a teraz będę miała małe lada co z castoramy nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0405

  

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, jaguska napisał:

Nesiu u nas zimno jak nie wiem co, a patrząc na prognozy kupiłam mały tunel foliowy taki 2x3 i go instaluję na warzywniaku, a trzy lata temu rozmontowałam solidny z drewnianą konstrukcją, a teraz będę miała małe lada co z castoramy nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0405

Na dzisiejsza noc już nie zapowiadają przymrozków.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Tyśka - wyłącz telefon! Teraz masz mieć czas dla siebie, Mimi poczeka - ma gdzie.

Ojj, Nesiowata :) Przyznaję uczciwie, że  i tak nie jestem taka "porządna" bo wczoraj nie zdołałam odebrać wszystkich telefonów od razu, ale jak oddzwaniałam to ludzie nie umieli mi powiedzieć o jakiego psa im chodzi. Na pewno w sobotę i niedzielę telefon będę mieć wyłączony, ale teraz staram się być jeszcze ciut uchwytna.

2 godziny temu, jaguska napisał:

Moją deklarację też możesz przenieść na tą bidulkę. Majowa poszła na Mimi ale już czerwcową mogę wpłacać dla czarnulki tylko konto potrzebuję. 

Dziękuję :) Już pozwoliłam sobie zacytować Twoją wypowiedź na wątku Polci. Konta nie podeślę, bo sama nie wiem jeszcze na czyje konto będą wpłaty.

3 godziny temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Mimi:

 

Dziękuję <3 
Czy mogłabyś w rozliczeniu Mimi zaznaczyć (przy deklaracjach), że Istar19 zawiesiła swoją stałą, a b-b i Jaguska przeniosły na innego psa, aby wiedzieć ile deklaracji stałych Mimi ma faktycznie?

Link to comment
Share on other sites

O Boże <3 <3 <3 trois.gif

Najlepszy prezent ślubny dla mnie flircik.gif My też z TŻem myśleliśmy o Mimi,  ale... my stale na walizkach, czekaliśmy więc... i... cichutko liczyliśmy na taki obrót sprawy ;). 

JAK JA SIĘ CIESZĘ!

Czyli co... ogłoszenia zdejmować?  :))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, jaguska napisał:

Doszliśmy z Połówkiem do takiego wniosku,  Mimi jest już z nami tak długo, że powinna zostać z nami, na stałe

Czekam zatem na decyzję Tysi.

2a1ffe079d7642d6.jpg

Jagusia kochana, co za wspaniała decyzja. Myślałam o tym, ale daleka byłam od sugerowania Wam takiego rozwiązania.Takie decyzje powstają w sercu i głowie, a nie jako cudze pomysły. Ogromnie się cieszę i gratuluję z całego serca.  Ogromnie się cieszę Waszym i Mimisiowym szczęściem  :)

Ale obiecaj jagsiu dalsze relacje z Mimisiowych wyczynów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nosiliśmy się z tą decyzją od dłuższego czasu i to ja się wahałam, Połówek już od dawna namawiał mnie na podjęcie takiej decyzji. Tak więc teraz zgodnie ja podjęliśmy. Zresztą Mimi wrosła nam w serca, a tego się nie da wyrwać jak zęba ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiecie jak ja się cieszę :D Już przedzwoniłam kilku znajomych i TŻ  i płaczę z radości. Dziękuję, Jagusko, dziękuję Tobie i Twojemu Mężowi. Jesteście cudowni! Moje marzenie się spełniło! loveyy3.gifloveyy3.gif loveyy3.gif

A darczyńców i opiekunów Mimisi proszę o pomyślenie na kogo przeznaczyć pieniążki po Mimi. O rany, to się dzieje naprawdę? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...