Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Cóż, dzień okazał się trudniejszy niż myślałam...............

Nic do tej pory nie pisałam, bo myślałam, że zrobię niespodziankę. Dzięki, między innymi, Wam, udało mi się zdobyć kilka dawek leku, który miał być moją ostatnią deską ratunku. Niestety, okazało się, że na mnie to cudo nie działa. Zostałam pozbawiona wszelkich złudzeń.................zostało mi kilka miesięcy życia.

Dziękuję Wam za wielkie serca i ogromne zaangażowanie. Nigdy Wam tego nie zapomnę.

Link to comment
Share on other sites

Terro, proszę, wpisz do rozliczwenia jeszcze wpłatę Bakusiowej - 50 zł i proszę nie wpłacajcie więcej.

Bardzo dziękuję.

Poszukuję osoby, która robi bazarki, ponieważ mam bardzo dużo fantów, a ja już nie dam rady ich wystawić. Mogę załatwić dowóz na terenie Warszawy i okolic.

Link to comment
Share on other sites

Profesor medycyny, który jest zapraszany do "Sprawy dla reportera" w TVP powiedział kiedyś takie słowa " Jak pacjent się uprze wyzdrowieć to medycyna jest bezsilna" . Dotyczyło to kogoś, kto wg medycyny nie miał szans na powrót do zdrowia ale siłą woli, siłą wiary i nie wiadomo czego jeszcze do tego zdrowia wrócił.

Evo, liczę że z Tobą będzie podobnie. Może te nowe leki muszą mieć więcej czasu żeby choć trochę zadziałać? 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AlfaLS napisał:

Profesor medycyny, który jest zapraszany do "Sprawy dla reportera" w TVP powiedział kiedyś takie słowa " Jak pacjent się uprze wyzdrowieć to medycyna jest bezsilna" . Dotyczyło to kogoś, kto wg medycyny nie miał szans na powrót do zdrowia ale siłą woli, siłą wiary i nie wiadomo czego jeszcze do tego zdrowia wrócił.

Evo, liczę że z Tobą będzie podobnie. Może te nowe leki muszą mieć więcej czasu żeby choć trochę zadziałać? 

Ewuś, to właśnie chciałam Ci przekazać kiedy rozmawiałyśmy. Lekarze powiedzieli Ci "statystyczną" prawdę, ale organizm ludzki potrafi spłatać niezłe figle. Najważniejsze, to nie poddawać się. Masz dla kogo i masz po co żyć. Dopóki walczysz, jest nadzieja! Nie przyjmuję do wiadomości tych kilku miesięcy. Za dwa lata jesteśmy umówione wiesz gdzie i wiesz po co! Walcz z tym gadem!!!!!!!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...